Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

diğer aya ara verelim dicem de bakalım doktorum ne dicek :) o süreçte bu soğan kürünü 15 gün yapyım arkasına incir yapyım diyorum..gerçekten farkettiriyorr benim cok aşırı ve değişik akıntım oldu.içimde ne pislik varmış böyle cdemiştim hattaaa :KK1::KK1:

sende yapmismiydinnn evrakcummmm ayyyy bende iyiki bu ay yapmaya basladim o zaman bakalim benden nasil camurlar akacakkkk :KK25:

kuzumm cok cok geçmiş olsun Allah c.c. şifa versin inş iki annenede...inş bulurlaer ya hastane işiş zor iş gerçekten :KK50::KK50: seni yi olda kuzucummmm tekk önemli olan o bekleriz biz seni :KK16::KK16::KK16:
Cok saolll canim benimmm ... esim 10 nisan da geliyor tam da yumurtlamamin ortasina denk geliyorrrrrr :KK1: :KK4::KK4::KK4::KK4: bende o gelene kadar
kendimi hem dinlendirip hemde temizleme ve yumoslari buyutme isiyle ugrasiyorummmmmm :21::21:

Iyin ablacigm cok guzel gidiyo ufak tefek sorun sIkInti var onlarda tuzu biberi..cok gecms olsn rabbim acil sifa versn hastalarnza sn nasilsn abla
Bende iyiyim ablacimmmm napiyimmm kosturmaca ... Bakalim bu ayi bekliyorum bende klomene ara verdim ama bu ay zeynepcimmm
kist olusur diye korktummm .. Sogan suyu iciyorum biraz temizlik yapsin icimi diye .. bakalimmm Rabbim insallah hayirlisini bu ay yada ileri zamanlardada olsa verir ...

bende çok sevdim bu doktorumu cok tatlı bir adam tahlil sonuçlarıma baktı senin bebeğin olur bu ay olmazsa önümüzdeki ay kesin olur dedi doktorun yanından ayrıldığımızda yüzümüzde güller açıyordu sebebsiz kısırlık benimkii allahım nerden şifamızı göndercek bakalım cnm benim inşallah hayırlısı olur benim içinn sende bir an önce kavuşursun yavrunaa

Saoll canimmm guzel dileklerin icin ... bende senin gibiyim sebepsiz infertilite ... bende ve esimde hcbirsey yok ama sanirim genetik bizde .. cunku annemde bana 5 yil hamile kalamamis ama o zamanlarda da doktora gidip neden diye sormak akillarina gelmemis..Bazi bayanlarin Rahim agzi daha geride oluyormus gerci benim doktorum bana oyle birsey demedi ama iste o tipte olan bayanlar daha zor hamile kaliyorlarmis diye okudum ..:KK42:
Aynen Allahim en kisa zamanda sifamizi versinnn .. kucaklarimizi bos birakmasinnnn :KK14: duygulandim yine Sabah Sabah :KK14::KK14:

sende yapmismiydinnn evrakcummmm ayyyy bende iyiki bu ay yapmaya basladim o zaman bakalim benden nasil camurlar akacakkkk :KK25:

Cok saolll canim benimmm ... esim 10 nisan da geliyor tam da yumurtlamamin ortasina denk geliyorrrrrr :KK1: :KK4::KK4::KK4::KK4: bende o gelene kadar
kendimi hem dinlendirip hemde temizleme ve yumoslari buyutme isiyle ugrasiyorummmmmm :21::21:

Bende iyiyim ablacimmmm napiyimmm kosturmaca ... Bakalim bu ayi bekliyorum bende klomene ara verdim ama bu ay zeynepcimmm
kist olusur diye korktummm .. Sogan suyu iciyorum biraz temizlik yapsin icimi diye .. bakalimmm Rabbim insallah hayirlisini bu ay yada ileri zamanlardada olsa verir ...

Saoll canimmm guzel dileklerin icin ... bende senin gibiyim sebepsiz infertilite ... bende ve esimde hcbirsey yok ama sanirim genetik bizde .. cunku annemde bana 5 yil hamile kalamamis ama o zamanlarda da doktora gidip neden diye sormak akillarina gelmemis..Bazi bayanlarin Rahim agzi daha geride oluyormus gerci benim doktorum bana oyle birsey demedi ama iste o tipte olan bayanlar daha zor hamile kaliyorlarmis diye okudum ..:KK42:
Aynen Allahim en kisa zamanda sifamizi versinnn .. kucaklarimizi bos birakmasinnnn :KK14: duygulandim yine Sabah Sabah :KK14::KK14:

Iyi yapmsn abla birde kist dagtmkla ugrasirdn insallah alcz guzel hsberlerini dikkat et kndine

