Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Teste hamile dediler ama dr bir sonraki değerleri begenmedi dis gebelik olabilir dedi bende cuma baska dr dicegim bakalim belirtileri göğüs lerde hassasiyet agiz kurulugu yorgunluk hissi oldu bende
Bence gunun gelene kadar bekle ben erken davrandim cikti sma kese gorunmedi daha psikolojimi bozdu dr

Teste hamile dediler ama dr bir sonraki değerleri begenmedi dis gebelik olabilir dedi bende cuma baska dr dicegim bakalim belirtileri göğüs lerde hassasiyet agiz kurulugu yorgunluk hissi oldu bende

İnşallah her sey yolunda gider canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben adet oldum ;-( demiştim zaten olacam diye ama insan yine de umut ediyo işte, bu ay hiç birimize hayırlı olmadı sanırım, inşallah Mayıs'da dualarımız kabul olur artık, canım çok sıkıldı...

Kızlar ben adet oldum ;-( demiştim zaten olacam diye ama insan yine de umut ediyo işte, bu ay hiç birimize hayırlı olmadı sanırım, inşallah Mayıs'da dualarımız kabul olur artık, canım çok sıkıldı...

bnm 3 gun gectı negatf test ama hala olmadım napayım bı onerınız varmı cnm bu ay ıkı kutu klomen kullandım ondan olabılırmı

bnm 3 gun gectı negatf test ama hala olmadım napayım bı onerınız varmı cnm bu ay ıkı kutu klomen kullandım ondan olabılırmı

En az bi hafta geçmesini bekle, benim geçen ay 5 gün gecikmişti, hamile olduğumu zannettim ama 5.gün şoka uğradım...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Kızlar selam adetim in ikinci günü doktor klomen başladı sabahında hicbirsey yoktu akşam hapindan sonra sabaha kadar uyuyamadimkasik ağrısından. Halada devam ediyor. Sabah içemedim korkudan ise gidecem bu ağrıya nasıl dayanacambilmiyorum... sizede oldu mu sıkıntı bende mi

Arkadaşlar vajinal bölgede kasintu başladı neden olabilir sizce
Ve hala beyaz akintim azar azar devam ediyor

Rabbim inş korktuklarimizla bizi sinamaz hayirlisi ile bebislerimizi kucağımiza almayi nasip eder istiyen herkesede versin rabbim ben adettin 10 gecmesini bekliyecegim baska bir dr gidecegim kismetse dunden beri çok moralim bozuktu varya sagolsun esim cok destek veriyor her aksam karnimi öpüp bebegimiz allahin izni ile olacak moralini bozma diyot

canım ben adetimi 3 gün geçince dr gittim degerim 800 gibiydi 2 gün sonra gittim 2 ye yakın katlanmıştı yine bile kese görünmez dedi 1 hafta sonra gittim de keseyi gördük acele etme ümidini kesme rabbim nasip ederse olur inş.

Abla sen Laboquick marka ovulasyon testi aldım sen de kullanmıştın şimdi benim ikinci çizgide koyu çıktı nezaman yapıyoduk koyu yarın ve ertesi günmüydü abla biliyomusun

sELAM CANIM YENI GIREBILDIM NETE .. KOYU CIZGIYI GORDUGUN GUN AKSAMINDAN BASLIYORSUN BIR GUN ARA VEREREK 4-5 GUN DEVAM EDEBILIRSIN OZTURKCUMMMM HADI HAYIRLISI INSALLAH :KK16:

canım ben adetimi 3 gün geçince dr gittim degerim 800 gibiydi 2 gün sonra gittim 2 ye yakın katlanmıştı yine bile kese görünmez dedi 1 hafta sonra gittim de keseyi gördük acele etme ümidini kesme rabbim nasip ederse olur inş.
Ins sizleri tanimadigim halde o kadar moral veriyorsunuz ki bana anlatamam allah hepinizden razi olsun

Arkadaşlar benim genital bölgemde kaşıntı var çok korkuyorum hamile kalmama engel olursa diye adetime 1hafta kaldı sizce etkiler mi bu kaşıntı beni

evet canım aşılama yapıldıktan sonra yapıştırdım 2 gün kaldı. biraz yakıyor ama dayan

Tmm canim dayanirim napiyim, bebislerimiz icin herseye deger. Asilamayi beklemiyim ben bu hafta yumurtlama donemim kullaniyim 😊 belki tedaviye gerek kalmadan kendiliginden oluverir😉 cok sagol

Slm arkadaslar bu klomen ne ise yariyor adini cok duyuyorm forumda. Bnm de yumurta problemim var ama hic bir doktor vermedi.ne ise yaradgni yazarsan cok sevnrm..

Arkadaşlar benim genital bölgemde kaşıntı var çok korkuyorum hamile kalmama engel olursa diye adetime 1hafta kaldı sizce etkiler mi bu kaşıntı beni

Korkma canım mantar olmuştur:) kuru tut şimdilik geçmezse adetolursan(inşallah olmazsın)fitil werir doktorun

X