Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Biraz daha bekle canim iki uç gün yani carsmba günü kan tahlili yaptir bnce inş hamilesindir

Bugun çatlama ipnesinden sonra 10.gün ve silik ikinci çizgiyi yine gördüm iğneden mi hamile miyim cok merak ediyorum ya ;(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

igneden canım 15 gün geçmesi lazım şubatta bende de öyle oldu (

Son düzenleme:

selam kızlar beni hatırladınız mı :? ben adetimden 1 gun once ıdrar testı yaptım silik çıktı adetim bir gün gectıkten sonra tekrar yaptım gene silik cıktı dayanamadım gıttım kan testı yaptırdım 420.85 cıktı doktor ıkı gun sonra tekrar yaptır dedı yaptırdım 838.96 cıktı doktor gebesin dedi ultrasonda kesem gözükmedi bir hafta sonra gel dedi kesenin gözükmemesi normalmi

igneden canım 15 gün geçmesi lazım şubatta bende de öyle oldu (

atlım 11-12 .gün kanda negatifse 15.gün pozitif ola bilirmiki?Varmı hiç bildiğiniz arkadalşar böyle yaptıran benim gibi .off çok zor ya artık günler geçmiyor sakin olmam lazım :) :) :) 15.günü bekleyim napalım :) :) :)

ben yeniyim cnm inş. hamilesndir dış gebelk olmasnda

ben 3 ay klomen kullandım olmadı cocugum ve yan etkılerı piskolojimi bozdu kilo yaptı eşim sinirlendi doktorsa falan göndermedi beni çünkü oda cok yorulmuştu artık ve iki ay dinlendim bu ay gebe kaldım gibi inşallah tam olarak bu perşembe gününü bekliyorum sizde kendinize fazla dert etmeyin ne olur allahımdan isteyin isteyen herkeze rabbim verirr inşallah

çok erken yapmışsın bence bekle biraz adetden bir gün önce veya adet gününde yaptır .igne olmadıysan geç döllenme olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…