Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım Allah inancı olan herkezin öyle davranması gerekir..
çünkü bu çocuk işi tamemen Rabbimin ol demesine bakar..
o vermezse biz ne yapabilirz..bu aciz kul ne yapabilirrrr :KK5::KK5:
haklısın canımm Allah sadece ol der ve oluverir....
Aynen hiç söylemeye gerek yok insanların ağzı torba değilki büzesin bilmesinler daha iyi

bence de canım kimse bilmiyoo

slm kızlar bende 3 ay once ogrendım pko oldugumu 1 oglum var ondan once bırde dusugum sımdı 2 bebegı ıstıyorum 2. klomen kullanısım ılkınde gebelık olmadı ve kıst olustu sımdı 2. kullandım 3 yumurtam oldu bırı catlamıstı dıger 2 sıde catlar ama kıst ıhtımalı olabılır dedı dr um ve ovıtrelle ıgneyı vuruldum ıgne vurulalı bugun 14. gunum bugun kahverengi gıbı ıdrar arkası gelen akıntı ıcınde bır lekelenmem oldu 28 gunde oluyorum adet klomenı kullandıgım ıcın duzenlı oluyor bakalım adet olcakmıyım cok agladım sabaj cok uzuldum allah hayırlısını versın ıteyen herkese o guzel duyuguyu tattırsın yuce rabbımm

slm kızlar bende 3 ay once ogrendım pko oldugumu 1 oglum var ondan once bırde dusugum sımdı 2 bebegı ıstıyorum 2. klomen kullanısım ılkınde gebelık olmadı ve kıst olustu sımdı 2. kullandım 3 yumurtam oldu bırı catlamıstı dıger 2 sıde catlar ama kıst ıhtımalı olabılır dedı dr um ve ovıtrelle ıgneyı vuruldum ıgne vurulalı bugun 14. gunum bugun kahverengi gıbı ıdrar arkası gelen akıntı ıcınde bır lekelenmem oldu 28 gunde oluyorum adet klomenı kullandıgım ıcın duzenlı oluyor bakalım adet olcakmıyım cok agladım sabaj cok uzuldum allah hayırlısını versın ıteyen herkese o guzel duyuguyu tattırsın yuce rabbımm

canım inş bebişin seninledir bu ay :KK16:

ben çıktım kızlarr hepinize iyi hafta sonlarıı..
bol bol çalışmalı günlerrr:KK17::KK17: pazartesi görüşürüzzz :KK54::KK54:

bugün doktora mı gideceksin tatlım saat kaçta gideceksinn bizi habersiz bırakma haaaaaaaaaa

ben de hayalini kuruyorum bazen canım sonra diyorum ki allahım bitane versin de... gerisi önemli değil

Canların dr catlatma iğnesi verdi hergün ilişki dedi size krem.filan.verdi.mi??? Bide iğneyi kaça aldiniz?

Slmlar herkeseeeee bende bugün başladım klomene bes gun boyunca bir adet yanında birde bal tarcin corekotu kuru yapıyorum hayırlısı olsun bakalım inşallah herkese versin Rabbim sağlıklı sıhhati bebeklerrrrrr

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk deneme
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede

listede neden ben yokuumm :KK43:( küstüm sizee beni neden eklemedınız oysa yazmıştımm bılgılerımı

Merhaba,
Ben profesyonel bir sporcuyum. siteye yeni üye oldum ve açıkçası tam nasıl kullanacağımı bilemiyorum. Kayıt olmamın nedeni fazla kilolarından şikayetçi olan arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Gerek bölgesel zayıflama gerek dengeli beslenme olsun yardımcı olacağıma inanıyorum. Elimden geleni yapacağım. fakat siteye telefonumdan giriyorum. Bir blog açmak istedim, yardımcı olabileceğim konular adına. Fakat bunu yapamadım. 25 mesaj gibi birşeyden söz etti. Ne yapmalıyım? (Lütfen bu mesajı başka bilir kişilerede gönderin)

X