Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ayy canimm bu agrilar güzel demekki yumurtlama devam ediyor.. Ohh calismada olmuş ne güzel inş tutar bebegimmm

slm hanimlar bende adet olduktan sonra klomen kullanmaya baslayacagim.suanda adet olali tam 30 gun oldu ve benim 2 gun once doktor kontrolum vardi ve doktor cok guzel bir yumurtan olusmus dedi ve catlayacak dedi bu geceyi iyi degerlendir dedi,demekki ilac kullanmadanda yumurtam buyuyebiliyormus.ama catlayip catlamayacagi konusunda umidim yok evde ovulasyon testi yapiyorum 2 gundur halen olumsuz ve halen yumurtam catlamadigina gore kiste donusmesinden cok korkuyorum cunku normaldede 44 gunde bir adet oluyorum.Lutfen yardim edin hanimlar kafam cok karisik

Tatlim birşey olmaz korkma kuzucum..ilaç kullanmadan kist falan.olmaz inş..hem.44 günde oluyorum.diyorsun yani tam.yumurtlama zanani simdi senin..bence incir ve havuç kuru yap catlamasi için..nette aradtir biraz bu kuru

Tatlim birşey olmaz korkma kuzucum..ilaç kullanmadan kist falan.olmaz inş..hem.44 günde oluyorum.diyorsun yani tam.yumurtlama zanani simdi senin..bence incir ve havuç kuru yap catlamasi için..nette aradtir biraz bu kuru

cvbin icin cok tsk ederim.ama bu kurler icin gec kalmis sayilmazmiyim.onumuzdeki ay klomenle birlikte hem incir hem de havuc kurunu uygulamayi dusunuyorum.ama ise yarayacaksa bugunden sonrada devam ederim.bide cnm neden ovulasyon testi olumsuz gosteriyo onu anlamadim.

Tatlim ben güvenmiyorum.o testlere doktorun yumurtan büyümüş demiş sen buna inan canim ve devam et calismlara..kur için gecmi bilemiyorum tatklim

Tatlim ben güvenmiyorum.o testlere doktorun yumurtan büyümüş demiş sen buna inan canim ve devam et calismlara..kur için gecmi bilemiyorum tatklim

o zaman bu ay yumurtayi kendi haline birakayim yapacak baska biseyim yok gibi gorunuyo.ins onumuzdeki ay klomen ve duphaston kullanacam ins ise yarar.bu arada cnm sen ne zamandir kullaniyorsun klomen.

isyancim sna bir bakayim dedim yarin veya obur gun is konusund guzel haberlerle gelevilirim Ankaraya gidiyorum simdi telden giriyorum

Cnm bu benim ilk denemem.inş çok beklemeyiz tatlim

ins ilk denemede olur cnm ben adet oldugumda hsg icin randevuda alacam cok korkuyorum okuduguma gore cok agrili olugunu soyluyorlar.benim anlamadigim turkiyede hsg asilama gecilmeden isteniyo ben yurt disinda yasiyorum 5 ay bebegim olmayinca doktora gittim bana bir dahaki adetinden sonra hsg dediler cok erken degilmi ya.yaptirmasammi diyorum.

slm kızlar bugun adet gunum 2 gundur leke seklınde gelıyor demıstım ya bugun bıraz daha rengı koyu ve mıktarı arttı umutlar bır sonrakı aya kaldı cok stres yaptım cok uzuldum ondan oldu bırazda panık yaptım o kalp atısları agrılar yok yere kendımı gerdım ınsallah bu ay takmadan gecırcem surecımı en azından cok sukur duzenlı oldu adetım tam gununde allah saglık sıhhat versın dunyanın sonu degıl ya cok tatlı bır oglum var zaten rabbım nasıp ederse bır tane daha olur olmazsada allah ogluma uzun saglıklı omur versın ınsallahh

isyancim sna bir bakayim dedim yarin veya obur gun is konusund guzel haberlerle gelevilirim Ankaraya gidiyorum simdi telden giriyorum
Cnm.mrk ediyorum bende seni inşggüzel haberlerle gel.kuzucum

Cnm doktor banafa Çektirelim dedi ama klomeni bir deneyelim hsg zor çünkü dedi

Slm.kizlarrr bugün 19.günüm ve hala göğüs uclarim aciyor değişiklik yok hatta göğüs uclarim büyüdü yani..evde sutyensiz gezen ben gezemiyorum.kocaman.oldu uclari ve aciyor..hicbirinizde ilaç böle etki etmefo korkuyorum bir yandanda:18: ama calismakarada gün asididdevam adet günü gelinceye kadar... Sizlerden nbrr

yaa ne güzel sizin eşlerin sperm testi yapmış benmki yapmmıyo doktorumuz da yarın için yapıcaz dedi kabul etmiyooooooooooooooooooo

benim eşimde gitmiyordu en son beni çıldırttı tek başıma yapacak olsaydım annemin evinden getirirdim deyince ikna oldu sperm yapısı bozuk çıktı sonuçta erkek asla sorunun kendinde olduğunu kabul etmez

bende kullandım ovulasyon testi ama çatlama olmadı 26. günde adet oldum nasıl şey anlamadım ne kadarlık evlisin

yaa ne güzel sizin eşlerin sperm testi yapmış benmki yapmmıyo doktorumuz da yarın için yapıcaz dedi kabul etmiyooooooooooooooooooo

allahımmmmmmmmmmmmm benım koca da ıstemıyo sperm testı falan o kadar zor ıkna ettımkı anlatamam once gıtmem dedı sonra ozele gıderım dedi ama ben duydumkı ozel hastlerde guvenilir sonuçlar cıkmıyormus benım yumurtalar buyumuyormus klomen kullanıyorum bu ılk ayım daha rahım filmi vs çrkilmedi alttan muayenede yumurtalıkların buyumedgını gorunce doktorum klomen verdı eşininde sperm testı vermesi gerek diyo sozde gecen ay verecektı eşim ama istemedi en son bende dedimki allahın ıznıyle bı sorun yoktur sende ama bu prosedur doktor tedavı sureci için kesinlikle istiyor senin testinin sonuclarına gore benim ilacımın dozunu değiştirmek zorunda kalabılr lütfen cocukluk yapma vs vs diye amanın bi yalvardım gecenin bi yarısı en son ıkna oldu devlet hastanesinden aldım salıya randevuyu bakalım hayırlı sonuclar cıkar allahın izniyle inşallah.

cnm mrb sen ne ıcın kullanıyordun klomenı yumurta buyumedıgı için mi yoksa pco için mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…