Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sagol canim kan testi yaptirdim gidip pozitif cikti����

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Ammmaaaaa superrrrrrr silik cizgin gorunuyordu testinde cok sevindim canim benimmm .... Hayirlisi olsun Mervecimm .. benimde tatli tatli karnisim agriyor gelicek hissediyorummm

Günaydıınnn bayanlarrr herşeyyyy gönlümüze göre olsunnnnnn İNŞALLAHHHHHHH

Sana da gunaydinlar Ozturkcummmm amin guzelimmm Allah hepimizin gonlune gore versinnn

Son düzenleme:

evet ya en azından moral bozuklugu olmucak o kadar ugraştımda olmadı diye :). gelecek ay gene dr a gitmicem evde incir kürünü yapıcam kısmet alnımıza yazılıysa gelir bir gün elbet

AMİNN ABLAAA inşallahhh nasıl geçiyo günler abla ne var neyokkk

AMİNN ABLAAA inşallahhh nasıl geçiyo günler abla ne var neyokkk

Ayyy nasil gecsin Ozturkkk .. bat ima 3 gun kaldi .. bugun tatli tatli agriyor karnisim sanki ... bekliyorum kirmizilari .. bu aydan cok umitli degildim esim is seyahatinde oldugu icin ama yinede bir umit bekliyorsun iste.. Bu hormonlarda sanki oynuyor bizleeee ... akintim geliyor ara ara ama karnisimda agriyorrrr .. goguslerimde birsey var mi desen yokkkkk kafam karma karisikkk acikcasi canim yaaaa

Guya ozel dr gittim ilk teste var hamilesin dedi ve ogun adetin ilk günü idi sonra pazar günü verdim deger 30 kademe artmis begenmedi ultrasyonda bakti goremedi aon adet tarihim 17 martti ama 30 martta catlatma ignesi t keseyi görmeden hemen dis gebelikve dusuk olur dedi

Arkadaşlar bugün az miktarda beyaz bi akinti var
Başladı sizce neden olur.adetine 8 gün var daha.

Abla her ay umut hic ara verme doktrn ara vermdgi surecte insallah hc birine gerek kalmdn hamile kalirsn haberdar et..

Bana bu ay femera verdi dr klomen gibi 5 gun sabah aksam kullancam bilen var mi yada kulllanan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam kızlar bu ay klomen kullandım ama hıc yumurtam gelısmedı progestan verdı doktor edet olunca gel iğne tedavısıne başlıcaz dedı progestan bıteli 10 gun oldu ama hala adet olamadım iki gün once ıdrar testı yaptım negatif cıktı doktorumu aradım az once kan testı yaptır on gun sımdıye kadar oman lazımdı dedı ama olsa ıdrarda cıkmaz mıydı kafam cok karıştı ya lütfen yardımcı olun noluyor bana

Kan tahlili yaptirdimi kac cikti kimyasal gebelik dis gebelik gibi birsey miki daha keseyi gormeden neden bizim hayallerimizle oynuyorlar ki tekrardan test vereceğim 10 gununde bakalim ne olacak cokmu acele ettik yoksa biz test vermeye

Abla sen Laboquick marka ovulasyon testi aldım sen de kullanmıştın şimdi benim ikinci çizgide koyu çıktı nezaman yapıyoduk koyu yarın ve ertesi günmüydü abla biliyomusun

canım bende 15 marta adet oldum 1 nisanda çatlama iğnesi oldum ve 15 nisanda kan tahlili yaptırdım ve değerimde çok yüksek değildi. benim dr doğumdaydı o yüzden başkasına girdim keseyi göremedi değerinde düşük kimyasal gebeliktir 7 8 güne adet olursun dedi 7. gün hala adet belirtisi yok ama. neyse korktum ertesi gün kendi drma gittim değer norma testi erken yaptırmışsın kese şimdi görülmez haftaya gel keseyi görelim dedi. perşembe gideceğim bakalım ne olacak. yani böyle dengesiz drlar var sen kendini rahatlat rabbim inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder. hem dış gebelik demek için keseyi görmesi lazm ben çok araştırdım canım öyle hemen dış gebelik diyemez. sen bol dua et inşallah hiçbir şey olmaz.

Rabbim inş korktuklarimizla bizi sinamaz hayirlisi ile bebislerimizi kucağımiza almayi nasip eder istiyen herkesede versin rabbim ben adettin 10 gecmesini bekliyecegim baska bir dr gidecegim kismetse dunden beri çok moralim bozuktu varya sagolsun esim cok destek veriyor her aksam karnimi öpüp bebegimiz allahin izni ile olacak moralini bozma diyot

Bencede canim baska dra git ama 10gun bekleme derim ben 1hafta gecmesi yeterli sanki. Cok sanslisin ki esin destek. Hem en kotusunu dusunsen bile en azindan sunu gormus oluyoruz biz hamile kalabiliyoruz. Insallah bunu demeyecegiz ama strese dikkat et. Stres olumsuz etkiliyor.

Elimden geldigi kadar dusunmemeye calisiyorum esimden de sllah razı olsun hep yanımda

Canim sen sanirim hamilesin hayirli olsun
Belirtilerin nelrdi yazar misin benim adete 8 gün var biraz akintim var beyaz renkte

Teste hamile dediler ama dr bir sonraki değerleri begenmedi dis gebelik olabilir dedi bende cuma baska dr dicegim bakalim belirtileri göğüs lerde hassasiyet agiz kurulugu yorgunluk hissi oldu bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…