Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Yumurtalıklarım biraz inatçıymış, kuru incir mi yemem lazım ? Bunlar dışında önerdikleriniz var mı ? Çok teşekkür ederim Ssipahi cevap verdiğin için. Hepinize iyi geceler.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

yumurtalıklar inatçı ise incir kürü sana uygun sanırım canım. 8 9 tane inciri yarım litre klorsuz suyun içine atıp agzı kapalı olarak 20dk kaynatıyorsun sonra bunu aç karnına içiyorsun. ben 2ye bölmüştüm bir bardak sabah 1 bardak akşam içtim. kaynayan incirleri yedim bazılarını da cevizle doldurup tatlı yaptım ziyan olmasın diye:) 4 gün kullandım 12mmde kalan yumurtalarım 4 günde 20mm oldu ve arkasından çatlama iğnesi oldum sonrasında kullanmadım. ama prolaktin yüksekse daha çok yükseltiyormuş ona dikkat et. pko var bende bu kürden önce de 2 kere soğan kürünü uyguladım. inşallah işine yarar canım ve en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

sELAM CANIM YENI GIREBILDIM NETE .. KOYU CIZGIYI GORDUGUN GUN AKSAMINDAN BASLIYORSUN BIR GUN ARA VEREREK 4-5 GUN DEVAM EDEBILIRSIN OZTURKCUMMMM HADI HAYIRLISI INSALLAH

Abla o gün yaptık ondan sonra 1 gün ara verdik öyle öyle gidiyor işte senin nasıl gidiyor neler yaptın abla

İnşallah.canm benmde.dün.bitti klomrn persembe doktra gidcem bakalm ne olcak :-( RABBİM İSTYEN HERKEZE HAYRLI EWLATLAR WERSİN.İNŞALLAH

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saol canm ins. sende en kısa zamanda guzel haberler alırsn ıns.. senın ıcın dua edıcem

amin bıtanem yarın gelınce banda heber et mesaj yaz olurmu canım ıyı haberlerle don ınsallah amınn

canımmm arkadaşım şimdi dr dan geldik
geç yumurtlamadan dır sanırım bebişim daha 4 haftalıkmış hamdolsun dış gebelik değil yerleşmiş ..
ama küçücükkk kese 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi haber vereyim dedim

selam hikayemiz aynı:)18inde vuruldum bende iğnemi batım 5 mayıs...hadi inşallah hayırlısı herkes için...

Arkadaşlar bata 5gun var test yapsam erken dimi ne yapsam ki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tebrık ederım canım benım allah tamamına erdırsın ınsallah cok sevındım elhamdullah sukurler olsun

Abla o gün yaptık ondan sonra 1 gün ara verdik öyle öyle gidiyor işte senin nasıl gidiyor neler yaptın abla

EVET AYNEN O SEKILDE OZTURKCUMMM HADI INSALLAHHHH CANIMM

AMAN VOLIM CIM COK SEVINDIM SENIN ADINAAAA HAYIRLISI ILE KUCAGINA AL BEBISINIIII

Gunaydın kızlar hepınızeee ... Neselı olduguma bakmayınnn ... Bat ım dun oglen geldı Zaten umıtlı degıldım de bu ay yıne de ne bılıyım ınsan beklıyor .. Bu nısan ayının dısında yumurtlama zamanlarında matematıksel olarak ılıskı yapıyoruz ama bırsey yanlıs oluyor sanırım.. Ya benım yumurtam catlamıyor yada ergen veya gec catlama oluyor sanıyorum .. Tabıı bu benım yorumum yazılanları okudukca dr um bırseyınız yok demesıne baglı olarak dusunuyorum.. Walla hayırlısı ne dıyım ..:26: Yoksa ben de reglı zamanı yumurtlayanlardan mıyımmmm

EVET AYNEN O SEKILDE OZTURKCUMMM HADI INSALLAHHHH CANIMM

AMAN VOLIM CIM COK SEVINDIM SENIN ADINAAAA HAYIRLISI ILE KUCAGINA AL BEBISINIIII

allah razı olsun..aminnnnnnnn inş.rabbim herkeze nasip etsin..
şimdi 2 hafta beklicez bakalım nasıl geçicek ..kalp atışlarını duyacakmıyız endişesi var..

