Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Daha çok erken canım moralini bozma 5.6 gün sonra tekrar larsının idrarmı yaptın

İdrar evet dun ikinci cizgi vardi bgun hic yok.. 22 sinde dr gtcem o zmn varsa belli
Olur mu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İdrar evet dun ikinci cizgi vardi bgun hic yok.. 22 sinde dr gtcem o zmn varsa belli
Olur mu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İlacın etkisiyle çift çizgi çıkıyor canım. Kanda bakarsa çıkar usgde göremez ama hadi hayırlısı inşallah

Kızlar merhaba, dün çatlatma iğnesini oldum kalçadan, sayılı günler nasıl geçer artık bilmem :))

çat iğnesinden sonra ne zaaman test yapayımmm
Hiç yapma canım adet gününe kadar moralim bozuldu benim hiç yapmayacam artık
çok teşekkür ederim canım çok destek oldun :) ama gerçekten umutsuz gitmiştim sonucu almaya dr pozitif deyince şok oldum :) erken gebelik testleri yanılabiliyormuş :)

Degerin kac çıktı canım. ne demek canım :) ben az önce test yaptım negatif çıktı çok üzüldüm ya

aaaa süper :)) yani erken gebelik testi ve ben yanılmış oldum.

sevindim yanıldığıma

sen erken gebelik testi yapan negatif gören arkadaştın dimi ?

Tebrik ederim canım hayırlı olsun hadi bize anlat bakalım hamile kaldığın süreci neler yapmamız gerekiyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aaaa süper :)) yani erken gebelik testi ve ben yanılmış oldum.

sevindim yanıldığıma

sen erken gebelik testi yapan negatif gören arkadaştın dimi ?

evet o bendim :) ilk normal testte pozitif sonra erken gebelikte negatif çıkmıştı dün :) ama kan testi pozitif :) allaha bin şükür dileyen herkese rabbim nasip etsin :)

hayırlı olsun canım beraber gün sayacaz demekki. Bende bugun 2.kan tahlilimi yap1276 çıktı adetimide5 -4 gün geçti.senin nasıl kaçıncı günn kana baktırdın mmı değerin kaç

inşallah canım :) benim bugün 16. günüm iğneden sonra tabi :) adetim daha geçmedi dayanamayıp kan tahlili yaptırdım ben 119 çıktı benim ama üst sınır 5 diyor testte :) yarın kendi druma gideceğim bu aile hekiminin yaptıgı test:)

Hiç yapma canım adet gününe kadar moralim bozuldu benim hiç yapmayacam artık

Degerin kac çıktı canım. ne demek canım :) ben az önce test yaptım negatif çıktı çok üzüldüm ya

çok üzüldüm canım ya ama umudunu kesme en önemlisi bu rabbim inşallah en kısa zamanda sana da nasip eder dualarım seninle. 119 çıktı canım ama benim adetim geçmedi normalde bugün adet olacaktım. bide bu testte en yüksek değer 5 mlmiş.

Idrar testı diye pek onemsemedim canım. Degerin güzel canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…