Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sende yapmismiydinnn evrakcummmm ayyyy bende iyiki bu ay yapmaya basladim o zaman bakalim benden nasil camurlar akacakkkk :KK25:

Bende iyiyim ablacimmmm napiyimmm kosturmaca ... Bakalim bu ayi bekliyorum bende klomene ara verdim ama bu ay zeynepcimmm
kist olusur diye korktummm .. Sogan suyu iciyorum biraz temizlik yapsin icimi diye .. bakalimmm Rabbim insallah hayirlisini bu ay yada ileri zamanlardada olsa verir ...

Saoll canimmm guzel dileklerin icin ... bende senin gibiyim sebepsiz infertilite ... bende ve esimde hcbirsey yok ama sanirim genetik bizde .. cunku annemde bana 5 yil hamile kalamamis ama o zamanlarda da doktora gidip neden diye sormak akillarina gelmemis..Bazi bayanlarin Rahim agzi daha geride oluyormus gerci benim doktorum bana oyle birsey demedi ama iste o tipte olan bayanlar daha zor hamile kaliyorlarmis diye okudum ..:KK42:
Aynen Allahim en kisa zamanda sifamizi versinnn .. kucaklarimizi bos birakmasinnnn :KK14: duygulandim yine Sabah Sabah :KK14::KK14:
Cok saolll canim benimmm ... esim 10 nisan da geliyor tam da yumurtlamamin ortasina denk geliyorrrrrr :KK1: :KK4::KK4::KK4::KK4: bende o gelene kadar
kendimi hem dinlendirip hemde temizleme ve yumoslari buyutme isiyle ugrasiyorummmmmm :21::21:
yaptım cvanım bu ay ama iğne vurulduktan sonra yapmadım korktum yani 6-7 gün falan yapmışımdır hiç ihmal etme kesinliklee yap benden felaket akıntılar geldi daha ilk günden hemde...15 günü mutlaka tamamlaa canım bnde gelecek ay ara vermeyi düşünüyorum tedaviye doktorum izin verrse bir konuşcm soğan kürünü 15 gün uygulayıp arkasına incir küürü yapcam canmımm sende öyle yapp kuzuummmm inş faydasını görürüz :KK16::KK16:
Bugn saat 15.00 gtcm
hadi hayırlısı kuzucummmm :KK16::KK16:
inşş canm benmmm sendende çok umutluyum :KK16::KK16: 5 günüm kaldı yoğun ve katı kıvamlı akıntım var beyaz sendede var mı kuzumm iç çamaşırımı bile ıslatıor o derece yoğun dün şaşırdım görünce
canımmm inş bebişimizi bu ay hayırlısıyla bizimle olurr :KK16::KK16: benimde ayın 8 i.evet cok fazla akıntım var benim çamaşırımı ıslatacak kadar ve hafif sarı renkli...ama bu belirtilere hiç takılma canımmm akınıtımın cok oluptaq adet olduğumu hatırlıyorum o yüzden kendimde hiç belirti aramıyorum bu ay.

dün serumu yedikkk..bugünde doktorumuza gittik ilaç verdiii...eğer bu şekilde de geçmezse dedi yatırırım hastaneye dedii offf:KK31::KK31:

Tatlımmm ben naptım biliyomusun dayanamadım yaaa :) test yaptırdım kan verdm özele yine ama bana akşam saat sekizde çıkar sonucun dedi normalde onbeş daikada çıkıyodu ya ölcem meraktan:18:

bende evde yaptım dayanamdım yaaa poztif çıktı t silik çok değil ama yarın kan vermeye gidecem adetim gelmezse tabiii inşallah seninde pozitif çıkar ay heycanlanadım yaa:18::18::18::18::18::18:

bende evde yaptım dayanamdım yaaa poztif çıktı t silik çok değil ama yarın kan vermeye gidecem adetim gelmezse tabiii inşallah seninde pozitif çıkar ay heycanlanadım yaa:18::18::18::18::18::18:

Ay çok sevndmm ya yarın kuzucuğun kaç haftalık olduğunu öğrenmek için kan verirsin artık tatlım :) hemen kan ver yarın da öğrenelm hayırlı haberini. .. İnşallah ben de hayırlı haberler alırım yaa saat sekizde ara dedi bakalım hayırlısı :)

Tatlımmm ben naptım biliyomusun dayanamadım yaaa :) test yaptırdım kan verdm özele yine ama bana akşam saat sekizde çıkar sonucun dedi normalde onbeş daikada çıkıyodu ya ölcem meraktan:18:
canımm idrar testin varsa yapsana Bİ sanırım bugün günündü seninde
dün serumu yedikkk..bugünde doktorumuza gittik ilaç verdiii...eğer bu şekilde de geçmezse dedi yatırırım hastaneye dedii offf:KK31::KK31:

oyyy kuzuummmm kıyamaammm :KK16::KK16: mercimeğimizi neler etti sana böyle annesii tek iyi olunda kuzum geçer bugünlerde şu 3 ayı atlat tammadır kuzumm Allah c.c yardımcıno lsunnn bebişimmmm

Ay çok sevndmm ya yarın kuzucuğun kaç haftalık olduğunu öğrenmek için kan verirsin artık tatlım :) hemen kan ver yarın da öğrenelm hayırlı haberini. .. İnşallah ben de hayırlı haberler alırım yaa saat sekizde ara dedi bakalım hayırlısı :)

inşallah canım teşekkür ederim senin haberi de akşam öğrenecez yazarsın demi

kııııızz sen hamilesiiiiiiiiiiiiinnnn :KK9::KK9::KK9::KK9: elinde test varsa fazladan bir daha yap yanlış olabiliyor oda ozitifse hemen git kan ver bence canımmmm :KK16::KK16::KK16:

ben negatif çıkar diye 1 tane aldım canım elimde fazla yok :KK43: neyse ya yarını bekliyecem adet olursam yanlış alrm vermiş deriz

canımm idrar testin varsa yapsana Bİ sanırım bugün günündü seninde

Tatlım ya kan verdm o kesn sonuç ben çubuk testlere inanmıyorum :s bugün günüm evet akşam sekizde belli olcak işte hayırlısı :18::18::18::18:
canımm keşkee elinde 1 test daha olsaydı o zaman kesin derdik neyse zaten şurda akşama ne jkaldı ki hadi güzel haberlerlee gel bize inş minik kuzunn göbüşünde olsun inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :KK16::KK16::KK16:
ben negatif çıkar diye 1 tane aldım canım elimde fazla yok :KK43: neyse ya yarını bekliyecem adet olursam yanlış alrm vermiş deriz

içimden bir ses hamilesin diyooo inş da öyledirr inşşşşşşşşşşş kuzummmm :KK16::KK16: senin eşinin değerlerinde mi sorun vardı yanlış mı hatırluıyorum yoksaa :26::26: hadi banada umut olunnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar bugün 9. Günüm klomen biteli 2 gun oldu. Kasiklarim fena ağrıyo bu kadar erken çatlar mi yumurta

X