Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar yardım lütfennnn,
ben 2. kez klomen +çatlatma iğnesi kullanıyorum.. ilk çatlatma iğnemden 36 sonra çok kasıklarım ağrımıştı.. ama bu iğneden 36 saat sonra bile kasık ağrım olmadı acaba çatlamadı mı? benim gi,bi olupta hamile kalan varmı??? lütfen yardım edinnn kızlarrr kaafayı yıcemm

günaydın kızlar ovitrelleden sonra 14.günüm gögüslerimde feci şekilde dolgunluk ve ağrı var ama dün idrar testi yaptım negatif çıktı. ağzımın içi de çok sıcak birşey içmişim de yanmış gibi yanıyo bunlar iğnenin yan etkilerimi yoksa hamile miyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Allah isterse her halukarda olur sıkma canını belki de senin vücudun bu defa böyle tepki veriyordur. har defasında ağrı olacak diye bir şey yok. Eminim Allah'ın izniyle çoğumuz çocuğumuzu kucağımıza alacağız ama bu ay ama gelecek aylar...

Canım bence birkaç gün bekle adet olmazsan tekrar test yaparsın. idrar testi çıkmayabilir diye duymuştum bu yüzden rahat ol.

Canım bence birkaç gün bekle adet olmazsan tekrar test yaparsın. idrar testi çıkmayabilir diye duymuştum bu yüzden rahat ol.

teşekkür ederim canım ya öyle çelişkili bi durumdayım ki ne yapacağımı bilmiyorum kasıklarımda ağrı var halsizlik var gögüslerim ağrıyo netten bakıyorum hamilelik belirtileri ama test olumsuz 8 aydır deniyoruz hamile kalamıyorum ve kan testi yaptırmaya gitmeye korkuyorum((

Seni öyle iyi anlıyorum ki, ama artık düşünmekten harap oluyoruz. inşallah hamilesindir ve en kısa sürede sonuç çıkar ama olumsuzluğu da göze almak zorundayız çünkü bu seçenek de hayatımızda hep olacak. yani uzun lafın kısası her şeye hazırlıklı olmalıyız yoksa bünye kaldırmaz.

ya öyle ama işte bi yerden sonra yapamıyorum bi an hamileyim diyorum ama sonra her ümitsizliğe kapılıyorum allahım isteyen herkese anne olmayı nasip eder inşallah

Son düzenleme:
ya öyle ama işte bi yerden sonra yapamıyorum bi an hamileyim diyorum ama sonra her ümitsizliğe kapılıyorum allahım isteyen herkese anne olmayı nasip eder inşallah

İnşallah canım. Şu an aynı durumu ben de yaşıyorum adetime az kaldı dün bir damla kan gibi bir şey geldi. yaklaşık 5 gündür ateşim 37 derece ve bugün de 37.1 oldu ama hiçbir şey bilmiyorum sadece Allah'a dua ediyorum bol bol Allah'ın isimlerini anıyorum rahatlatıyor beni.

canım benim inşallah sende hayırlı haberler alırsın güzel haberlerini bekliyorum

sağol gülüm çok sağol yaaaaa.... inşallah olack hepimizin sen ne durumdasın:18:

sağol gülüm çok sağol yaaaaa.... inşallah olack hepimizin sen ne durumdasın:18:

Aslında çok karışık bir durumdayım. Şuan yaşadıklarımı özetlersek iki gün arayla gelen bir damla kan gibi ama değil bir akıntım var. 7-8 gündür 37 lerde süren bir ateşim ve göğüslerimde damarlanmalar. şuan da sanki insanın başın aşağı kaynar sular iner deriz ya öyle bir hararetim var boğazımda yanma var bazen de alt karın bölgemde yanma var ama sancım gelip gelip gidiyor ya bunlar adet belirtisi ya ilaç ya da hamilelik kısacası bilmiyorum.

inşallah hamileliktirrr bana öyle gelio çünküüüü bu arada bende sana birşey sormak istiyorum ben 4 haziranda doktora gittiğimde doktor ultrasonla içimden yumurtalara baktı ve ben giyindiğimde peceteyle sildim sıvının içinde sğrğntü gibi kan gördüm, doktora sordum birşey olmaz dedi, kaç gundur akıntılarım hafifi pembeydi, dün gecede eşimle ilişkide bulunduk bu sabah akıntı hissettim bi baktım yine pembe (biraz koyu) akıntı.. çok garip değilmi.. bi fikriniz varmı ya son adet tarihim 28 mayıs çatlatma iğnemin tarihi 6 haziran

Canım bazen böyle pembelikler yumurtanın oluştuğunun göstergesi olabiliyor merak etme inşallah her şey yolundadır. hatta bi ara adet dönemim ortasında bir damla kan gelmişti doktora sorduğumda(o zaman çocuk istemiyorduk) önce kontrol etti bir şey yok yumurta oluşunca olabiliyor dedi.

haklısın dun yumurtlama gunumdu yada ilişkide zorlandı galibaaa:44: devam ederse doktora giderimmm ozaman saol tatlımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…