Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım belırıtlerın nelerdi? hayırlı olsunnn :) ben korkuyorum yıne negatıf çıkar dıye yapmıyorum oyuzden
daha belli değil canım bugün kan verdim kesin sonucu yarın 2de öğreneceğim. ama heran adet olacakmışım gibi hissediyorum bir de gögüslerim ve kasıklarım fena ağrıyor bir yerde okudum adet belirtileri ile gebelik belirtileri birbirine karıştırılabiliyormuş.

bugün 12.günüm canım eşim yarın kan tahlili yapalım istiyor ama ben kararsızım

canım 14. gününden sonra kan ver . şimdi yanıltıcı olabilir. hcg hormanı yüksek oluyo igenenin etkisiyle ben 14. gün predictorla yaptım hafif çizgi çıktı . ama o testler çok hasssas oldugu için olabilir. diger testlerde olmayabilir ama kan için de erken canım bekle .

birde keçi boynuzunu denesen eşinde

canım benim 2. Denemem 2.de aşılama yaptık. Aşılamadan sonraki 17. Günüm adetimide 3 gün geçti.idrar tahlilinide dün yapmışm

o zamaan cuma günü yapmam lazımm
Su 2 gun de gecse baktirsam varsa cikarmi

bugün de baktırsan çıkar canımm

amin canım inşallah. güzel düşünelim güzel olsun canım. ama olmasa da umut kesmek yok.

evet canım öyle olmazsınnn inşlhhhhhhhhhhhhhhh bana da dua et bende olmıyım:18::18::18::18:

Amin canım neler yaptın ne gibi belirtilerin vardı bizimle paylaşır misin kuzum

canım hiç bir belirtim yok aşılama yaptırdım o zmndan beri ara ara adet olacakmışım gibi olurdu son hafta ve şimdi hala adet olacak gibiyim belim ve yumurtalarım sancıyor. Canım bişeyler istiyo burnumda kokuyo sanki ama bu bende herzmn olurdu.gögüslerde ilk hissediliyor deniliyordu benim gögüslerde daha bişi yok

canım ben 2.klomenimde aşılama yaptırdım

peki eşinde keçiboynuzu kürünü denediniz mi? inşallah sorun kalmaz.

birde keçi boynuzunu denesen eşinde

doktorumuz pekmezini önerdi ilk günlerde yedi tabi benm zorumla.. ben yediriyordum ama bi yerden sonra ben de yoruldum.. ilacı için ben peşinden koşturuyorum pekmez için ben.. sıkıldım anlıcanız bıraktım o da hiç umursadı ne yapıyım ben artık...

Ariver

sakıncası yoksa listeye beni de ekler misiniz?

Yaş - 28
BAT - 08.05.2014
serophene başlangıcı - 15.04.2014
çatlatma iğnesi - yok.

Son düzenleme:

amaan nedir bu erkeklerden çektiğimiz?!
Anlayış yok anam bunlarda. biraz da kendileri çabalasa ya...

sen yine de kürünü bir dene. sonuçtan memnun olanlar var.

haklısın canım benim eşimde aynen öle . o yumurtlama geldigi günler bin takla atıyorum . ama artık bende oluruna bıraktım. umursamazlar erkekler biraz ya . dedim 1-2 yıl sonra tüp bebek olursa o zaman aklın başına gelir dedim. adam sinir oluyo belirli günler yapınca o işi resmen . sana hak veriyorum ama güzelim sen çabalamazsan hiç olmaz erkekde sorun olunca zor oluyo . düş üzerine de sıkmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…