Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

doktorun tüp bebek demesinin sebebi bence senin bozuk psikolojini bir an önce kestirmeden düzeltmek canım. sen sakın korkma rahim filminden falan. burda abarttıkları gibi değil inan. 1 dakikalık bir sancılı adet ağrısı çekiyosun ama rahim ve tüpler yıkanmış, varsa tüplerdeki tıkanıklıklar açılmış oluyor. böylece döllenen yumurtalar tüplerden ilerliyor, gebelik gelişiyor. yada rahimde yapışıklık varsa düzeliyor. ayrıca ultrasonla falan görülemiyor burdaki tıkanıklık yada yapışıklık. o yüzden rahim filmini atlama.

1 dakika acı ama sonuçları harika olabilir bir düşün. bu forumda senelerce çocuk için uğraşanlar var rahim filminden sonra hamile kalan. bir araştır.

inan tüp bebekten daha az zahmetlidir.

bence tüp en son aşama. hem madi hem manevi.

rahim filmi çektirsem mi diyrm şimdi :KK50::KK50: doktor deyince hocam bir kimyasalım var tıkanık olsa olurmuydu faaln dedim olur dedi...:KK50::KK50:

günaydın kızlar :) bugün iğneden sonra tam 14. gün cumadan beri adet olacakmışım gibi sancı var hatta adet oldum sanıyorum bakıyorum yok :) bu şekilde yine de yapsam mı test? hamilelikten olabilir mi gerçi ben adeti bekliyorum ama :KK43:

canımm kaçıncı günündü ki? inş bebişin gelir kuzumbu ay inşşş:KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar :) bugün iğneden sonra tam 14. gün cumadan beri adet olacakmışım gibi sancı var hatta adet oldum sanıyorum bakıyorum yok :) bu şekilde yine de yapsam mı test? hamilelikten olabilir mi gerçi ben adeti bekliyorum ama :KK43:

Günaydın canım bence yap. Varsa belli olur zaten :)

bu gün yapsam çıkar mı acaba yoksa 1 2 gün bekleyim mi ben ilk defa bu ay iğne vuruldum da emin olamadım :KK43:
Çıkar canım çünkü 14 gün olmus benim dün 10. Gunumdu yaptım çok çok silik çıktı tabi inanmıyorum çünkü erken.persembe 14. Günüm oluyor o gün tekrarlicam testi sen de yap bence rahatlarsin en azından

Zaten ignede vuruyolar agri kesici. Ben de icicem ama dedgn gibi. Ben de pazartesi cektrcem . Anestezisiz. Bakalm nolck.

Ben de ara vercem canım bana da doktor öyle dedi.

Soğan Kuru kisti alirmiymis canim ?

Bu macunu ne.diye isticez bebegm aktardan ?

Evet canım yardımcı oluyormuş annem hep söylüyordu da yap diye ben pek inanmıyordum ama dr söyleyincr yapıyorum bu ay bakalım görcz bu ay kontrol de faydası oldumu olmadımı:26::

keçiboynuzu uyguladık canım biz. uzun süre suyunu kaynattık sonra keçiboynuzu özüne geçtik onu hala kullanıyor eşim. bir de çakşr suyu denedik
canım ikisini birlikte mi kullandınız? birde keçiboynuzu suyu na ne kadar devam ettin acaba :26::26: bende başladım inş faydasının görürürzz:KK16::KK16:
canımm hemen yap :KK16::KK16::KK16:
Canım bugün 11. Günüm oldu
Ama dün ikinci çizgi çok çok silik çıktı.Sevinsem mi bbilmiyorum
canımm inş bebiştendir yarın tekrarlaa :KK16::KK16:
Günaydın canım bence yap. Varsa belli olur zaten :)

canım ikisini birlikte mi kullandınız? birde keçiboynuzu suyu na ne kadar devam ettin acaba :26::26: bende başladım inş faydasının görürürzz:KK16::KK16:

canımm hemen yap :KK16::KK16::KK16:

canımm inş bebiştendir yarın tekrarlaa :KK16::KK16:

Perşembe günü kan verecem canım. 14 gün olmus oluyor ama hiç umudum yok cizgiye sevinmedim bile

