Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

hadiinn inşşallah kuzum emeklerımız boşa gıtmesin kuzum sen hangı şehırde hangı dr gıdıyordun? bıde çatlatma iğnesi vurulduktan sonra gel mi? dedı ne guzel bana demedi gel

canım bendeki iğne çatlatma iğnesi değil sanırım gerçi tam bilmiyorum ama yumoşları geliştirmak için diye biliyorum onun içinde gün verdi gel bakalım diye ovıtrelleyide hemen kullanma ben sana ne zaman kullan dersem o zaman kullan dedi sanırım iki güne bir takip altında olacam sürekli çağıracak bu arad ben adanadayım canım çukurova üniversitesi balcalı hastanesine gidiyorum...

İnşallah kuzum yaa her ay umutlanıyoruz sonra kırmızıları görüyorum

aynen canım bende bu ay çok umutlanmıştım önce bu kadar fazla değildm ama bu ay babmbaşka duygular içindeydim rahim filmi çekilmiştim belki bir umut olur diye hiç ihmal etmedik günaşırı birlikte olduk ama olmadı kısmet değilmiş napalım hakkımızda hayırlısı inşallah en kısa zamanda bizimde olur

evet canım yumurtalarını buyutup sonra çatlatma iğnesi vuracak inaşşallhh hadi bakalım içimizden kımler hamıle kalacak bu ay merak edıyorum

canım dırek aşımamı yaptırcan banada dedıler ben bıraz çatlatma iğnesinden sonra kendımız ilişkıye gırelım dedım kabul etmedım

Tatlım rahim filmini anestezi ile mi çektirdin açık mı çıktı

canım ben doktorumu değiştirdim :)lina kadın merkezine gidiyorum yenimahallede mine hanım var ona gıdıyorum şimdi:)

neden sen ondan çok memundun gerçi bende değiştimeyı düşüyorum adamın hastası çok oludgu için çok konuşmuyor fazla ılgılenmıyor gıbı geldı bıde 122 tl çok dımı? Daha uygun yerler varken nasıl olsa yumurta takıbı yapılacak yıne gerekırse ınşallah gerek kalmazda gıtmeyız hamıel kalıp gıderız

Canları.yeni ciktim catlatma iğnesi vuruldum yumurtam 18mm olmuş
Ayy hadi bakalimm çok iyi cakisin iyi değerlendirin buginleri sekerim
Slmlar herkeseeeee bende bugün başladım klomene bes gun boyunca bir adet yanında birde bal tarcin corekotu kuru yapıyorum hayırlısı olsun bakalım inşallah herkese versin Rabbim sağlıklı sıhhati bebeklerrrrrr
Tatlim hosgeldinnn..hayirki olsun inş.tipik sana ugue getirdim
Tatlım görmedim tekrar yaz. Kızlar doktordan döndüm progesteron ve gebelik tahlili yaptı yumurtam çatlamis pazartesi alaçam sonuclari
Ayyyy çok heyecanlandimmm..
Ne zmn cikcak sonuclarr

Tunaydinn kizlar...bugün 18.günüm hala göğüs uckarim acio ama çok şiddetli değil artik..sabah bir calisma yaptik şimdide giyindim süslendi m kuzenjme gidiyorum opuldunuz

Yok canım benim gittiğim doktotdan hiç memnun değildim yumurta takibi için bile çağırmadı beni ama şimdikinden memnunum ve 45 tl verdim düşünürsen bak internetten kadının bilgilerine

ayy hadi bakalimm çok iyi cakisin iyi değerlendirin buginleri sekerim

tatlim hosgeldinnn..hayirki olsun inş.tipik sana ugue getirdim

ayyyy çok heyecanlandimmm..
Ne zmn cikcak sonuclarr

ay bende merakla beklıyorum kuzum senın sonuçlarını sana dr mu?? Dedı progstrn kanı ver bakalım dıye???adettın kaçıncı gunu verdın :))

Hoşgeldin tatlim aramiza..inş uğurlu gelir burasi san...inş asilaman tutar canim..daha önce klomen falan kullandinmu peki..asilamaya neden karar verildi

evet canım yumurtalarını buyutup sonra çatlatma iğnesi vuracak inaşşallhh hadi bakalım içimizden kımler hamıle kalacak bu ay merak edıyorum
canım inşallah hepimizde kalırız hepimiz güzel haberler verebiliriz hakkımızda hayırlısı bakalım nolacak bende çok merak ediyorum...

ayy hadi bakalimm çok iyi cakisin iyi değerlendirin buginleri sekerim

tatlim hosgeldinnn..hayirki olsun inş.tipik sana ugue getirdim

ayyyy çok heyecanlandimmm..
Ne zmn cikcak sonuclarr

tunaydinn kizlar...bugün 18.günüm hala göğüs uckarim acio ama çok şiddetli değil artik..sabah bir calisma yaptik şimdide giyindim süslendi m kuzenjme gidiyorum opuldunuz

kendını fazla yorma kuzum dıkkat et :)) inşşallahh guzel haberlerı ilk sıra sende galıba :)))

ay bende merakla beklıyorum kuzum senın sonuçlarını sana dr mu?? Dedı progstrn kanı ver bakalım dıye???adettın kaçıncı gunu verdın :))

Kuz ben vermedim tahlil falan hatlar karsti ben Şali günü ceeicdm progesteron testini doktorum 21. Gin ver dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…