Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar hamileyiiiim Allah isteyen herkese versin çok mutluyum kan değerim 246.2 çıktı çok şükür
kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm demiştim bak sanaaa yükselecek diyeeee için raht olsun ohh şükürler olsunnn maşallah size kuzummmm darısı bize inşş

teşekkür ederim canım amiiin tez zamanda sizlerdende iii haberler alırız inşallah

Oyyyy canımm benım hayırlı olsun bebişinnnnn sen nelerrr yapmıştın bizede anlatsan belki işe yarar bizim içinde

amiiin teşekkür ederim canım valla bu ay klomen kullandım evrakcu sağolsun çörek otu bal tarçın karşımı yap demişti onu kullandım bu ay daha rahattım stres felan yoktu ondan oldu herhalde

kuzuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm demiştim bak sanaaa yükselecek diyeeee için raht olsun ohh şükürler olsunnn maşallah size kuzummmm darısı bize inşş

evet canım ama işte yinede korktum amiiin tez zamanda inşallah hamişler topluluğu oluruz Allah razı olsun senden de çörek otu kürünüde söyledin bana Allah gönlüne göre versin tez zamanda

Ewrakcu bnde panikatak var o yzdn sknti oluyo

kızlar hamileyiiiim Allah isteyen herkese versin çok mutluyum kan değerim 246.2 çıktı çok şükür

Tebrikler canım Allah sağlıklı sıhatli kıcağına alıp büyüymeni nasip etsin bizlerede dua et olurmu duan kabul olur inş. minicik melekler taşıyorsun çünkü:-D

Badem erik ve cagla mukkemmel geldi tuzlayip yeyince cok iyi gldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…