Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Cuma günü hangi saat'e olursa olsun kıbleye yönelik oturup bu mubarek duayı 7 defa okursa dua kabul olurmuş.

La ilahe ille ente ya hannanu ya mennenu ya bediussemavati vel erde ya zel celali vel ikram.

Yatsı namazını kıldıktan Sonra sağ ve sola bakmadan ve kıpırmadan Konuşmadan.

7 Fatiha Şerif okursa Kişi ve Dileğini sölerse Muhakkak kabul Olur.

Cuma Günü “YA VALİ” esmasını (1000) defa okuyan her işinde kolaylık görür.

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.

Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.

Cuma gecesi “YA DARR” Esmasını (100) kere çekerse,düşmüş olduğu dretten kurtulur.Fakir ve düşkün kimseler buna devam etseler çok faydasını görürler.

Cuma namazından sonra 100 defa” YA GAFUR” İsmini okumaya devam eden kişi mağfirete nail olur ve şifa bulur.

Cuma günü 100 defa” “YA ALLAH” diye zikreden insanın bütün dilekleri kabul olur.

haydi yapalım arkadaşlar..

karombole yuvarlanma kız arada aşılamayıda yapıverir doktorrr :KK9::KK9: şaka bir yana karıştırmakta haklılar kuzum yaa..düşünsene günde kaç kişiye bakıolar..
o yüzden aslında her hastaya dosya açılması lazım doktor muyane etmeden önce onları kontrol etmezi lazım ama pek uygulanmıyor..
yumoşlarında gayet güzel belki bugün çatlatma iğnesi verir şekerimmm

evet canım yumoşlar ıdare eder :) inşşallah içinden birtanesi işe yarar :))

Canım hadi hayırlı olsun senın yumurtaların büyüklüğüde benim yumurtalarımla aynı 12.günü gittim ama doktor bana iğneye gerek yok çünkü kendileri çatlamaya hazırlanıyor dedi maşaallah ıyı dedi canım:nazar::KK1:

sağol canım bugun soracam dr nasıllar dıye özellikle dıyecem umut var mı? sizce diyecem bu ay için :))

Canım hadi hayırlı olsun senın yumurtaların büyüklüğüde benim yumurtalarımla aynı 12.günü gittim ama doktor bana iğneye gerek yok çünkü kendileri çatlamaya hazırlanıyor dedi maşaallah ıyı dedi canım:nazar::KK1:

yumurtlama dönemindeysen canım diğeri çatlamıştır :))) ikisinin de tuttuğunu düşünsene ikiz olsa ayy ne güzel olur :)

canım klomen kuruluk yapıyomuş ondan da olabilir ya da akıntın oluyodur lavaboya çıktığında sen farketmiyosundur:)

ay benimdee aklıma geldiii bıraz once olgunlaşmış yum yum çok ıse hepsı çatlarsa :))) ay süper olur tek sefer de kurtuluruz

sağol canım bugun soracam dr nasıllar dıye özellikle dıyecem umut var mı? sizce diyecem bu ay için :))
bugün doktora mı gideceksin tatlım saat kaçta gideceksinn bizi habersiz bırakma haaaaaaaaaa
ay benimdee aklıma geldiii bıraz once olgunlaşmış yum yum çok ıse hepsı çatlarsa :))) ay süper olur tek sefer de kurtuluruz

ben de hayalini kuruyorum bazen canım sonra diyorum ki allahım bitane versin de... gerisi önemli değil

isyaaaaaaaaannnn :KK1: benim bugün kasık ağrım başladı yie batıyo soldan soldan nedenki dün gitmişti bugün geri geldi körolasıcaaa :KK9:

aminnnnnnnnn canım inş..

afiyrt olsun bebişkommm :KK56:

kızzz varsınn batsınnn belkide kazı çalışmaları var içerden...batsın batsınn iyidir...
bende ne batma ne akıntı birşey yok..göğüslerr foraaa bende de :KK9::KK9::KK9:

evet canım yumoşlar ıdare eder :) inşşallah içinden birtanesi işe yarar :))

maşallahh diyelimmm...iyi mayalansında tutsunn diyelimmmm :KK16::KK16:

kızzz varsınn batsınnn belkide kazı çalışmaları var içerden...batsın batsınn iyidir...

canım anlamdım ki yaaa soldan kasık ağrım var bugünde iyice psikopat oldum vücudumu dinleye dinleye :KK53:

canım anlamdım ki yaaa soldan kasık ağrım var bugünde iyice psikopat oldum vücudumu dinleye dinleye :KK53:

dinleme kuzucumm valla dinleyince batmalar oluyor..
bak benim salı günü baya ağrım oldu ama şimdi hiçbirşey yok dinlemiyorum..
senin kasığın ağrıo benim göğüslerim acıo..
ilaca bak be amma etkili heeee:KK23::KK23:

kızlar eşlerinizin lökositi var mı yani testlerde çıktı mı böyle birşey?? keçioynuzu kürü kesinlikle uygulanmamalıymış diye duygum bilen var mı? lökositi olupta keçiboynuzu kürünü yapan var mı?

kızlar eşlerinizin lökositi var mı yani testlerde çıktı mı böyle birşey?? keçioynuzu kürü kesinlikle uygulanmamalıymış diye duygum bilen var mı? lökositi olupta keçiboynuzu kürünü yapan var mı?

canım iltihap o sanırım eşimde çıkmadı...sanırım antibiyotik verilir öle bir durumda

canım iltihap o sanırım eşimde çıkmadı...sanırım antibiyotik verilir öle bir durumda

cnm bnm eşimde çıktı vve doktor birşey vermedi proxeed plus haricinde. normalmiş 6 7 adet öle demiş. ve dün öğrendim ki lökositi olanlar keçiboynuzu kürü kullanmamalıymış. 2 haftadır kullandırıyorum eşime aarada kaldım çok

mahvetti bizi bu hap :KK47:

dinleme kuzucumm valla dinleyince batmalar oluyor..
bak benim salı günü baya ağrım oldu ama şimdi hiçbirşey yok dinlemiyorum..
senin kasığın ağrıo benim göğüslerim acıo..
ilaca bak be amma etkili heeee:KK23::KK23:

canım neresinde yazıyoki acaba o dediğiniz bende eve gidince bakim bi...

cnm bnm eşimde çıktı vve doktor birşey vermedi proxeed plus haricinde. normalmiş 6 7 adet öle demiş. ve dün öğrendim ki lökositi olanlar keçiboynuzu kürü kullanmamalıymış. 2 haftadır kullandırıyorum eşime aarada kaldım çok

canım kesinlikle kullandırt içiyorsa içsin keçiboynuzunın zararı olduğunu duymadım daha ben..
keşke benim eşimde içse..içmiyor inat adammm

kızlarr keçiboynuzu bu aktarlarda olan kahve sert bişi bumudur eeee bu nasıl yapılıyor pekii.

X