Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Slm arkadaslar bu klomen ne ise yariyor adini cok duyuyorm forumda. Bnm de yumurta problemim var ama hic bir doktor vermedi.ne ise yaradgni yazarsan cok sevnrm..

Aslm canım, klomen yumurtalıkların gelişmesini sağlıyo, en az 20mm olması lazım ya döllenmesi için...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Aslm canım, klomen yumurtalıkların gelişmesini sağlıyo, en az 20mm olması lazım ya döllenmesi için...

Tatlm cvp için teşekkürler peki herkes kullanabilir mi daha dogrusu kullanım şartı var mıdır,kullanırken Dr kontrolü mü gerekıyor,kullnmak istyorm da onun için soruyorm...

Son düzenleme:
Tatlm cvp için teşekkürler peki herkes kullanabilir mi daha dogrusu kullanım şartı var mıdır,kullanırken Dr kontrolü mü gerekıyor,kullnmak istyorm da onun için soruyorm...

Bişey değil canım, Dr veriyor, yani takip altında kullanılıyor bildiğim kadarıyla, ne zamandır istiyorsun bebişi ? Hiç Dra gittin mi ?

canlar adetıme 3 gun kaldı sag kasıgım agrıyo beyaz kıremsı akıntm var gogus uclarım cok acıyo ve bugun burnum kanadı kaybettıgım bebegıme hamıleykende kanıyordu cok heycanlıyım aslında umudum yok ama allah bılır

burdayız cnnm bnm 4 gun gectı olmadım ama test yaptım negatf ne bılım kafam karıstı (((((

Canım bi iki gün daha bekle tekrarla âmâ genelde geçince cikiyor silik bile olsa.yoksa da Rabbim kucagina en kısa zamanda nasip etsin .sadece klomen mi kullandin bu ay iğne verdimi dr

Canım sabret adetin geçince yap ınş varrdr

Bişey değil canım, Dr veriyor, yani takip altında kullanılıyor bildiğim kadarıyla, ne zamandır istiyorsun bebişi ? Hiç Dra gittin mi ?

Cnm benm bi kizm var 5 yasnda.2.5 yil once erken menopoza girdm fsh magduruyum.dr lar sadece adet olmam icin ilac veriyo tedavi olmaz diyip baslarndan saviyolar umutsz vakaymism yani onlara gore :)

Ben varım,hem pco var iki overde de,hemde troidim olduğu jalde klomen ile hamile kaldım.

Kizlar ben gecen ay klomen kullanmistim. Ve catlatma ignesi olmustum. Tam olarak catlatma ignesinin 14. Gunu adet oldum. 2 aydir adet olamiyordum ilacsiz. Bu ay dr femara adli ilaci verdi ve tabi ki gene cat. ignesi. Bakalm bu ay nasi olcak. Allahm sonunu hayr etsn ins.. Kullanann varmi bu ilaci??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın arkadaşlar.

dünkü dr kontrolümde, sağ yumurtalığımda 2 tane (biri 17 mm biri 20 mm olmak üzere) büyümüş yumurtam var. ovitrelle verdi dün iğnemi kendim yaptım. Dr "perşembe + cuma ve pazar ilişki olacak" dedi. dr'um "eğer hamile kalırsan adet tarihinden 2-3 gün önce kanda belli olur" dedi. Tabiki ben günümü bekliycem.

kısmet. merakla bekliyorum.

Günaydın kızlar çatlama iğnemin 7.günü dünden beri aşırı şekilde gaz var karnımda patlamak üzreyim:)ara ara göbeğime sancı giriyor birkaç saniyelik bişey..çok heyecanlıyım..bat 6 mayıs..

Merhaba kızlar nasılsınız.. hepinizi çok özledim... ama girmeyince gerçekten kafam biraz da olsa rahatladı.. Eşim modemin fişini çıkardı.. net yok yani evde anlıcağınız.. o da internetten çok etkilendiğimi düşünüyo.. o yüzden böyle bişeye başvurdu.. Neyse.. ben doktorumu değiştirdim.. yeni doktorum da doğal yolla biraz zor dedi.. ama bu ay önce doğal denicez sonra olmazsa aşılama yaparız dedi. eşim de kabul etti.. hatta eşimin düşüncesi o kadar değişti ki.. doktora bu ay yapalım dedi... Doktor olmaz bana yeni geldiniz bi bakmam gerekiyo dedi... bu ay olmazsa haziranda aşılama olucak kızlar.. Gelişmelerden haberdar etmek istedim umarım güzel haberlerle gelirim.. kendinzze çok iyi bakın seviyorum sizleri öpüldünüz

Canım bizde özledik seni. Kafanın rahat olmasi cok önemli.bu arada cok sevindm adına eşinin fikir değiştirmesi en önemlisi .hadi inşallah senindw guzel haberlerini alırız burdan.

Bizde seni çok özledik canım inşallah doğal yolla olur bu ay bebişin olmazsa da üzülme herçeyin bi çaresi war çok şükür... Güzel haberlere gel inşallah

Canım çok üzüldüm yaa inşallah dr un yanılıyordur moralini bozma ne olur herşeyin başı stres çünkü hakkında hayırlısı olsun
Yok ya bozmuyorum baska bir dr gidecegim olmazsa bir dr bağlı kalmam dun aksam dayanamayıp bir test daha yaptim 2 cizgi çıktı yine moralimi bozupta kendimi iyice strese koyamam

canımmmm arkadaşım ..
rabbim inş sevindirsin seni .sabırsızlıkla hayırlı haberlerini bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…