Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canim insallah hayirli haberlerle geleceksin senin kafan rahatsa biz seni ozleriz. Bekliyoruz guzel haberlerini bizi arada haberdar et.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay bıtanem hayırlı olsun saglıcakla kucagına al bebısını ınsallah cok sevındım bıtanem

aminnnnnnnnnnn allah razı olsun canım benim..benim için çok özelsin sen rabbim tez vakitte nasip etsin emi
inş hayırlısı ile yarın bi rahatlasam inş..
rabbimden tüm bebiş bekelyenler adına mucizelerinizi diliyorum..

aminn bıtanem sende benım icin özelsın duaların ıcın cok tesekkur ederım sagol ınsallah keseyı gorurur kalp atıslarını duyarsın sonra sıra tekmelere gelcek onlarıda duyarsın ınsallahhhhhhhhhh sen ve butun hamılerınsallah aminnnnn sıtres yapma ınsallah yarınkalp atısını duyarsın aminn

allah razı olsun bitanem..
rabbim tez vakitte senide sevindirsin inşallahhh..
yarın kesemizi görcez sanırım.ben geç yumurtlamışımda takvimde biraz fazla çıkıyor...inşallah sırasıyla hayırlı haberlerle döneriz dr.dan

amin bıtanem yarın gelınce banda heber et mesaj yaz olurmu canım ıyı haberlerle don ınsallah amınn

Kizlar keseyi gordum bugun saglikli bir hamileligim varms. Diger drn dedigi gibi kimyasal falan degilmis :) haftaya kalp atisini duyacagim insallah. 5 haftalilmis kuzum

ssipahi senn adına çok sevindim Allah tamamına erdirsin hayırla inşallah benim adetim 2 gün geçti akşam kan tahlili yaptırcam gidip çok yeni hamiş olarak bizler içinde dua et lütfen olurmu sağlıklı hamilelikler diliyorum

Cok sagol canim. Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin insallah

Canım inşallah güzel haberlerle dönersin bize. Haber verdiğin iyi oldu, belki de eşin haklıdır, böyle ara sıra girmen belki daha iyi gelir sana, hayırlısı bakalım kib 😘

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Arkadaşlar bu pazar günü 2. Kez Klomene başlicam, bunun yanı sıra tavsiye ettiğiniz bişeyler var yumurtalıkları geliştirmeye faydası olan bişey ? Şimdiden teşekkürler kızlar.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

merhaba bende bu ay klomen ve ovitrelle çatlatma iğnesi kullananlardanım.3 yıllık evliyim korunmuyoruz. 7 nisanda hastaladım ve 10 nunda klomene başladım günde 2 tane, 17 sinde doktor kontrolüm vardı yumurtalarım gayet sağlıklı olduğunu ve ertesi gün ovitrelle vurulmamı istedi.yumurta adetini veya boyutlarını söylemedi. 18 inde iğnemi kolumdan vurdurdum. günler geçmek bilmiyor.İğneden 36 saat sonra birlikte olduk.iğneden 4 gün sonrasına kadar kasık ağrılarım oldu. şuan 7.gün iğneyle kasık ağrılarım yok ama bel ağrım (ayakta uzun süre kalınca) ve beyaz sümüksü akıntım var. Dört gözle günlerin geçmesini ve hayırlı haberleri bekliyorum.Allahım insanı bebekle sınamasın.İsteyen herkesinde gönlüne göre versin. İğneyi verdiği günden beri okumadığım form kalmadı :) ilk tedavide hamile kalanlarsa hep bir umut benim için

Incir havuc kuru dene benim bu ay yumurtalar gelismemisti igneden once incir havuc kuru yaptim. 4 gun kadar ama prolaktinde sikinti yoksa ve yumurtalarin cok buyumuyorsa.

Ayni durumdayim Esim ne nete ne de bu gruba girmemi istemiyor psikolojin bozuluyo diyo ama haksizda sayılmaz hayirlisi bende doktorumuz degistiricem agzindan iki cümle ciktigi yok hayirlisi bakalim nasip

Slm kizlar sizlere birşey sormak istiyorum.bu ay klomen kullandim 13.gün ve 16.günümde doktora gittim yumurtan gelişmemiş dedi daha da gitmedim adet olunca gel dedi.aranizda bu durumda olup yumurtası gelişip catlayip hamile kalan varmi ?kasiklarim agriyo adetimede bi hafta var.acaba hamile olabilir miyim bi umut??

Hayırlı geceler kızlar bende bugün çatlatma iğnesi oldum 15 gün sonra görücez bakalım RABBİM herşeyin hayrlısını vetsin hepimze inşallah

Bende bugün oldum iğne hayrlısı inşallah canım hepimiEmize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…