Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sende yapmismiydinnn evrakcummmm ayyyy bende iyiki bu ay yapmaya basladim o zaman bakalim benden nasil camurlar akacakkkk

kuzumm cok cok geçmiş olsun Allah c.c. şifa versin inş iki annenede...inş bulurlaer ya hastane işiş zor iş gerçekten seni yi olda kuzucummmm tekk önemli olan o bekleriz biz seni
Cok saolll canim benimmm ... esim 10 nisan da geliyor tam da yumurtlamamin ortasina denk geliyorrrrrr bende o gelene kadar
kendimi hem dinlendirip hemde temizleme ve yumoslari buyutme isiyle ugrasiyorummmmmm

Iyin ablacigm cok guzel gidiyo ufak tefek sorun sIkInti var onlarda tuzu biberi..cok gecms olsn rabbim acil sifa versn hastalarnza sn nasilsn abla
Bende iyiyim ablacimmmm napiyimmm kosturmaca ... Bakalim bu ayi bekliyorum bende klomene ara verdim ama bu ay zeynepcimmm
kist olusur diye korktummm .. Sogan suyu iciyorum biraz temizlik yapsin icimi diye .. bakalimmm Rabbim insallah hayirlisini bu ay yada ileri zamanlardada olsa verir ...

Saoll canimmm guzel dileklerin icin ... bende senin gibiyim sebepsiz infertilite ... bende ve esimde hcbirsey yok ama sanirim genetik bizde .. cunku annemde bana 5 yil hamile kalamamis ama o zamanlarda da doktora gidip neden diye sormak akillarina gelmemis..Bazi bayanlarin Rahim agzi daha geride oluyormus gerci benim doktorum bana oyle birsey demedi ama iste o tipte olan bayanlar daha zor hamile kaliyorlarmis diye okudum ..
Aynen Allahim en kisa zamanda sifamizi versinnn .. kucaklarimizi bos birakmasinnnn duygulandim yine Sabah Sabah

Iyi yapmsn abla birde kist dagtmkla ugrasirdn insallah alcz guzel hsberlerini dikkat et kndine

Ablacımmm iyiyimmm sen nasısınız nevar ne yok görüşemedik buaralar:) bizde seni cooookk özledikkkkk

Ablacımmm iyiyimmm sen nasısınız nevar ne yok görüşemedik buaralar:) bizde seni cooookk özledikkkkk

Valla Ozturkcum iste yukarida yazdigim gibi bir kosturmaca gecti bu haftammm ... Bende klomene ara verdim kist falan olusur korkusuyla bu ay almadim.. bu ay su preseed jel + tarcin bal corek otu karisimina devam arti ovulasyon testi ile takip edicem birde su catlama gunumu ... bu arada kisti onlemek icin sogan suyuna basladimmm ... iste benden bu kadar simdilik .. bakalim bu ay nasil olucak :18::18:

sen naptinnn ilaca ve digerlerine devam mi ???

Kesin olarak 3 abla doktrm 4 olablr dedi bugn kesnlesck net olsrak insallah

Aaaammmmmaaaannnnnnnnnnnnnnn kuzumaaaaaaa benimmmmm
ay ben yerim onlariiiii .... Allahim sen ne buyuksunnnn bir taneye raziyken sen birden fazla nasip et ... Insallah
hepsini kucagina saglikli bir sekilde alirsinnnnn canim benim cok ama coookkkkk sevindimmmmm
Bak simdi bende merak ettimmm 4. var mi acebaaaaaa ormeye baslayalim biz ancaaaaa

Abla hayırlısı olsun inşallahhhh benimde klomen ve bal çörek otu bitti şimdi adet tarihimi bekliyorum ayın 9 gibi adet olurum sanırım bende soğan kürü yapmak istiyorum adetin kaçıncı günü başlıyoruz abla biliyomusun

inşş canm benmmm sendende çok umutluyum 5 günüm kaldı yoğun ve katı kıvamlı akıntım var beyaz sendede var mı kuzumm iç çamaşırımı bile ıslatıor o derece yoğun dün şaşırdım görünce

adetin 5. gunu baslaniyormus canikoooo ... bu ay insallah kalmissindir hamissss belli mi olur kuzummmm

Devlet hastanesinde 2 doktor var hastalarina insan gibi davranıyorlar ama muayene çok sira bekliyorsun bilmiyorum ne yapacagimi

Amin inş rabbim gonlune gore verir catlatma ignesi oldum ama simdi incir ile gsvuc kürü nu uygulasam olurmu ki sagon kurunu 5 gun ictim ama bıraktım dusuge sebep oluyormus bende kist filan yok dr Klomeni verdigi zaman sol yumurtami begenmisti ilac 5 gun kullan 5 sonra gel dedi dordum yumurtan iyi dedi igneyide kendileri yaptı

Amin canım inşşşş çok doğru söylemişin işte insanın elinde olmuyo bazı şeyler her ay ümitleniyosun sonrası hayal kırıklığı illaki bunda da vardır bir hayır bu bizim imtihanımız demekki elbet bigun olacak ama beklmek cok zor rabbim bizede yaşatsın o günleri inşş. Birde bana klomeni dr vermedi kendim kullandım işe yaramadı o ayrı bu ay gidecem artık aşılamaysa aşılama artık daha fazlada beklemek istemiorum yaştan dolayı

preseed jel ne için kullanılıyor ben ilk defa duyuyorum birde bu tarcınlı karışımı nasıl yapıosunuz klomenle birlikte yapsam bi sakıncası olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…