Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar kan verdim 2 saat sonra çıkacak dua edin inş. İDrar sonucum doğrudur bebişim benledir.hala adet olacak gibiyim

bende heran adet olacak gibiydim ve idrarda silik çıktı sen kaç gün sonra kan testine gittin canım ona göre bende gideyim. inşallah değerlerinde yükselir ve bebişine kavuşursun :)

Son düzenleme:
Inşallah canım benim
şimdi test yaptım ama silik bir çizgi çıktı :) 2 gün sonra hala adet olmazsam tekrarlayacağım :) ama çok umutlandım ben şimdi ya :) inşallah umutlarım kırılmaz
Yok yok bence hemen kana git :) hamilesin tebrik ediyorum

]Inşallah canım benim

Yok yok bence hemen kana git :) hamilesin tebrik ediyorum

yarın kan tahliline gideceğim artık bakalım inşallah canım birlikte gün sayarız inşallah :))

Inşallah canım benim. Çok sevindim :)

Son düzenleme:
Kozlar bugün doktoruna gittim klomene cevap vermiyor yumurtalarin gelismiyo dedi.gelecek ay rahim filmi çektirip igneyle tedaviye geçeceğiz dedi.iğneli tedavi ne demek ?klomenle yumosu gelismeyenler sonra ne yaptiniz ?

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.benim bugün yumurtlama günüm. Doktor 14 -16-18 nisan günlerinde ilişki dedi ve 18 njsanda kontrole cagirdi.benim merak ettiğim bu zamanlarda mi ilişki önemli yoksa catladiktan sonra mi.cevap verirseniz çok sevinirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çocuk denemelerine başladıktan ne kadar sonra klomen kullanmaya başladınız?
ben aralıktan beri bebek istiyorum ama olmadı. ne zaman kullanılmaya başlanıyo? gerçi doktora gittim bir sorun yok dedi hormon testi yapıcak adetimin 3. günü. ama yinede bilgim olsun istiyorum :)

Arkadaşlar neden bana kimse cevap yazmiyor yeniyim diye mi;(

doktorum bana yumurtanın çatlamasının önemli olduğunu söyledi.
çatlamanın olacağı hafta 2 günde 1 birlikte olmak gerekiyor.

Çok tesekkur ederim canim cevap vedigin icin

rica ederim :) diğer arkadaşlar görmemişlerdir yoksa hemen cevap veriyolar yeni olmanla alakası yok yanlış anlama bence :)

bu zamnlardada cok onemlı cnm bnada doktr 9 11 13 15 dedı 15 yada 18 gel dedı yarın gtcm bn bakalım nolck ama onemlı sakın kacrma degerlendr bıde ıkıgunde bı tekrrlayın hep

Arkadaşlar neden bana kimse cevap yazmiyor yeniyim diye mi;(

yok tatlım gormemıslerdr yoksa yasarlar yanı sıkıntı yok sen yas bızde yasarıs :))))))

bn doktra gttım hemen klomen verdı catlama ıgnesı falan 3 ye denıom bu 4 klomen ama bu sefer catlama ıgnesı vermedı yarın gtcm bakalım belkı verrr
testlerden sonra gerekırse verr cnm inş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…