Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benimki gibi olmuş canım.. ama ben ne zaman çıktığını da bilmiyorum çünkü unuttum test yaptığımı. foto paylaşma imkanın var mı kuzum

Eki Görüntüle 1069564

canım adetime 3 gün var senin adetin günün geçti mi ben dün yaptım ilk bişey çıkmadı sonra baktıgımda böyleydi geçersiz oldugunu düşündüm ama aklıma takıldı

1 2 gündür sarimtirak bir renkte karbonat ile idrar testi yspiyorlarmis evde hic duydunuzmu
canım ona inanma ben eşime de yaptırmıştım bi ara ona bakacaksan eşim de hamileydi hatta bizim musluk da :)))))))))))
canım test bozuk gibi çok dağılmış kuzum.. yarın sabah ilk idrarla tekrarla benm adetime 5gün vr canım..
incir suyu falan kullandınız mı, kür falan?

yok canım hiç bişey kullanmadım soğan kürünü yapmaya çalışmıştım 4gün sonra midem bulanmaya başladı içemedim... bal çörekotu tarçın yaptım olmadı..

Karbonat testi o zaman dogru değil sayet adet olmassak testi ne zaman yapmalıyız

yok canım hiç bişey kullanmadım soğan kürünü yapmaya çalışmıştım 4gün sonra midem bulanmaya başladı içemedim... bal çörekotu tarçın yaptım olmadı..

canım ben soğan kürünü yeni bitirdim. taze taze yapıp ılıyınca nefes almadan içtim ve içtikten bi süre sonrasında da nefes almadım burnumdan midem bulanmasın diye ve bulanmadı. kür bitince dr'a gittim. kistimin olmadığını söyledi.

şimdi reglin 2. gününden itibaren incire başladım.

ayrıca çörekotu-bal-tarçın bana iyi gelmedi. reglimi 2 ay geciktirdi. inşallah sizde işe yarar.

tatlım ignenin kaçıncı günüündesin .inşallah güzel haberler alırsın . sana tavsiyem önce yapmmaman testi biz geçen ay hüsrana ugradık artık yapmıcam test falan . eger 14 günü geçtiyse ignenin inşallah Allah ın izniyle hamilesindir. Rabbim emeklerini boşa çevirmesin

ben yaptım onu canım bende de işe yaramadı... senin ya da eşinin bi sorunu var mı canım

canım eger igne kullanmadıysan gebesin .bence adet gününde tekrarla bende ilk bebegimde 3-4 gün önce yapmıştım silik çıkmıştı

iğne geçen ay kullandm tutmadı doktor bu ay ilaç vermedi kendi haline bıraktı sadece adetinin 20.günü progestan kullan dedi 5 gün boyunca fitil şeklinde kullandm c.tesi bitti bugün adetimin 27 günü cuma adet olmam lazım bakalım

bugün 12.günüm canım eşim yarın kan tahlili yapalım istiyor ama ben kararsızım

sende işe yaramayan çörekotu-bal-tarçın mı?

eşimde sorun yok ben PCOS'um. PCOS'tan dolayı oluşan insülin direnci yumurta gelişimini engelliyor. o yüzden serophene'ye başlattı dr.um.

evet çörektou bal tarçın... eşinde sorun olmaması iyi canım.. kadındaki her türlü sorun çözülüyo erkekte biraz daha zor oluyo.. benm eşimde sorun var hareket sayımız çok düşük.. yüzde 5..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…