Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Yavrucumm yaaa ben bu arada birde nelerle ugrasiyorum bir yazsam sana .. Esim Izmirde kayinvalidem hastanede dizinden ameliyat olucak
onun yanina gitti moral olarak yaninda olmak icin , enistem burada hastanede yatiyor Avrupa avrupa derler 3 haftadir adamin nesi var bulamadilar
ayaklari fil ayagi gibi sisti ve agrilari var .. Scanerlerden gecirdiler tahliller yapildi ama sonuc hicbirsey halen hastanede ... Eeee tabiii
bu arada is ve ev arasinda da ben mekik dokuyorum boyle oluncada yetisemedim sizlerin yaninaaaaaa
yapmayım o zaman adetimi beklicemmm

evetttt kuzummm bekle bencedeeeeee ... acele etme kendini sicak tut sadece ona dikkat et hadi insallahhh
evet canım biraz daha sabrett....
ariverrrrrrr nasilsin sen nasilsinnnn bakiyimmmmm ...

iltahap sökücü antibiyotik ve fitil verdi sadece başka bişi vermedi anlamadım bende doğrusu :44::44::44::44:
Lility hic telas etme benimde burada bir arkadasima dr u o sekilde yapti antibiyotigin icini temizlerken hamile kalmaya da yardimci
bir ozelligi var belki onu dusunerek vermistir ki benim arkadasim ertesi ay hamile kaldi .. O da halen der bebisi 1.5 yasinda ben antibiyotik
sayesinde kaldim diyeeee

Günaydınnnnn kuzucukklllarrr nasılsınızzzzzz nevar ne yokkk görüşmeyeli

Ozturkkkcummmm nasilsinnnn fistigimmm nasil gidiyorrrr neler yapiyorsunnn

Ayyyyyyyyyyyyyy ozlemisim hepiniziiiiiiiii

ayyyyyyyyyyyyyy hadi inşallahhhhhhhh ağzın bal yesin bebeğim benim çoook sağol inşallah olur yaaaa inşallahhhhhh çok tşk ederim bu bilgiyi paylaştığın için bende nedn klomen vermedi die üzülüyordummm

inşallah cnm birlikte hamiş olalımmmm bunu kime dediysem benden önce hamile kaldı inşallah sende öyle olursun cnm benimmm
inş birlikte hamiş oluruz bu ay kuzuummmmmmm
Günaydınnnnn kuzucukklllarrr nasılsınızzzzzz nevar ne yokkk görüşmeyeli
iyiyiz kuzum sen nasılsın :)
aynennn ben cok inanıyorum bu kürlerin şifasına.soğan kürüde benim içimi temizledi resmen akıntılarım o kadar coktu ki hiç böyle olmamıştım değişik bir akıntı..az kullandım bende bu ay olmazsa ara vericem doktoruma deyip soğan kürüünü 15 gün yapıp arkasdına incire başlıcam inş..
bende iğneden sonra bıraktım korktummm

benim kontrolüm yarın.. bakalım ne olacak.. aslıda çocuk istemekten de vazgeçiyorum yavas yavas.... eşimle o kadar sorunumuz varken çocuk için çabalamak saçma geliyo

rabbim hayırlısı ne ise onu versin canım bazen bizim hayır gördüğümüz şer, şer gördüğümüz hayır oluyormuş. belki sorunları hallettikten sonra bebek olması sizin için daha iyi olabilir, çünkü bebek sorunların çözümü olmuyor. ama sorunumuz var diye kenara çekilme eminim halledebilirsin yeterki sen sorunları çözebileceğine inan.

ayyyy ne guzel ssipahi senin adina oncelikle sevindim ... herkes sogan kurunu cok iyi diyor hatta bende bu ay ne olur ne olmaz diye
cunku 2 ay ust uste klomen kullandim .. Kist olusmustur birsey olmustur diye ara verdim klomene ve sogan suyu icmeye basladim ki temizlesin diye
normalde adetim bitti hemen basladim yine sokulmeye basladi parca parca sumuksu birseyler geliyor bencede sogan kuru ici temizliyor
incir ve havuc suyu da ayni sekilde haklisin sadece Prolaktin degeri yuksek seyirde olanlar veya o hormonla ilgili sorunu olanlar incir kurunu kullanmasin diyor Saracoglu

