Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba,
Ben profesyonel bir sporcuyum. siteye yeni üye oldum ve açıkçası tam nasıl kullanacağımı bilemiyorum. Kayıt olmamın nedeni fazla kilolarından şikayetçi olan arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Gerek bölgesel zayıflama gerek dengeli beslenme olsun yardımcı olacağıma inanıyorum. Elimden geleni yapacağım. fakat siteye telefonumdan giriyorum. Bir blog açmak istedim, yardımcı olabileceğim konular adına. Fakat bunu yapamadım. 25 mesaj gibi birşeyden söz etti. Ne yapmalıyım? (Lütfen bu mesajı başka bilir kişilerede gönderin)

canım unuttun mu?beni ikde defa kullanmıştım bu ay klomen 5gunluktu bıttı dun çatlatma iğnesi vuruldum.

Yok unutmadım canım hatlar karıştı çok sevindim senin adına dr nededi canım 1 tane mi yumurtan oluşmuş hadi hayırlısı boll sporlu günlerr iğneyi kaça aldın canım

Yok unutmadım canım hatlar karıştı çok sevindim senin adına dr nededi canım 1 tane mi yumurtan oluşmuş hadi hayırlısı boll sporlu günlerr iğneyi kaça aldın canım

canım galıba ıkı tane 18mm yumurtam vardı iğneyi 77 tldedi 70 tl aldım sen kaça almıştın?? bıde dr bıdaha şu gün gel demedi ben sordum adet olursan gelmek ıstersen gel dedı sadece sen ne zaman gitçen bı daha??

Canım doktor bana iğneye gerek yok demişti almadım oyüzden benide çağırmadıki bidaha eğer güzel haberler alırsan gel bakalım dedi sadece bana

Canım doktor bana iğneye gerek yok demişti almadım oyüzden benide çağırmadıki bidaha eğer güzel haberler alırsan gel bakalım dedi sadece bana

canım anladım :) bak dıger ark. gitmiş progtreon ve hamılelık testı vermiş :)) ay içimde heycan varrr :))) inşşalahh hepimiz mart ayı uğurlu getiriri

canım dun çatlatma iğnesi vuruldum :) inşşallahh guzel haberler verırım sen nasılsın görüşmeyelii :))

hayırlısı inşallah tatlım yaaa bende dün doktora gittim aşılamaya karar verildi gonal-f ve ovıtrelle verdi gonal-f yi vurmaya başladım dün cuma günü tekrar gidicem bakalım ne dicek hakkımızda hayırlııs inşallah güzel haberleri teker teker veririz burdan

İnşallah canım ya hamişsindirrrrr

hadiinn inşşallah kuzum emeklerımız boşa gıtmesin kuzum sen hangı şehırde hangı dr gıdıyordun? bıde çatlatma iğnesi vurulduktan sonra gel mi? dedı ne guzel bana demedi gel

Hadi inşallah güzel sonuçlar alırsın canım mart ayı bize uğur getirir inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…