Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Inşallah canım senin adet tarihi ne zaman

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

adetim dün olmam lazımdı,ama son 2 aydır düzeni bozuldu normalde çok dakiktir.ama çok kafaya taktığımdan sanırım bozdum düzenini,işte cuma gününe kadar olmazsam kan testi yaptırıcam ama hiç ümidim yok her an kırmızı kart görebilirim sanki
senin ne zamandı?

Kizlar hamileyim :)

Ben de ilk kez klomen kullandım . Nisan 14 te adet olmam gerekti hala olmadım çok şükür ama umudum da yok çünkü pkoluyum ve genelde adetim gecikiyor. Ara sıra kasıkta pıt pıt atma , hafif hafif sancılar oluyor. sivilcelerim de çıktı testte yapmadım, korkuyorum. Hamile olursam mutlaka yazcam buraya. Rabbim sağlıkla kucağına nasip etsin.

Benim daha var canim nisan sonunda olurum en son 1 nisanda olmuştum

Hanimlar bende cuma günü klomen e baslicam bugün adetinin ilk günü ama çok heycanliyim.. Tuhaf duygular içindeyim korkuyorum da inşallah olur yaa (

kızlar klomeni 5 günden az kullanan oldu mu? bende çok yumurtlama yapıyor,doktor aşılama yapmıyor bu yüzden hatta ilişkiyi bile yasaklıyor.
2-3 gün kullansam mesela,böyle kullanan oldu mu hiç. böyle denesem nasıl olur :/

Canim bende pkoluyum ve prolaktinimde ara ara yukseliyordu klomenle yumurtan olusuyorsa korkma canim rabbim isterse yoktan var eder umudunu kesme.

Of agrim hala çok midem de bulaniyor kizlar ne yapmaliyim bu sağ klasik agrisi için. Agri kesici alsam birşey olur mu

Kizlar hamileyim :)

hayırlı olsun canım kacıncı ayındaydın klomenın ? benm 2. ayım catlatma ignemi 2 nisanda oldum adetime ( son ıkı ayda oldugu gıbı 32 gunde olursam eger) 5 gün var güguslerımde hassasıyet var akıntım var bunlar belirtimi bilmiorum sende de olmusmuydu canım

Canim bende pkoluyum ve prolaktinimde ara ara yukseliyordu klomenle yumurtan olusuyorsa korkma canim rabbim isterse yoktan var eder umudunu kesme.

Yumurtam oluştu bi kaç tane. Fakat küçük kaldıklarını , geç gelistiklerini , bu ay için umut olmadigini kibar bi dille anlatti doktorum. Önümüzdeki ay dozu yukseltecegini söyledi. Inşallah canım senin gibi mutlu mesut olmak istiyorum. Güzel haberlerini burdan ilet bizlere.

çat iğnesinden sonra ne zaaman test yapayımmm

Kızlar test yaptım tekrar kocaman bi negatif tek cizgi.bu ay da olmadı :--(

çok teşekkür ederim canım çok destek oldun :) ama gerçekten umutsuz gitmiştim sonucu almaya dr pozitif deyince şok oldum :) erken gebelik testleri yanılabiliyormuş :)

Bernacim 12 gun snra cikiyo.
Ariver uzulme cnm insallah olcak.
Tebrikler sipahi rabbim kesesini kalp atisinida hayirlica gostersin insan o zaman daha cok mutlu oluyo..

Tamam canım bilgisayardan girdiğim zaman eklicem. Aynı yastayiz ne kadardır istiyorsunuz :)

Öylemi ? Sevindim Temmuz'da evliliğimizin 3. Yılını kutlayacaz inşallah, bebişe de 1 sene olacak Temmuz'da yine. Inşallah bir sene bitmeden olur...

çok teşekkür ederim canım çok destek oldun :) ama gerçekten umutsuz gitmiştim sonucu almaya dr pozitif deyince şok oldum :) erken gebelik testleri yanılabiliyormuş :)

Tebrikler sipahi vallah senin adına çok sevindim, Allah hayırlı gebelik nasip etsin canım, sonucu dünden beri çok merak ediyordum ama çok sevindim, darısı başımıza inşallah artık.

Hemen kan testine kos anlamina geliyor ve bize guzel haberler ver insallah. Bende de 2. Cizgi silikti canim kanda pozitif cikti :)

normalde bugun olmasi gerekiyordu bat yine yaptirsam olurmu erken degilmi 5 10 bekleyin diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…