Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlarr keçiboynuzu bu aktarlarda olan kahve sert bişi bumudur eeee bu nasıl yapılıyor pekii.

evet canım kırık olmayacak ve koyu kahverengi olacak.
sabah 1 bardak suya 3 4 adet keçiboynuzu kır ve 3 dk kaynat. 20 dk beklet süz ve eşine ver. akşamda aynı şekilde 1 bardak suya 3 4 adet kır 20 dk beklet süz ver:)

hayatta içmez ama bakalım :):)

yaa ne güzel sizin eşlerin sperm testi yapmış benmki yapmmıyo doktorumuz da yarın için yapıcaz dedi kabul etmiyooooooooooooooooooo

canım benim eşimde gitmiyordu en son çıldırdım yani..
ben dedim doktorlara gidiyorum o vajinal USG ye griiyorum ilaçlar içiyorum..
sen bir testi yaptıramıomusun..
bir problem varsa ikimizşn problemi dedim..
sen benim anne olmamı nasıl engellersin dedimm...
tmm dedi yapıcam dedi canım..
azıcık duygu sömürü yap

yaa ne güzel sizin eşlerin sperm testi yapmış benmki yapmmıyo doktorumuz da yarın için yapıcaz dedi kabul etmiyooooooooooooooooooo

cano benimki yapmadı hicc ama dun ikna ettim onu tamamm giderim dedi ama beraber gideriz tabiki beraber dedim artık bir haftaya bir dr araştırması ile gideriz inşallah zaten sana gerekmicekkk sen bu hamilesin

bu ayl hamile değilsem yapacam canım çok şükür bende hiç bi sorun yok belki onda var niye ben boşuna hormon yüklyüm stres oluyum düzenm bozulsun dimi hayat müşterek onun sorunu varsa ikimizin sorunu olur na destek olurum hor görmem insanlık hali..
cano benimki yapmadı hicc ama dun ikna ettim onu tamamm giderim dedi ama beraber gideriz tabiki beraber dedim artık bir haftaya bir dr araştırması ile gideriz inşallah zaten sana gerekmicekkk sen bu hamilesin

tatlımmmmmmmmmm aferin senin eşine ödül hakediyo vallaa.. doktor benm eşime diyo yapıcaksın doktora tamam diyor çıkınca yapmıcam deliertmeyin beni diyor.. ayyy ağzından bal dammlıyo bitanem inşallahhhh

Canım benim eşimde gitti verdi çok şükür bir sıkıntı çıkmadı allahıma şükürr sonuçta ben gittiysem oda bazı şeyleri göze alıp gitmesi gerek ben de sonuçta meraklı değilim gidip muayene olmaya

ama olmaz canım bu kullandığımız ilaçlar ciddi tehlikeli ilaçlar..biz bu riskleri alıyoruz..
benim doktor eşimin sperm testi olmadan tedaviye başlayamayız dedi..
onda sorun varsa ben niye seni deneme tahtası yapayım dedi..
bende aynen eşime söledimm böle böle diye..
birde annesine çıtlattım sanırım kv dede kızdı kabul etti işte

canım benim eşimde gitmiyordu 8 aydır korunmuyoruz son 4 5 aydır baskı yaptım hep ben gidiyorum sorun çıkmıyor falan öyle öyle 1 ay önce gitti işte.. bence herşeyin teşhisi erkenden daha iyi zaman kaybetmeden..

biz kimseye bahsetmedk canım doktor kontrolüne gittiğimzden.. bi ara kaynanama çıtlattım dedikodu yapmaya başladı çocuğu olmuyo yazık falan diye ondan sonra dedm vazgeçtik artık düşünmüyoruz okulum btsin öyle dedm sustu... şimdi sadece ikimiz biliyoruz çocuk düşündüğümüzü

bu ay olmazsa tatlım önümüzdeki ay gitmezse ben de gitmicem ilaç kullanmıcam hiç bişy yapmıcam bana da yazık bu ilaçlar çok ağır korka korka içtim zaten... onu ikna edicem kabul ederse bn de tedaviyi kabul ederm etmezse hiç bişey yok

sende bir sorun yok mu canım ne ilacı kullanıyorsun?

benim kv şükür destek oldu...daha erken olur üzülme dedi.
br dahada konusunu açmadı günahını almayım kadının

canım klomene bile gerek yokmuş he... eşin gitse keşke erkenden en azıncan sorun bilinince çözümüde olur
sağlık olsun canım öylesi kısmetmiş bakalım ne olucak
benim kv şükür destek oldu...daha erken olur üzülme dedi.
br dahada konusunu açmadı günahını almayım kadının

helal ollsun vallaa

Aynen hiç söylemeye gerek yok insanların ağzı torba değilki büzesin bilmesinler daha iyi

sağlık olsun canım öylesi kısmetmiş bakalım ne olucak

helal ollsun vallaa

canım Allah inancı olan herkezin öyle davranması gerekir..
çünkü bu çocuk işi tamemen Rabbimin ol demesine bakar..
o vermezse biz ne yapabilirz..bu aciz kul ne yapabilirrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…