Gebelik ve adet belirtleri hmn hmn ayni cnm
Zeynepciiiimmmm nasilsin fistigimmm nasil gidiyorrrr mercimekli gunlerinnnnnnn

kuzumm cok cok geçmiş olsun Allah c.c. şifa versin inş iki annenede...inş bulurlaer ya hastane işiş zor iş gerçekten seni yi olda kuzucummmm tekk önemli olan o bekleriz biz seni

soğanı 15 gün aç karnına ılık iç canım birde kaynatma süresi vardı ona da dikkat et klorsuz su kullan daha etkili oluyor. bende temizlendiğimi hissetmiştim zaten kendini belli ediyor :) ama inşallah bunlara gerek kalmayacak rabbim elimizi boş çevirmeyecek :)

Iyin ablacigm cok guzel gidiyo ufak tefek sorun sIkInti var onlarda tuzu biberi..cok gecms olsn rabbim acil sifa versn hastalarnza sn nasilsn abla

diğer aya ara verelim dicem de bakalım doktorum ne dicek :) o süreçte bu soğan kürünü 15 gün yapyım arkasına incir yapyım diyorum..gerçekten farkettiriyorr benim cok aşırı ve değişik akıntım oldu.içimde ne pislik varmış böyle cdemiştim hattaaa

Yokkkk bebisim hic uzulme doktoruna guvenmelisin oncelikle .. Bak bende ilk burada (ben yurtdisindayim) Turk diye bir bayan
doktora gittim kadin beni oyaladi da oyaladi hicbirsey yapmadan hep beklemede kaldi birde nebiliyim bir turlu kadinla elektirigim
tutmadi herhalde .. her yanindan ayrildigimda umutla degil aglayarak ayriliyordum uzuyordu beni hepp konusmalariyla..
En sonunda arkadaslarim kzidilar bana burada Belcikali bir doktora basladimmm adamla aramizda bir bag olustu .. O nederse desin
bana dogru .. herseyden once psikolojik olarak bile benimle ilgileniyor gecen sene bebegimi kaybettim 3 aylikken kalbi durdu karnisimda
ben o zaman tanistik dr umla .. o donemi bile kolay atlattiysam onun sayesinde diyorum ben .. Gerci simdi bana acele etme hicbir sorununuz yok
olacak bebegin sadece kafandan atmaya calis diyor ama seviyorummmm kendisini ... Birde arada sirada bazi seyleri anlamadigimda turkcesine
bakiyor hemen internettennn ve soylemeye calisiyorrrr yaaaaa iste o zaman bayiliyorummmm kendisineeeeee

Doktorunuzu sevinnnn kizlarrrrrr ve guveninnn eger sizi birsey arahatsiz ediyorsa o zaman hic vakit kaybetmeden
degistirin.. Psikolojinizde etkileniyor cunkuuuuuuu

çok teşekkür ederim canım inşallah sana da şifa olur :) ben de çamur gibi gelmişti akıntı kistlerden sanırım prolaktin bazen ben de yükseliyor incire dikkat edeyim ben o zaman ya da ara ara ölçüm yaptırıym söylediğin iyi oldu canım.

bende çok sevdim bu doktorumu cok tatlı bir adam tahlil sonuçlarıma baktı senin bebeğin olur bu ay olmazsa önümüzdeki ay kesin olur dedi doktorun yanından ayrıldığımızda yüzümüzde güller açıyordu sebebsiz kısırlık benimkii allahım nerden şifamızı göndercek bakalım cnm benim inşallah hayırlısı olur benim içinn sende bir an önce kavuşursun yavrunaa

:) bana evlenmeden önce dr pko teşhisi koymuştu o zaman 15 gün soğan içtim sonra 7 gün ara verdim tekrar 15 gün soğan içtim ben o zaman kistlerin söküldüğünü anlamıştım. içimden çamur çıktı resmen sonra uzun süre normal adet oldum ama evlilik benim tüm dengemi sarstı sanırım tekrar düzensiz oldu şimdi kime gitsem sen pko olamazsın sadece yumurtalıklar tembel diyor ama eski ultrasonu görseler yumurtalıklar minik minik kist doluydu dediğin doğru içini temizliyor insanın :)

inş soğan kürü işe yarar..inş en kısa zmaanda kelebeklerimiz göbüşümüze konar inşşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…