Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Perşembe günü kan verecem canım. Evet işte canım çizginin ne zaman çıktığını da bilmiyorum ki 2 dakikadan sonra hiç bakmadım çünkü

Klomen e dewam dedi zaten ilk ayımdı benim hemen kist oldu:26:: östrojen nim biraz düşük olduğu için doğumknt.önermedi daha fazla düşürür dedi soğan kürü yap dedi:26::

Soğan kürü östrojen yükseltmeye iyi mi geliyor muş ? adaçayını duydum ama soğan ı ilk defa duydum.

senin östrejenin kaç tı ? bide östrojen eksikliği neye sebep oluyomuş ?

çok sordum.

kusura bakma.

Kistim için önerdi ama östrojen nin yükselmesinede yardımcı olur dedi

Yaa östrojen hangisi acep bulamadım:26:: yumurtaların gelişimiyle alakali heralde fsh 6.69 Lh.4.01 bunlardan birimi ki diğer hormonları tanıyorum bunları bilemedim

Bu arada önemli değil burda bilmediğimiz birsürü şey öğreniyoruz:)

Günaydın arkadaşlar, yarın kontrol günüm ve yumoşlar en son 11mm'di....
Umarım büyümüşlerdir, ona göre çatlatma iğnesini olucam.
Hiç umudum da yok ama : ((

Günaydın arkadaşlar, yarın kontrol günüm ve yumoşlar en son 11mm'di....
Umarım büyümüşlerdir, ona göre çatlatma iğnesini olucam.
Hiç umudum da yok ama : ((

Umutsuz luğa kapılma canım inşallah büyümüştür we bebeğin bu ay seninle olur

Canimmmm benim cok sevindim sizin adiniza inan ki uzulmustum o gun tup bebek diye duyunca... Evrakcu birde su preseed jelden al lutfen .. iceride daha uzun sure spermlerin yasamasina ve daha rahat dolasmasina yardimci oluyor .. beraberinde kullan derim ben...
Insallah guzel haberler gelicek senden ben inaniyorummmmm kuzum benimm

Walla sukurrrr isyan ne guzellll ... Bu arada biraz daha iyi misin ??? Gecen okudum kendini iyi hiseetmiyormussun neyin var kuzum benimmmm :44:

Yaaa seyrani bende su adacayini merak ediyorum... Ne ise yariyor ve nasil kullaniliyor sen biliyor musun ? Gecen ay sogan kurunu yaptim.. arka arkaya yapilmasini tavsiye etmiyorlarmis.. az bir akintim oldu sogan kurunde... su adacayini duyuyorum bende ama bilmiyorumm :26:

biz herşeyi belirli bir süreçte uyguladık canım ilk olarak keçiboynuzu kürünü 20 gün uyguladık daha sonra çakşır kökünden suyunu almıştık biz direk 2 şişe onu içti. aylardır da keçiboynuzu özü tüketiyor arada da polenli karışım aynı anda kullanılamamlı ters etki yapabilirmiş

Ozturkcummmm nasil canim ne zamandir seninle denk gelemedik ... merak ettim bende seni naptin diyeeeeee

Abla bende napıyım ıkıncı klomeni kullandımda bişey olmadı adet oldum şşimdi de fsh değerini düşürmek için bir hormon var testere dişli aslanpençesi diye onu kullanıyorum http://www.ovulasyon.net/ testi alıcam da buaralar onu kullanıcam bende sen neler yaptın abla

östrojen e2 geçiyor diye biliyorum.

bence günde 2 fincan aaçayıda iç.

doğal östrojen.

ama yumurtlamaya yakın bırakacaksın.

adaçayı doğal östrojen kaynağı. eğer ostrojen eksikse sentetik ilaçlarla almaktansa doğal yollardan almak en güzeli.

mesela ben adaçayı içiyorum 2 fincan günde. yumurtlama günlerine yakın bırakıyorum. içtiğim sürece memelerim bile büyüyo, şişiyo östrojenden.

bu sitedede çok var adaçayının faydasını gören.

Kullan bakalimmm... ozturk bende bu ay aldim bu ovulasyon testlerinden... kafana birsey takilirsa sor bana cordum bu arada ben .. bence cok faydali birsey.. en azindan yumurtlama olup olmadigini bile anlamis oluyorsun .. Simdiye kadar kimse neden soylmedi kiziyorum yanii .. ben tesaduf ogrendim .. cahil cahil dolasiyorum ortalardaaaa

Cok saol Seyraniii tamam ben buna da bir bakayim tarifin icin saol.. yumurtlamaya yakin birakicaz .. cunku bildigim kadariyla hamile kalirsan da dusuge sebep oluyormus adacayi .. ondan sormak istedimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…