Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

burada sadece perşembe günü yapıyorlar canım

Ay ben iğneden çok korkarım ya bi de eşim vuracak daha çok korkuyorum. Göbekten vurulacam ben canım . Bana da aynı igneyi verdi. Canım yumurtaların kaç mm di hatırlıyor musun. 24 mm çok büyük değil mi

tatlım gunaydın..
moral durumları nasıl ıyımısın bıraz daha
aslında wazgececm fılan yazmıştın cocuk ıcın
cok ozel deılse sorunlar okadar buyukmu

burada sadece perşembe günü yapıyorlar canım
nasıl bir yermiş orası merak ettim vallahi neyse yarın git artıkın doktoruna yapcak bişey yok

korkma kız alışmışsındır zaten horomn testlerine kan alıyorlar yaa.bende dedim doktoruma göbekten korkuyorum diye farketmez istersen koldan kalçadan da yaptırabilirsin demişti..eşimde biliyor iğne vurmayı ama başkası yapsın istedimm ben sağlık ocağındaki ebeye yaptırmıştım canımm.. 2 si 18 mm diydi canımm birisi 19 mm öyle hatırlıyorum arkadan gelenlerde 14 mm onlardan umudum yok demişti ama benim var çünkü yumurta çatlayana kadarda büyüuor yumoşlar ve benimm iğnemden 1 gün önce yumoşlarım 14 mm di ertesi gün 18 mm olmuşlardı belki onlarda bi günde büyümüşlerdir diyomm hayırlısı göbeğim falan şişti benim ama bu ayda olmadı diye düşünüyorummm ama nasip tabikidee Rabbim c.c. ol demişse olmuştur hayırlısı kuzucummmm

Hiçççç korkma bende iğne fobisi olanlardan dım iğne ağrısını hissetmedim bile sadece ilaö biraz yaktı okadar

dün kan aldılar ölüyodum korkudan.. :)))) akşam vurulacağım için eşim vuracak mecbuurr... ama korkuyorummmmmmmmmm.. canım kaç kere sana olumsuz düşünme dedm. belki hamişsindir nerden biliyosunnn... iyi düşün iyi olsun tatlımmmmm :)
Hiçççç korkma bende iğne fobisi olanlardan dım iğne ağrısını hissetmedim bile sadece ilaö biraz yaktı okadar

acısın canımm bebiş olsun da her acıya razıyımm

kuzumm benim iğneden 1 gün önce ilişki vardı iğneden 18 saat sonra birde 42 yada 43 olması gerek o saatte oldu..iyi çalıştık vallahi hheeee

aferin kız sana ödevlerini yapmışın umarım bi kaç gün sonra pekiyiiiiiiiiii alırsın bizde dün ilişki olmadı :44:

ahhhh ahhhhhhhhhhh inş inşşşşşşşşş bakalım spoşlar yolu bulabilmiş mi

inşallah canımmm bulmuştur.. dün doktorum bana rahimde beyaz bişey var dedi ve gösterdi ama nolduğunu söylemedi kötü bişey mi dedim konusmadı bakacaz dedi... eşimmm sipoşşşşşşşş olabilir dedi göremez kiiiiiiiiiiii görür müüüüüüüüüüü :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…