Çıkar canım çünkü 14 gün olmus benim dün 10. Gunumdu yaptım çok çok silik çıktı tabi inanmıyorum çünkü erken.persembe 14. Günüm oluyor o gün tekrarlicam testi sen de yap bence rahatlarsin en azından

canımmm ikinci çizgi silikte olsa çıktı ise tamamdırr o iş..
o 2.çizgi hiçbirşekilde çıkmazzz...
ayy hadddii inşş hayırlısı bende hemen bir kan testi ver kuzucucummm :KK9::KK9:

buraya girdikçe kafaya daha cok takıyorum...:KK50::KK50: tedavimede ara verdik zatennn evde doğl yöntemlerle bişeyler denicem...ara ara girerim yine ama eskisi kdar aranızda olamıcam..kendinize cok cooooooooooooookk iyi bakın inş her girdiğimde güzel haberler almış olurumm...hepinizi cok seviyorummm inş hepimiz en kısa zmanda hamiş olruzzz inş hepiniz Allah ' a emanet olunnnn ( ara ara girerim yineeeeeee :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:) :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımm sen 12. günde tekrarla o testi 14. günnü bekleme ok inş bebişin seninledir inş :KK16::KK16::KK16:
Inşallah canım benim çok sağol ya. Negatif bile olsa ikinci çizgiyi gördüm ya :)
canımmm ikinci çizgi silikte olsa çıktı ise tamamdırr o iş..
o 2.çizgi hiçbirşekilde çıkmazzz...
ayy hadddii inşş hayırlısı bende hemen bir kan testi ver kuzucucummm :KK9::KK9:

Çok sağol canım ama ben o kadar umutlanmiyorum çünkü testin başında iki dakika bekledim bişey çıkmadı sonra misafir geldi unuttum testi. Akşam baktım çok silik çizgi vardı :KK43:

Inşallah canım benim çok sağol ya. Negatif bile olsa ikinci çizgiyi gördüm ya :)

Çok sağol canım ama ben o kadar umutlanmiyorum çünkü testin başında iki dakika bekledim bişey çıkmadı sonra misafir geldi unuttum testi. Akşam baktım çok silik çizgi vardı :KK43:

kuzum sen hamilesinnnnnn :KK16::KK16::KK16: benimde ilk gebeliğimde öyle olmuştuu test yaptımm saatler sonra ikinci çizgi cıktı ertesi güne ilk idrarla yaptım hemen cıktıııı bu seferr..yarın sabah mutlaka tekrarla testini mutlaka kuzummmmmmm :KK16::KK16: çift çizgiyi görürsende hiç bekleme doğruuuuuuu kanaa inşşşşşşş inşşşşşşşşşşşş kuzummmm minnakımızz gelsin inşşş:KK16::KK16::KK16:

kuzum sen hamilesinnnnnn :KK16::KK16::KK16: benimde ilk gebeliğimde öyle olmuştuu test yaptımm saatler sonra ikinci çizgi cıktı ertesi güne ilk idrarla yaptım hemen cıktıııı bu seferr..yarın sabah mutlaka tekrarla testini mutlaka kuzummmmmmm :KK16::KK16: çift çizgiyi görürsende hiç bekleme doğruuuuuuu kanaa inşşşşşşş inşşşşşşşşşşşş kuzummmm minnakımızz gelsin inşşş:KK16::KK16::KK16:

Sağol canım benim inşallah allahım hepimize nasip eder bu güzel duyguyu. Canım sen niye girmicen artık :KK43:

canım benimde ilk 1-2 dakika çizgi çıkması sonra 3-4 dakikadan sonra ikinci çizgi göründü..
ama 10 dk sonra görünen çizgiler genelde yalnış çıkıyor..
bende öle olmuştu bir test yapmıştım çıkamıştı..sonra 5- saat sonra baktım 2.çizgi vardı kan verdimm negatifti..
sen bu testi biran önce tekrarla canımın içi

buraya girdikçe kafaya daha cok takıyorum...:KK50::KK50: tedavimede ara verdik zatennn evde doğl yöntemlerle bişeyler denicem...ara ara girerim yine ama eskisi kdar aranızda olamıcam..kendinize cok cooooooooooooookk iyi bakın inş her girdiğimde güzel haberler almış olurumm...hepinizi cok seviyorummm inş hepimiz en kısa zmanda hamiş olruzzz inş hepiniz Allah ' a emanet olunnnn ( ara ara girerim yineeeeeee :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:) :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bebeğimmm seni çok iyi anlıyorummmm kuzucummm benimmm...
inşş güzel haberlerini alalımm bebeğimmmm :KK16::KK16:

X