Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

amaan nedir bu erkeklerden çektiğimiz?!
Anlayış yok anam bunlarda. biraz da kendileri çabalasa ya...

sen yine de kürünü bir dene. sonuçtan memnun olanlar var.

ay bu sogan kürünü 2 gün dayanabildim bende ama faydası oluyo yumurtlama günümde baya akıntım oldu . epeydir olmuyodu gelecek ay yapmaya çalışıcam adetden sonra bbende

Ben gecen aydan beri soğan kürü ve incir kuruw yapiyorum.kistim vardi hap kullanmadan etki etti.bu ay klomenle birlikte küre devam ediyorum.mutlaka yap arkadasim erteleme derim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben soganı yaptm canim ama inciri kurudn yedm.

Ben gecen aydan beri soğan kürü ve incir kuruw yapiyorum.kistim vardi hap kullanmadan etki etti.bu ay klomenle birlikte küre devam ediyorum.mutlaka yap arkadasim erteleme derim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben soganı yaptm canim ama inciri kurudn yedm.

ins hamilymdr canım hafta sonunu bklyorm ama pazarteside yapablrm kan testn

kaç gün var canım adetine sende igne yaptırdınmı ben geçen ay yaptırdım . olmadı bu ay ara verdim . gelecek ay başlıcam tekrar incir kürününde ben ilk ay hamile kaldım faydası çok canım .bakalım 2. bebek olmuyo bi türlü :KK14:. senin ilk bebebkmi olucak canım

kaç gün var canım adetine sende igne yaptırdınmı ben geçen ay yaptırdım . olmadı bu ay ara verdim . gelecek ay başlıcam tekrar incir kürününde ben ilk ay hamile kaldım faydası çok canım .bakalım 2. bebek olmuyo bi türlü :KK14:. senin ilk bebebkmi olucak canım

evet ilk bebgm olck ksmetse.pcos lym ben. klomen+çatlatma ignesi+aşılama yaptrdm canım. bat 24 nisan ama aşlmda 12. gndn sonra tahlil yapla blyo.bnde 7 nisanda yaptrdm bkalm beklyrm hayrlsyla

evet ilk bebgm olck ksmetse.pcos lym ben. klomen+çatlatma ignesi+aşılama yaptrdm canım. bat 24 nisan ama aşlmda 12. gndn sonra tahlil yapla blyo.bnde 7 nisanda yaptrdm bkalm beklyrm hayrlsyla

oo canım vardır aşılaman tutmuştur inşallah . yüksek bi ihtimal hamilesindir. bizlerede dua et. müjdeli haberlerini veririsin burdan inaşşallh . :KK49::KK49:

oo canım vardır aşılaman tutmuştur inşallah . yüksek bi ihtimal hamilesindir. bizlerede dua et. müjdeli haberlerini veririsin burdan inaşşallh . :KK49::KK49:

ins canım içine dogdu ins hamlymdr.rabbim hepimizn gönlnn muradını versın. edrm szlerede dua etmm mi hç.

haklısın canım benim eşimde aynen öle . o yumurtlama geldigi günler bin takla atıyorum . ama artık bende oluruna bıraktım. umursamazlar erkekler biraz ya . dedim 1-2 yıl sonra tüp bebek olursa o zaman aklın başına gelir dedim. adam sinir oluyo belirli günler yapınca o işi resmen . sana hak veriyorum ama güzelim sen çabalamazsan hiç olmaz erkekde sorun olunca zor oluyo . düş üzerine de sıkmadan

hakkaten tüp bebek yaptırmaya gelince o kadar para verip, o zaman aklı başına gelir. Çok masraflı, ben arkadaşlarımdan biliyorum.

ay bu sogan kürünü 2 gün dayanabildim bende ama faydası oluyo yumurtlama günümde baya akıntım oldu . epeydir olmuyodu gelecek ay yapmaya çalışıcam adetden sonra bbende

Canım, soğan kürünü ilk denediğimde ben de yapamamıştım. bu sefer inat ettim. hatta ilk yaptığım akşam kaynatıp içene ve sonrasında yemek yiyene kadar hiç burnumdan nefes almadım. kokuyu almayınca midem de bulanmadı. ilk bardağı içtim o kadar sıkmışım ki kendimi "inşallah kusmam" diye, bardak bitince elim ayağım başladı titremeye. sonrasında çok da kasmadım ve şükür yaptım ve bitti. soğanı kaynattıktan sonra süzdüm ve bardağı su dolu bi kabın içine koyarak soğuttum ben. çabuk olsun diye. nefes almadan içince tadı olmayan sarımsı bir su içiyorsun, ben hep limonlu su içiyormuşum gibi düşündüm. benim midem hassastır o yüzden bulanmasını hiç istemiyordum.

Son düzenleme:
haklısın canım benim eşimde aynen öle . o yumurtlama geldigi günler bin takla atıyorum . ama artık bende oluruna bıraktım. umursamazlar erkekler biraz ya . dedim 1-2 yıl sonra tüp bebek olursa o zaman aklın başına gelir dedim. adam sinir oluyo belirli günler yapınca o işi resmen . sana hak veriyorum ama güzelim sen çabalamazsan hiç olmaz erkekde sorun olunca zor oluyo . düş üzerine de sıkmadan

Canım ama ben de çok yoruldum. Aynen ben de öyle diyorum. Şimdi bir şey yapmasın tüp bebek deyince doktor oturup pişman olsun

doktorumuz pekmezini önerdi ilk günlerde yedi tabi benm zorumla.. ben yediriyordum ama bi yerden sonra ben de yoruldum.. ilacı için ben peşinden koşturuyorum pekmez için ben.. sıkıldım anlıcanız bıraktım o da hiç umursadı ne yapıyım ben artık...

CANIM benim için ne düşünüyorsun sence???? varmı bende bebek

X