prıncesse sen naptınnn yanlıs hatırlamıyorsam asagı yukarı aynı zamandaydı bat ımız benımkıler dun geldıııııı
Yumurtalıklarım ınatcıymıs derken .. Catlamada mı ınat yoksa buyumesınde mı ??? Benım buyumeye bakmıslardı gayet ıyı demıstı doktorum .. Catlamayı pek takıp edemıyorlarmıs yanı ne zaman olur yada catlamadan da gecebılırmıs o ay :26:

inş bu son adet görüşün olur canım..
klasik 12 14 16 derlerya bende 18 çatladı yumoş
birde yumurta takibinde öğrendim bunu ..mesela adetin 10.günü yumurtam bile yoktu nerdeyse dr.gelecek ay klomen sonra aşılama dedi hatta..sonra benim yumoş 19 mm büyüdü ve çatladı 18.günde o yüzden.
eğer bu yönde endişen varsa yumurta takibine başla derim

Canım ovulasyon testi ile takip etmiyordun sen .bu ay hamile kalirsin inşallah.bennde ovulasyon testi aldim bu ay sıkı tutucam çalışmalari gelsin artık ya

haklısın volım Bak sende oyle olmus var bende de bırsey ... Pekı senın reglın normalde ne kadar zamanda bır oluyordu ??? Herkeste reglı donemı ayrı oldugu gıbı luteal faz donemı dedıklerı donemde farklıymıs genelde 14 gun hesaplanıyor ama 10. Gun ıle maksımum 18 gun arası degısıyormus... Sımdı burada normalde jınekologlar klasık seylere bakıyorlar tedavı younunde cok bırseylere gırısmıyorlar ( belcıkadayım ben ) daha derınlemesıne takıpler ıcın doktor sınıfı ayrılıyor. Ben sımdıye kadar ıyı bır jınekologa gıttım .. Ama mayıs ın 27 sıne sımdıden randevu aldım ınfertılıte uzmanından arastırdım bu doktoru tavsıye ettıler buyuk bır hastanede.. Bu sekılde 1 ay daha kendıme bırakmıs olucam .. Bu ayda tutturamazsam 23 mayıs gıbı hastalanmam lazım :26: 27 sınde de randevum olmus oluyor hemen hemen ılk zamanından yumurtamı takıbe alabılecek. Kısmet belkıde mayısta kendılıgınden olur dıyorum ama dıger bır taraftanda olsaydı olurdu sımdıye kadar dıyorum volım

canım ovulasyon testi ile takip etmiyordun sen .bu ay hamile kalirsin inşallah.bennde ovulasyon testi aldim bu ay sıkı tutucam çalışmalari gelsin artık ya

evet sırıne cım gecen ay ılk defa kullandım .. Kullandım ama gulen yuzu gordugum gun esım ıs seyahatındeydı 2 gun sonra geldı bız yınede ılıskıye gırdık ama tutturamadık .. Anlıyacagın nısan ayındakı kullandıgım test acısından bana antreman oldu .. Bende sımdı senın gıbı dıyorum bu ay tam takıppp yapıyım dıyorummm .. ınsallah esımın anıden bırseyı cıkmazda normalde bu ay yok seyahat falan .. Soranlara dıyorum zaten .. Esımı gorebılsem yapıcam cocugu beyefendıyı yakalayamıyorum dıyorummmmm arkadaslarımaaa Bu ay kolundan tuuttugum gıbı

benim bazen 28 günde bir bazen 31 diyim adetim 1 haftadan önce bitmezdii..bende pko da varmış ama düzenliydi 3 gün önce 3 gün sonra gibi enfazla
ozaman ovulasyon testi kullandınmı yada kullan ..eğer bi fikrin yoksa yumoş zamanından çünkü ben 1 ay önce aldım hatta 16.günde aayyyy hiç yumurtlamadm dedim 17.gün çizgi çıktı ama adet oldum.sonra dr.gittim aşılamaya kadar yapılcakları anlattı daha önceden 2 kere klomen 1 çatlatma iğnem vardı ama bebiş olmadı.sen uzaklardaymışın canım ya inş ordada iyi bir dr.ile tedavini yaparsın
bu ay gttiğim yeni bir dr.du bu ay ben seni normal takip edeyim sonra tedavi dedi benim mercimeğim geldi göbişe aslında benimkide kendi oldu
olur inş benimki 1 yıl sonra geldi sıpaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…