Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hadi inşallah canim.senin var mi agrin falan
Klomen ya da birşey kullandin mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben geçen ay klomen ve çat. İğnesi kullandım çatlama oldu ama tutunmadı sonra kist oluşmuştu 3.5 cm knrt de çok küçülmüş dedi dün de kasıklarımda çok ağrı batma oldu dr gittim kistle ilgilimi diye Kistim kaybolmuş we kendiliğinden çatlamamda olmuş:emir_bebek: bu ay umudum yoktu aslında ama kist eriyince çatlamış zaten klomenin etkisi dewam edermiş diğer ayada şimdi sıra beklemekte:26::

İnşallah beraber yazarız burdan hamileyim diye:KK70:

Soylemistim canim ogrenir ogrenmez cunku ne yapacagimi sasirmis haldeydim :)

Olsun canım benim :)
Bernacim 12 gun snra cikiyo.
Ariver uzulme cnm insallah olcak.
Tebrikler sipahi rabbim kesesini kalp atisinida hayirlica gostersin insan o zaman daha cok mutlu oluyo..
Inşallah kuzum Sağol
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK1::KK1::KK1::KK1:

Tebrikler canım bak sana dediğimde test yapsaydin o kadar uzulmeyecektin :)

günaydın kızlar.

yumurta gelişimini destekleyici ilacın yarısına geldim. ctesi akşam ilaç bitecek. bu sırada incir havuç kürü de yapıyorum. bakalım durumlar ne olacak. ilaç ve incir ikisi de yumurta geliştirdiği için kocam korkuyo 4'üz 5'iz olur diye :KK1:
23 nisan da kontrolüm var. o zamana kadar gün aşırı ilişki :KK17: .

bekleyip görücezz. :KK24::KK24::KK24::KK24:

günaydın kızlar.

yumurta gelişimini destekleyici ilacın yarısına geldim. ctesi akşam ilaç bitecek. bu sırada incir havuç kürü de yapıyorum. bakalım durumlar ne olacak. ilaç ve incir ikisi de yumurta geliştirdiği için kocam korkuyo 4'üz 5'iz olur diye :KK1:
23 nisan da kontrolüm var. o zamana kadar gün aşırı ilişki :KK17: .

bekleyip görücezz. :KK24::KK24::KK24::KK24:

Hadi hayırlısı olsun canım incir kürü bazılarına iyi gelmemiş dikkat et canımm

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK1::KK1::KK1::KK1:

Canim hayırlı olsun bebeğin. Rabbim sağlıkla kucağına nasip etsin inşallah. Bizlerle belirtilerini paylasabilir misin ? Sürecini merak ediyorum.

Hamile arkadaşlar
Bizimle hamilelik süreçlerinizi , belirtilerinizi paylaşabilir misiniz ? 😇

Günaydın arkadaşlar dun çok agrim vardi ve kist diye çok korkmustum ama bugün agrim gitti demekki catladi.çok şükür bugün kendimi çok iyi hissediyorum.yarin kontrol var bakalim.bu arada hamile olan arkadaslari tebrik ederim

hayırlı olsun canım kacıncı ayındaydın klomenın ? benm 2. ayım catlatma ignemi 2 nisanda oldum adetime ( son ıkı ayda oldugu gıbı 32 gunde olursam eger) 5 gün var güguslerımde hassasıyet var akıntım var bunlar belirtimi bilmiorum sende de olmusmuydu canım

canım benimde 2. ayımdı ilk ay çatlama iğnesi kullanmadım ikincin ayda kullandım. ben adet oloacak gibi hissediyordum akıntım artmıştı, gögüslerim ağrıyordu şimdi sanki şişti patlayacak öyle hissediyorum bide kasık ağrım var. kısacası adet olacağımı sandım hatta leke bile geldi ama rabbim bu ay yüzümü güldürdü inşallah seninde güldürür canım benim bol dua et :)

X