Yavrucumm yaaa ben bu arada birde nelerle ugrasiyorum bir yazsam sana .. Esim Izmirde kayinvalidem hastanede dizinden ameliyat olucak
onun yanina gitti moral olarak yaninda olmak icin , enistem burada hastanede yatiyor Avrupa avrupa derler 3 haftadir adamin nesi var bulamadilar
ayaklari fil ayagi gibi sisti ve agrilari var .. Scanerlerden gecirdiler tahliller yapildi ama sonuc hicbirsey halen hastanede ... Eeee tabiii
bu arada is ve ev arasinda da ben mekik dokuyorum boyle oluncada yetisemedim sizlerin yaninaaaaaa :KK43:

evetttt kuzummm bekle bencedeeeeee ... acele etme kendini sicak tut sadece ona dikkat et :KK16: :nazar: :emir_bebek: hadi insallahhh

ariverrrrrrr nasilsin sen nasilsinnnn bakiyimmmmm ...

Lility hic telas etme benimde burada bir arkadasima dr u o sekilde yapti antibiyotigin icini temizlerken hamile kalmaya da yardimci
bir ozelligi var belki onu dusunerek vermistir ki benim arkadasim ertesi ay hamile kaldi .. O da halen der bebisi 1.5 yasinda ben antibiyotik
sayesinde kaldim diyeeee :KK1::KK1::KK1:

Ozturkkkcummmm nasilsinnnn fistigimmm nasil gidiyorrrr neler yapiyorsunnn :KK16:

Ayyyyyyyyyyyyyy ozlemisim hepiniziiiiiiiii :KK16:

Ablacımmm iyiyimmm sen nasısınız nevar ne yok görüşemedik buaralar:) bizde seni cooookk özledikkkkk

Ablacımmm iyiyimmm sen nasısınız nevar ne yok görüşemedik buaralar:) bizde seni cooookk özledikkkkk

Valla Ozturkcum iste yukarida yazdigim gibi bir kosturmaca gecti bu haftammm ... Bende klomene ara verdim kist falan olusur korkusuyla bu ay almadim.. bu ay su preseed jel + tarcin bal corek otu karisimina devam arti ovulasyon testi ile takip edicem birde su catlama gunumu ... bu arada kisti onlemek icin sogan suyuna basladimmm ... iste benden bu kadar simdilik .. bakalim bu ay nasil olucak :18::18:

sen naptinnn ilaca ve digerlerine devam mi ??? :KK16::KK16:

Kesin olarak 3 abla doktrm 4 olablr dedi bugn kesnlesck net olsrak insallah

Aaaammmmmaaaannnnnnnnnnnnnnn kuzumaaaaaaa benimmmmm :nazar::nazar::nazar: :nazar::nazar::nazar:
ay ben yerim onlariiiii .... Allahim sen ne buyuksunnnn bir taneye raziyken sen birden fazla nasip et ... Insallah
hepsini kucagina saglikli bir sekilde alirsinnnnn canim benim cok ama coookkkkk sevindimmmmm
Bak simdi bende merak ettimmm 4. var mi acebaaaaaa :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6: ormeye baslayalim biz ancaaaaa
:KK54::KK54::KK54: :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Valla Ozturkcum iste yukarida yazdigim gibi bir kosturmaca gecti bu haftammm ... Bende klomene ara verdim kist falan olusur korkusuyla bu ay almadim.. bu ay su preseed jel + tarcin bal corek otu karisimina devam arti ovulasyon testi ile takip edicem birde su catlama gunumu ... bu arada kisti onlemek icin sogan suyuna basladimmm ... iste benden bu kadar simdilik .. bakalim bu ay nasil olucak :18::18:

Abla hayırlısı olsun inşallahhhh benimde klomen ve bal çörek otu bitti şimdi adet tarihimi bekliyorum ayın 9 gibi adet olurum sanırım bende soğan kürü yapmak istiyorum adetin kaçıncı günü başlıyoruz abla biliyomusun

iyiyim mm bebişkoşuuummmmm aaaaa olmuyo ama böylee bizi ihmal etme lütfen tmmmı :KK1::KK1:bende bu ay şu klomene ara vermeyi düşünüyorum doktyorumla bi konuşcam bakalım ne dicek...hormonlarım atüst oldu gerçekten bazen kendimi hiç iyi hissetmiyorum..preseed jeli duymuştumm sen bi dene bakalım inş hamiş kalırsında hemen ben de lırım o jeli :KK9::KK9::KK9: ovulasyomn testi güzel bişey onuda aldıüın iyi olmuş kuzuuummmmmm :KK16::KK16:

12. gün mü yaptın yani?

