Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

olsun bitanem sorun değil ya bende o gün gittim işte klomen fln vermedi ya istedim ama gerek yok çok güzel çok sağlıklısın dedi 9 unda tekrar gitcem yumurtlama takibi yapcak belki ona göre verir cnm

Tatlımmm o zaman yarın kalkıyoruz erkenden gidiyoruz aç karnına kan veriyoruz ki asit yüzünden beta hcg değişmesin .. Sonra da müjdeli haberler veririz inşallah . Söylediklerimiz adet değil hamilelik belirtisidir inşallah :)

olsun bitanem sorun değil ya bende o gün gittim işte klomen fln vermedi ya istedim ama gerek yok çok güzel çok sağlıklısın dedi 9 unda tekrar gitcem yumurtlama takibi yapcak belki ona göre verir cnm

hayırlısı kuzuummmm benim güzel haberlerle gel inşşşş kuzucukummmmmmmmm

takmayım diyorummm ama özellikle şu son 2 gündür gecem gündüzüm bebek olmuş dilimden düşmüyor sürekli dua ediyorum rüyalarıma giriyor ..iyi değilim yoruluyorum....

cnm nbr nasılsın uzun zamandır girmiyorm ben bugün adetimin 12.günü ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı ilişki ne zaman olmalı bilgin varmı

Aynen öyle canım :) rabbim yüzümüze gülsün en yakın zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah .. Aminn [/QUOTE]

aminnnn inşşş

cnm nbr nasılsın uzun zamandır girmiyorm ben bugün adetimin 12.günü ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı ilişki ne zaman olmalı bilgin varmı
h.g canımmmm ikiside aynı koyulukta mı canım ?
hayır bebekim enfeksyon fln çıkmadı ama bu içini güzelce temizlesin sonra başlarız çalışmalara dedi anlamaadım bu dr. benım dr. değildi başkasına gittim buda böyle bir yol izliyor demekkii

enfeksiyon da engel olabiliyormuş bende bu ay soğan kürü yaptım resmen içimi temizledi ama 15 gn kullandaydım daha iyiydi 6-7 gün falan kullandımm hayırlısı inş bu tedavin bebişini getirir kuzummmmm

inşallah cnm birlikte hamiş olalımmmm bunu kime dediysem benden önce hamile kaldı inşallah sende öyle olursun cnm benimmm

rabbim hepimize kolaylık versin canım, en ksa zamanda bebişlerimize kavuşturarak çektiklerimizi unuttursun inşallah :) benim drumda yan etkileri söylemedi ama bende alışkanlık kullanma talmatlarını yan etkilerini falan okurum orda yazıyordu. bende de bugün kasık ağrısı var ben su süreçte özel hastane devlet değerlendirmesinden ziyade drun önemli olduğunu öğrendim. çevrende güvendiğin insanlardan dr ismi almanı öneririm.

bende sogan kürü uyguladım 5 gün ama kızdılar bıraktım incir işe yarıyormudur ki

sogan kürünü polikistik için kullandım 2 ay sonra adet döngüm düzene girmişti evlendikten sonra tekrar düzensizleşti dra bebek için gittiğimde klomen başladı ilk ay kullandım sevgili drum tek yumurtalığa baktığı için diğerindeki kisti görmemiş sonra bir gittim 5cm kist var sağ yumurtakta daha sonra tekrar soğan kürüne başladım doğum kontrol hapı verdi dr kist için ilk ay onu da içtim. dra gittiğimde kist küçülmüştü 17mm kalmıştı ama dr tekrar doğum kontrol verdi ve kullanmadım tekrar soğan kürü denedim bu kez gittiğimde kist yoktu ve klomene başladı kısacası soğan ben de çok işe yaradı hatta ilk ay dr bile şaşırdı nasıl bu kadar küçüldü diye. bu ayda klomeni 5 gün günde 1 kez içtim. 12. gün gittiğimde 10mm yumurta vardı 14. gün tekrar çağırdı 12mm yumurta olmuştun dr büyüme belirtisi var ama çatlamayacak sanırım dedi 2 gün sonra tekrar gel dedi. eve giderken incir ve havuç aldım kaynatıp sabah akşam aç karnına içtim dra gittiğimde yumurta 20mmdi ve çatlamaya hazır deyip iğne verdi. dr sasırdı bu kadar büyümesine bende incir kürünü söyledim devam et işe yaramış ayrıca incir çok faydalı dedi. bende etkili oldu yani. rabbim hepimizin derdine şifa versin.

Süper canım devam et. Evet kilo aldırıyormus sabah aç karna icersen de verdirir :)

Çok erken yapmışsın canım yukselebilir. Bence adet günündede tekrar yap

iğneden sonra bıraktım iğneyla zararı olur belki bilemedim ama bu ay başarısızlıkla sonuçlanırsa ( inşallah sonuçlanmaz umutluyum ) önümüzdeki ay kesin devam edeceğim :) en azından vücuda ilaç yüklemesi yapmıyor :)

benim kontrolüm yarın.. bakalım ne olacak.. aslıda çocuk istemekten de vazgeçiyorum yavas yavas.... eşimle o kadar sorunumuz varken çocuk için çabalamak saçma geliyo

dün biraz silik ti bugun koyu cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…