Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

çok erken yapmışsın bence bekle biraz adetden bir gün önce veya adet gününde yaptır .igne olmadıysan geç döllenme olabilir

Kuzum 5gün serophene içtim aynı zamanda 5 gün göbekten puregon iğne yaptım 28 mayıstada ovitrelle çatlatma iğnemi yaptım bitanem.Ayyyy adet günümde ben yurtdışında olacağım hemde 8 gün o koşuşturmacada ben nerede kan tahlili yapacağım çıldıreeeceeeğiimmmm

Fatima gercekten beklemek cok zMman hic gemiyor sanki ins herkeze nasip eder rabbim.olur bu ay ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar slm bende klomen kullanıyorum ve yarın bat ama bugün bikaç kahve leke gelmiş şimdi ben tekrar klomen için bugünü mu 1 sayicam kirmizilar gelince mi ,1 olucak bi cevap verin

canım hayırlı olsun bebişin. degerlerin çok güzel. kesenin görünmemesi normal korkulacak bi durum yok. zaten drlar 1500-2000 de kese rahat görlr dyolr. sıkımtı yk yani

Inşallah canım. Gelecek tabi melegin. Inan ki o da annesine kavusacagi günü sabırsızlıkla bekliyor. Yeter ki Allah ol desin canım :)

inşallah canım. isteyen herkese rabbim istedigi vakitte nasip etsin.Rabbim ol desin insallah.

Kizlar bugun adetimin 3.gunu drum 3.gunu gel dedi ama nasil gideyimki bu gun yoktu simdi yrn gitcem alttan muayne yoktu degilmi kizlar regliden snr alttandi usg

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

sabır sabır beklicez :)) kaçıncı denemen

Adetin 4-5.gunleri alttan muayene ediyorlar bebegim

Fatima gercekten beklemek cok zMman hic gemiyor sanki ins herkeze nasip eder rabbim.olur bu ay ya

INSALLAH bebegim beklemek lazim iste mutlu sonun anahtari sabir sukur :) :)::)

Bende bu ay klomen kullananlardanim.Bir kizim var 5 yasinda 2. Cocugu düsünüyoruz 2 yildir nasip olmadi.bir sorun yok cok sukur.persembe gunu dr randevum var.adetim o zamana kadar gelmezse test yapilacak.Rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin insallah.

İnşalla hamilesindir canım bize haber ver. Bi de canım ben 3. Klomen+çatlatma iğnesi oldu, geçen ay bende De aynı belirtiler olmuştu, yani göğüslerim çok hassaslaşmıştı fln, çok umutlanmıştım çünkü hayatımda ilk defa oluyor, adetlerim de bile böyle şeyler olmuyordu bende. Ama ne yazık ki yine olmadı, çok üzüldüm anlayacağın ...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Canım normal sanırım yumoşların çoktu bu ay, ben De geçen ay öyle olmuştum iğneden sonra, inşallah hamilesindir.

Canım normal sanırım yumoşların çoktu bu ay, ben De geçen ay öyle olmuştum iğneden sonra, inşallah hamilesindir.

Gunaydinnn kizlar :) catlatma ignemin 11.gun kan testim negatif acaba erken yaptigim icin mi ?hic var mi aranzda erken yaptirip sonra pozitif sonuc alan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…