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş aminnnnnnnnnnnnnnn Rabbim c.c. kabul etsinnnnn :KK16::KK16:

inşş canm benmmm sendende çok umutluyum :KK16::KK16: 5 günüm kaldı yoğun ve katı kıvamlı akıntım var beyaz sendede var mı kuzumm iç çamaşırımı bile ıslatıor o derece yoğun dün şaşırdım görünce

Abla hayırlısı olsun inşallahhhh benimde klomen ve bal çörek otu bitti şimdi adet tarihimi bekliyorum ayın 9 gibi adet olurum sanırım bende soğan kürü yapmak istiyorum adetin kaçıncı günü başlıyoruz abla biliyomusun

adetin 5. gunu baslaniyormus canikoooo ... bu ay insallah kalmissindir hamissss belli mi olur kuzummmm :KK36:

rabbim hepimize kolaylık versin canım, en ksa zamanda bebişlerimize kavuşturarak çektiklerimizi unuttursun inşallah :) benim drumda yan etkileri söylemedi ama bende alışkanlık kullanma talmatlarını yan etkilerini falan okurum orda yazıyordu. bende de bugün kasık ağrısı var :KK43: ben su süreçte özel hastane devlet değerlendirmesinden ziyade drun önemli olduğunu öğrendim. çevrende güvendiğin insanlardan dr ismi almanı öneririm.

Devlet hastanesinde 2 doktor var hastalarina insan gibi davranıyorlar ama muayene çok sira bekliyorsun bilmiyorum ne yapacagimi

sogan kürünü polikistik için kullandım 2 ay sonra adet döngüm düzene girmişti evlendikten sonra tekrar düzensizleşti dra bebek için gittiğimde klomen başladı ilk ay kullandım sevgili drum tek yumurtalığa baktığı için diğerindeki kisti görmemiş :KK43: sonra bir gittim 5cm kist var sağ yumurtakta daha sonra tekrar soğan kürüne başladım doğum kontrol hapı verdi dr kist için ilk ay onu da içtim. dra gittiğimde kist küçülmüştü 17mm kalmıştı ama dr tekrar doğum kontrol verdi ve kullanmadım tekrar soğan kürü denedim bu kez gittiğimde kist yoktu ve klomene başladı kısacası soğan ben de çok işe yaradı hatta ilk ay dr bile şaşırdı nasıl bu kadar küçüldü diye. bu ayda klomeni 5 gün günde 1 kez içtim. 12. gün gittiğimde 10mm yumurta vardı 14. gün tekrar çağırdı 12mm yumurta olmuştun dr büyüme belirtisi var ama çatlamayacak sanırım dedi 2 gün sonra tekrar gel dedi. eve giderken incir ve havuç aldım kaynatıp sabah akşam aç karnına içtim dra gittiğimde yumurta 20mmdi ve çatlamaya hazır deyip iğne verdi. dr sasırdı bu kadar büyümesine bende incir kürünü söyledim devam et işe yaramış ayrıca incir çok faydalı dedi. bende etkili oldu yani. rabbim hepimizin derdine şifa versin.

Amin inş rabbim gonlune gore verir catlatma ignesi oldum ama simdi incir ile gsvuc kürü nu uygulasam olurmu ki sagon kurunu 5 gun ictim ama bıraktım dusuge sebep oluyormus bende kist filan yok dr Klomeni verdigi zaman sol yumurtami begenmisti ilac 5 gun kullan 5 sonra gel dedi dordum yumurtan iyi dedi igneyide kendileri yaptı

Canım stres öyle birşey ki sakın haa uzak dur . Eğer bir evladın olsun istiyorsan sabret ve bekle Allah bizim için herşeyin en hayırlısını en hayırlı zamanda versin hem bizim gönlümüz olsun hem de onun isteği olsun ki hayırlısı olsun . Kafana takıpmda kendini çok üzersrn stres hormonları değiştiriyo hele ki östrojeni çok azaltıyo bu da rahmin kalınlaşmasını ve gerekli olan hormonların salgılanmasını engelliyo . Bu yüzden gebelik oluşumu olumsuz yönde etkileniyor . Adet sancısı hiçbirşeye engel değil canım herkeste görülen birşey sorun olucak bir konu değil ve klomeni doktorun nasıl öneriyorsa öyle kullan hakkında hayırlısı olsun unutma ki herşey sadece birer vesile ve herşeyin zamanı var . Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın .. Amin
Amin canım inşşşş çok doğru söylemişin işte insanın elinde olmuyo bazı şeyler her ay ümitleniyosun sonrası hayal kırıklığı illaki bunda da vardır bir hayır bu bizim imtihanımız demekki elbet bigun olacak ama beklmek cok zor rabbim bizede yaşatsın o günleri inşş. Birde bana klomeni dr vermedi kendim kullandım işe yaramadı o ayrı bu ay gidecem artık aşılamaysa aşılama artık daha fazlada beklemek istemiorum yaştan dolayı

preseed jel ne için kullanılıyor ben ilk defa duyuyorum birde bu tarcınlı karışımı nasıl yapıosunuz klomenle birlikte yapsam bi sakıncası olurmu

X