Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Gunaydin canim. Bende altli üstlü oturuyorum. Çoğu zaman bende yüzünü bile görmek istemiyorum ama eşimden dolayi gidip geliyorum yapacak bisry yok. Bende 3.5 yillik evliyim ama isinamadim hala. Birde bende bekar 39 ve 38 yaşlarında iki tane girumce var ;((( halimi sen dusun
canm bende de 3bekar gprumce 1kayin var birlkte yiyip iciypruz mecburen dusun halimi cok iyi anliyorum ben seniii :KK43:

merhaba kızlar bende 6 haziranda çatlama iğnesi vuruldum. sol kasığım acayip şekilde ağrıyo dr aradım normal dedi dinlenceksin dedi yürürken bile sanki orda bişi hareket ediyo gibi sizde nasıl etki yaptı. sadece kasık ve bel ağrısı var benim gibi yaşayan varmı?

merhaba kızlar bende 6 haziranda çatlama iğnesi vuruldum. sol kasığım acayip şekilde ağrıyo dr aradım normal dedi dinlenceksin dedi yürürken bile sanki orda bişi hareket ediyo gibi sizde nasıl etki yaptı. sadece kasık ve bel ağrısı var benim gibi yaşayan varmı?

Evet canim bende ayniyim 6hazrnda ignem vuruldu ve iki gündür kasik agrim var bide arada kramp tarzi bisi oluyor ve ateşin yükseliyor genelde sende varmi

Evet canim bende ayniyim 6hazrnda ignem vuruldu ve iki gündür kasik agrim var bide arada kramp tarzi bisi oluyor ve ateşin yükseliyor genelde sende varmi

Merhaba arkadaşım bende 28 mayısta catlatma iğnesi oldum 5-gundur yumurtalıklarımın belimin agrısından kalkamadım.Bugun ılk efa annemle dısarı çıktım ama yürümekte bile nasıl zorluk çektim .iğne yaptıgımız gün sayılıyormu sayılmıyormu bilgin var mı?sayılıyorsa 12.günümdeyim sayılmıyorsa 11.günümde.Bugün kan testim 1.87 negatif çıktı acaba erkenmi yaptırdım? ? ?:KK52: :KK52:

Bugun çatlama ipnesinden sonra 10.gün ve silik ikinci çizgiyi yine gördüm iğneden mi hamile miyim cok merak ediyorum ya ;(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence de biraz dınlen canım. Bak en azından hamile kalabiliyorsun demek ki tekrar olursun sıkma canını. Bi bakarsın tatilde kendiliğinden olur

insallah arivercm tekrar gelr kuzucugum. insallah seninde tutar aşlaman hayrlı haberler verirsin.

X