Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Günaydın kızlar. Nasılsıniz. Kaldı adetıme bir hafta. Ama ben cuma günü
Tahlil yapmayı düşünüyorum. Hiç bir belirtim yok

1.87bebegim negatif.Cokmu erken yaptimki adetime daha 8gun var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
günaydın canım kuzucum değerin düşük çıkmış çatlatma iğnesinden 14 gün sonra adet olunur diye biliyorum ben doktor öle demişti...seninde sanırım 3 4 günün kalmış inşallah değerin yükselir yükselmezse de üüzülme öteki ay daha sıkı çalışırsın

Ginaudin bebegimmm ayyy yok onumuzdeki ay yaptirmam ben catlatma tutmamissa eger :) :) 5gundur yataga dust bel gogus kasik agrisindan :) :) 4aylil hamileler gibi sisti tas gibi karnim kasiklarimin agrisindan haraket edemiyorum:) :) :) Ya bebegim bisey soracagim hani ilk on gunde ilac etkisinden pozitif olurmus ya idrar testleri,ben ignenin 5.gunu deneme amacli yaptim negatif 10.gu u yaptim negattif nasil pozitif olurmus ogneden onu anliyamadim :) :) :)

Ay telden cokk hizli yazdim harifler birbirine karismis :) :) :)

aynıı seyı bende cok merak edıyorum ya kımı ınsan daha mı hızlı atıo kı acaba ıgnenın etkısını benım 10.gunde ıdrarda pozıtıftı

aynıı seyı bende cok merak edıyorum ya kımı ınsan daha mı hızlı atıo kı acaba ıgnenın etkısını benım 10.gunde ıdrarda pozıtıftı

Yaa INSALLAH gercek pozitiftir bebegim :) :) kasuk agrilarim cok hala seninde var mi?bide benim kasik agrilarim 6.gunden sonra siddetli geldi ilk hafta bir iki kere batma olmustu sadece

evet var kasık agrım hemde cok fazla ama benım vuruldugu gunden beri var hiç gemedi canımmm

ya evet canım o çatlatma iğnesinin içinde hcg var dediler bende daha denemedim ama yarın denicem 6.günüm bakalım bende nasıl çıkacak...demek ki herkes de aynı etki yaratmıyor iğne bende hiç ağrı sızı hiçbirşey olmadı hatta ben o yumurta akı şeffaf akıntıyı bile görmedim sadece fazla bir akıntım vardı...sende bekle bakalım kuzucum belki değer yükselir geç döllenme olduysa eğer kırmızılar gelene kadar umudunu yitirme az da kalmış gerçi...benim nisanda düşük yaptğım ay adet gecikmesinin 4çgünü çıkmıştı idrarda hep negatifti..

INSALLAH hepimiz guzel haberler alalim bu ay bebegim.dugukmi yaptin cok gecmis olsun canimmm.benimde ilk 6gun bir kac kere natma oldu ama 7.gunden sonra 5gun yataga yapistim bel kasik gogus agrisindan.Bakalim canim 17haziran regl gunum benim.Seninki ne zaman?

tatlım benim 22 haziran ama ben iğneyi ayın 4.de vuruldum 14 gün sonra olması lazım diyorlar ondan ayın 18.de olmam lazım bakalım...ama bende hiç ağrı sızı hiçbirşey yok...evet cnaım ben nisanda düşük yaptım o zaman hemde çatlatma iğnesi falan da vurulmadım ki o zaman yumurtlama akıntısını görmüştüm bu ay hiç görmedim...benimde bu ay olmazsa 1 ay ara vericez eşimle öle anlaştık bakalım kuzucum ya hakkımızda hayırlısı olsun sende az daha bekle bakalım ayın 17 ise çok erken oluyor kan testi ama çatlatmadan sonraki 14.gün olarak hesaplarsak erken değil

1.87bebegim negatif.Cokmu erken yaptimki adetime daha 8gun var

4 gün bekle canım sonra tekrarla .
gunaydın canım ben iğneyi olalı 11 gun oluo dun yaptım pozıtıf cıktı ama iğneden kaynaklı oldugunu düşünüyorumm
Kaç çıktı değerin kuzum. Igne bir haftada atılıyor vücuttan. Tebrikler hamilesin :)

Catlamadan sonra 11-12gunumde yaptim kuzim kan testini.Normal adet tarihim 17haziran aa demekki igneden 14fun sonra adet gelmeli oylemi?o zaman bir iki gunum kalmis gele bilir her an evet ara vermek iyi olur bendede tutmazsa bu ay ara verecegiz canim en azindan bir ay dinlenelim.peki tatlim igne yapildigi gunude sayacakmiyiz yoksa sonraki gunundenmi saymaliyiz kafam karisik yaa 28mayis ignem yapildi

evet var kasık agrım hemde cok fazla ama benım vuruldugu gunden beri var hiç gemedi canımmm

Doktor bana bilgi vermedi agri konusunda herleste bisey diyor o yuzden agri iyimi kotumi sebebi nrdir bilemiyorum doktoruma gidince soracagim sanada yazarim canim benim

sonraki günden başlayıp dediler kuzum doktorda öle demişti ama bazen istisnai eğer yumurta çatlamadıysa gecikme olabiliyormuş...sen biraz daha bekle bakalım kuzum belki de geç döllenme olmuştur...sen yine de adet tarihine kladar bekle bakalım... ara vermek bencede iyi olacak en azından vücut kendini toparlar diye düşünüyorum

ben dun gıttım agrı olması ıyımıs yumurta catladıgı ıcın agrı yapıomus ıcındekı sıvıdan dolayı

Aynen canim ya 5gun yataga dusmem bir aylil gucumu aldi sanki.aa o zaman benim bugun tam 12.gunum.bakalim ben tutmadi diye dusunuyorum.bir kac gundur akintim var ama kafami o kariatirdi kupkuru tertemizdim 2-3gundur akintim da var.senin igneler neydi kuzum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…