Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Inşallah canım :) sorun var mı canım sende ya da eşinde

Ben de polikistik over sendromu varmış. Yeni öğrendim. Yalnız benim kilo fazla değil (47), adetlerim düzenli, kanlarım da temiz çıktı çoook şükür, sadece ultrasonda belli oldu. Doktor umutlu benden. Yalnız bu ay doktor eşimin spermiyogram testini yaptırdığı için 3 gün perhiz oldu, (pazartesiden perşembeye) geçen hafta salı günü baktığında yumurtam büyümüştü 22mm, perşembeye gel durumlara göre çatlatma iğnesi yapa bilirim dedi doktor. Perşembe gittiğimizde, yumurtam kendiliğinden çatlamıştı, bundan sonra - affedersiniz - aşırı ilişki dedi doktor. Ben de hani 3 gün boyunca perhiz oldu ya, acaba geciktik mi diye korkuyorum ben, doktor geç değil dedi ama bilmiyorum...

birkaç gün daha bekleyip test yapabilirsin belki canım aile hekimleri kan tahlilide yapıyor ve daha kesin sonuç veriyor aklında olsun. hayırlısı olsun canım inşşallah hamilesindir :)

Evet canım ben de beklemedeyim. Hüsrana uğramak istemiyorum. Hayırlısı olsun hakkımızda. ☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba bayanlar bısey sorcam kulomen kullanıp hamıle kalan veya kalmayan arkadaslar kullandıgınız ay agrınız oldumu sag ve soluk kasıkta ozellıkle adete yakın ve yumurtlama donemlerınızde cvp verırısenız cok sevınırım

3 4 gundur kasik ağrısı benimde var migde bulantisi ve agiz kurulugu 10 gecti catlatma ignesi yapıldıktan beri 20 gun olacak nerdeyse

canım ben çatlama iğnesinden sonra 14. gün evde test yaptım 15. gün kan verdim :) seninkide kanda kesin çıkar bence :) inşallah hamilesindir canım:)

dr bana çok küçüksün demişti sen daha da küçüksün canım şansın bence çok yüksek :) ama kilona dikkat et bence çünkü göbekteki yağlanma çok önemli. inşallah güzel haberlerini alacağız :) eger adet döneminde bunu yaşamıyorsan güzel haber gögüs agrısı :)

ben ilk kullndığımdan beri kasık ağrım oldu. özellikle yumurta çatlamaya yakınken yogun yaşadım. ama dr hormon yüklemesi yaptığımız için dedi.

ben ilk kullndığımdan beri kasık ağrım oldu. özellikle yumurta çatlamaya yakınken yogun yaşadım. ama dr hormon yüklemesi yaptığımız için dedi.
allah saglıcakla bebegını kucagına aldırsın ınsallah tebrık ederım canım bende ozellıkle 13 ve 14 gun cok agrım vardı bugunde agrım var adete 9 gun kaldı yuzde yuz kıst olmustur bende emınım aslında ama umut işte canım cvp verdıgın ıcın cokk sagol

Korkma canım. Doktorun bişey olmaz diyorsa.

Göbekten almam ben bacaklardan aldım :) normalde de agirir ama bu sefer erken başladı. Adet olacağım günaağrısı geçer. Yarın 14. Günüm canım bakalım ne olacak

canım benim ya üzme kendini,herşeyide kötüye yorma,iyi düşünelim iyi olsun.eşlerimizin sıkıntısı aynı.olmadı tüp bebek yaptırırız sıkma canını olur elbette ama zaman gerekli..kolposkopi hakkında bilgim yok ilk defa duyuyorum.

inşallah canım rabbim buradaki herkese nasip etsin inşallah. ama olumsuz düşünme bence hiç belli olmaz çünkü ilk ay bende 5cm kist oluşmuştu ama bak nasip olunca bir şekilde oluyor umutlu ol.

:) drun bana dediği göbeğin yağlanmasın olmuştu gerçi bende kilo yoktu ama yinede uyarmıştı :) inşallah güzel haberlerini bekliyorum canım :)

canım biran önce olsun istiyosan en iyisi bence hiç acımıyor ben acıcak diye beklerken doktorum bitti dedi 2dk sürmüyor. her ay tedavi görmektense yapın derim hormon alıyosun sonuçta klomende rahim duvarını inceltiyor.ben tavsiye ediyorum iyiki yapmışız 2. Ayda hamileyim. TUtmaz ilk ayda diyodum içimdekilerin çıkmasına ragmen oldu

aşılamanın tutma ihtimalide düşük biliyosun dimi % 8-15 arasında sanırım.iyi şanslısın gerçekten tutmuş,benim korkularım var,s ile başlayan bişi vardı ismini hatırlayamadım şimdi onu taktılarmı rahim ağzına nasıl oldu?

biliyorum canım benimde hiç ümidim yoktu 3kez aşılama deneriz bu arada kürlerde uygularım olmazsa tbebege geçeriz dedik çünkü ikimizde de sorun vardı

biliyorum canım benimde hiç ümidim yoktu 3kez aşılama deneriz bu arada kürlerde uygularım olmazsa tbebege geçeriz dedik çünkü ikimizde de sorun vardı

benim de doktorum aşılama dedi canım.. ilk başta istemedim ben de eşim de... şimdi fikrim değişiyo istiyorum sanırım.. ama bu sefer eşim istemiyo erken diyo:44:

Cok sagol canim insaallah sorunsuz gecer, kolposkopi yaptiran arkadaslar korkulcak bisey yok dedi icim rahatladi birazda olsa. Dedigin gibi napalim olmazsada tup bebek artik...

inşallah canım gogus agrısı bı kac gunku oncekı kadar yogun degıl bı ıkı gece once ucları resmen yandıııı soguk suya tutacaktım nerdeyse sutyen flan takamadım . şimdi o kadr yogun degıl ama hassas yınede . rabbm gebeliğini sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah bana da tum dileyenlerede nasip etsin inşalah bizede dua et

arkadaşlar klomen kullanıp adet gecikmesi yaşayanız var mı benim bu ilk ayım klomen kullanımında..2 gün önce test yaptım negatif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…