Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ama yumurtan oluştu sonuçta güzel olan bu :) benim ilk ay kullandığımda2cm olması gereken yumurta 5cm olmuştu sağ yumurtalıkta adet olunca gel dedi gittim solda da 5cm kist var dedi düşünebiliyormusun sol yumurtalığa hiç bakmamış dr 2 ay doğum kontrol kullandım kist erisin diye sonra 3. ay klomene başladık bu süreçte dr değiştirdim daha umutlu ve işinin uzmanı bir drdu beni rahatlattı ama yumurtam küçüktü 10mm de kalmıştı büyüyebilir 2 gün sonra gel dedi gittim 12mm olmuş ama daha çatlamaya niyeti yok 4 gün sonra gel dedi. bu süreçte ben incir kürü uyguladım ve gittiğimde 20mm di yumurta :) çatlama iğnesi verdi gün aşırı ilişki dedi ve nasibimde varmış bebiş geldi. mart ayı içinde çok umutsuzdum ama kendi kendime hep olumlu cümleler kurmaya özen gösterdim. umudunu kesme bu ay olmadı öbür ay daha çok yeni başladın böyle düşün. bu arada benim hiç bir kaç yumurtam oluşmadı hep 1 yumurtam oluştu.

Bernacim 12 gun snra cikiyo.
Ariver uzulme cnm insallah olcak.
Tebrikler sipahi rabbim kesesini kalp atisinida hayirlica gostersin insan o zaman daha cok mutlu oluyo..

inşallah canım rabbim o günleri görmeyi nasip etsin :) bugün dr gitcem biliyorum şuanda ultrasonda çıkmayacak ama kalbim duracak sanki :)

kızlar benim 2.klomende aşılama yapıldı yumurtalarım yavaş büyüyodu eşimde de varikosel vardı doktor ameliyat dedi yaptırmadık önce aşılama olsun dedik. Biz 1.2 2aydır arı sütü kullandık.ben havuç suyu yaptım.aşılamada içimdekilerin hepsi yatarken daha çıkmıştı hataneden çıktık yemek yedik zmn geçti hep ayaktaydım eve geldk ne olur ne olmaz diye yakı yapıştırdım 2gün kaldı. Birde yemekten sonra ve gün içinde aklıma geldikçe ağzıma hep karanfil attım belki sizede yardımcı olur

Tebrikler sipahi vallah senin adına çok sevindim, Allah hayırlı gebelik nasip etsin canım, sonucu dünden beri çok merak ediyordum ama çok sevindim, darısı başımıza inşallah artık.

inşallah canım sizler için çok dua ediyorum rabbim dileyen herkese versin sağlılka sıhhatle tabi :)

Bana umut oldun😊 bilgilerin için çok teşekkür ederim. Bu ay yine hüsrana uğrarsam önümüzdeki ay mutlaka incir kürünü deniycem. Mutlu hamilelikler ☺😊

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

normalde bugun olmasi gerekiyordu bat yine yaptirsam olurmu erken degilmi 5 10 bekleyin diyorlar

ben kan tahlilini verdiğim gün normal adet tarihime 1 gün vardı ama burda bir arkadaş bana çat iğnesinden sonra 15 günde kanda ve idararda belli oluyor demişlerdi. ilk idrarı yaptım silik olunca ertesi gün kan verdim işte canım. ama ben dayanamadım kan ertesi gün çıkacak deyince o gün 2 test daha yaptım evde :)

teşekkürler canım ama umudunu kesme sakın şu gördüm bu süreçte en önemli şey moral. ve kendini şanslı say çünkü bizim rahatsızlığımız bir çoklarına göre basit ve hamile kalma durumumuz çok yüksek

habile arkadaşları tebrik ederim hayırlısıyla kucaklarınada almayı nasip etsin rabbim. Ne güzel bu ayın anneleri çoğaldık :)) allahım herkese nasip ettsin inş

Çok şükür şanslıyız canım. Çok şükür sizin gibi örnekler var bizlere. Peki belirtilerin neler. ? Sivilce , idrarın rengi , göğüs ağrısı vs vs .

canım ben adetim yaklaştı zannettim ilk hani hissedersin adet olacağını aynı o duygu hakimdi bende hatta geçen cuma adet olacağım sanırım yazmıştım buraya :) hafta sonu geziye gittim pet taktım ya olursam diye :)) gögüs ağrım çok fazla oldu ve büyüdüler oldukça, çok sık idrara çıkıyorum sanki tutamıyorsun ve açık renk oluyor, çok su tüketen biri değilim geceleri su içmeye kalkar olmuştum, akıntım oluyor ama kokusuz ve renksiz sanki adet oldum diye koşuyorum lavaboya bi bakıyorum akıntı ama beni çok korkutan kasık ağrılarım oldu. ciddi kasık ağrısı çekiyorum ve kabızlık ki ben ömrüm boyunca hiç kabız olmadım.

Adet görürken hiç göğsüm sizlamaz , kasık ağrım olmaz. Çok su tüketir bu yüzden de bol tuvalete giderim. Akintim şu an bol miktarda var. Hiç adet olacakmış gibi hissetmiyorum. Ki üzerinden bi kaç gün geçti. Parmakla kontrol ediliyormus ya deniyorum fakat anlayamıyorum. Hadi hayırlısı. Ben hamile olsam da anlamak pek mümkün olmayacak . 😊

Selam kızlar,yarın dra gideceğim yumurta takibi için...Klomen kullandım ,çatlama iğnesi vuracak drum..ve ben bugün çok güzel bir rüya gördüm...test yapıyoruz drumla çift çizgiyi görüyorum ve büyük bir heyecanla aileme eşime dostuma haber veriyorum..uyandım ki rüyaymış büyük bir hayal kırıklığı...ama genede mutluyum rüyada da olsa hamile olduğumu gördüm o çift çizgiyi gördüm:)

Aynen oyle sn napiyn nasilsn abla kmse kalmadi bak burda

Benden de iyilik ablacim .. beklemedeyim bende normalde reglim 24 - 25 i gibi gelmesi lazim .. bakalim hayirlisi insallah

Kizlar hamileyim :)

Canimmm tbrklerrrr Allah saglikla sihatle kucagina almayi da nasip etsinnnn

Kızlar test yaptım tekrar kocaman bi negatif tek cizgi.bu ay da olmadı :--(
Ohhh kuzummm Dur Ariverim herhalde biz seninle beraber ayni zamanlarda hamis olucazzzzzz ... bende de yok birsey henuzzzz :18:

inşallah canım.. benim adete bugün itibriyle 4gün var.. senin bat ne zaman canım

inşallah canım.. benim adete bugün itibriyle 4gün var.. senin bat ne zaman canım

benim bat da normalde 24-25 i gibi en gec gelmesi lazimmm ... sen benden biraz daha oncesin hadi bakalimmm Insallah Rabbim bu ay nasip eder herkeslereeeeeee

benim bat da normalde 24-25 i gibi en gec gelmesi lazimmm ... sen benden biraz daha oncesin hadi bakalimmm Insallah Rabbim bu ay nasip eder herkeslereeeeeee

benim pek umudum yokk canım ya.. bilmiyorum niye bu kadar umutszum eşimse tam tersi çok umutlu sabah da tersledim onu.. kötü de düşün sonra üzülürsün dedim o da niye sen iyi düşün hep olumsuzsun dedi.. haklı sanırımmm

birkaç gün daha bekleyip test yapabilirsin belki canım aile hekimleri kan tahlilide yapıyor ve daha kesin sonuç veriyor aklında olsun. hayırlısı olsun canım inşşallah hamilesindir :)

Yapmaaa Ariver immm yaaaa umutsuzluk yok bu islerdeeee... Hayirlisi ile insallah olucak canim benimm yurekten inan .. sadece guzel mercimeklerimiz gelecekleri gunu bekliyorlarrrrr .. tek bilmedigimiz o gun hangi gun Ama her gecen bir ay onun sana yaklasmasini sagliyor bunu da unutmaaaaa esinin dedigi gibi iyi dusun tatlim .. kotu fikirleri kov kafandan .. zor biliyorum ama kendini biraz da olsa rahatlatmis olursun .. bence esin bunu yapiyorrrr

teşekkürler canım darısı sizlerin başına inşallah :)

Aminnnn insallah canim benimmm ... sen kendine dikkat et simdilerde .. topuklu giyme , kendini usutmeeee

doğru diyorsunnn canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…