Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım akşam sipariş verdm o jeli. bn daha öncede duymştm.akşam iyce bktm ve aldm.inş faydası olur kuzum.

Bende bu Sabah verdim siparisi cumaya elimde olucak belcikada bulamadim iyi miiii , fransada getittiriyorum bendeeee

bende yaptırdımmm kaçıncı günün benim iğneden sonra 11. günüm yarın bir israr yapsam mı diyorum ya

Canikooommmm nasil oldunnnn sizleri merak ettim ... 2 gundur is yogunlugundan web sayfasini acamadim aksama eve 9 larda
varincada bitkin bir sekilde kendimi hep yataga attim

Kizlar ben bu ay klomene ara verdim .. Cunku telle dr umla konustum .. Dediki icme senin yumurtaliklarinda buyumesinde bir sorun
yok .. bir ay kullanmanda birsey olmaz ama arka arkaya kullanirsan kist olusma riskini arttiriyorsun deduuuu
Bende bu ay almadim... ama corek otu bal tarcin karisimina devam ediyorum birde preesed jel ile ovulasyon testinden takip edicem
daha once hic etmedim boyle takip belkide bende gec yumurtlama veya catlama olabilirrrr

Canm 12 gun bnmde adet okckmsm gibi felaket agrim olmstu

Merhaba kızlar, yeni üyeyim, ben de klomene pazar günü başladım ve 5 gün kullanmam gerekli, bir sabah bir akşam. İnşallah hayırlısı olur çok korkuyorum sonuç kötü çıkarsa. Allahım isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı bebişler versin !!!

kasım,aralık,ocak ayında klomen kullandım ..
klomen sivilce yaptı bana :26:

Ayyy benim de çok çıktı nedendir yordum klomenmi yapıormuş:26:

benim hiçç ergenken bile çıkmayan sivilceler çıkıyo
ya yumurtayı büyütmek için hormonları hızlandırıyo galiba ondanmı cıkıyo ki oofffffffffffff

İnşallah ilk ayında hamile olursun canım karamsar başlama ama umarım herşey yolunda gider

benim hiçç ergenken bile çıkmayan sivilceler çıkıyo
ya yumurtayı büyütmek için hormonları hızlandırıyo galiba ondanmı cıkıyo ki oofffffffffffff

Olabilir yaa birsürü hormon takviyesi giriyor vücudumuza dengeler şaştı biran önce olsada bebişlerimiz kurtulsak

Cnm bn ilk ayimda hamile kaldim ucuz hemde.Rabbim yardimcin olsun insallah snde ilk ayinda kalirsin...

canım yumurtlama sancısı çekmişsin ben iki gün çektim adım bile atamadım o derece inş faydasını görürsünrabbim hayırlı sğlıklı evlatlar nasip etsin

benim 2 ay klomeni kullanmam 5 gunu basladım 5 sonra dr gittim catlatma ignesi verdi
aslında bunu ben kendm içmeye karar verdim dr vermedi o direk aşılama dedi ben birbucuk yıllık evliyim hiçbir sorun yok drların sökediklerine göre sebebsiz bende bi bunu kullanmak istedim bu ayda olmadı ama benim aklıma takılan adet ağrılarım cok cok fazla oluyor dr söledim önemsemedi bile acaba ondanmı olmuyor diyorum cok takıyorum belkide ondan psiklojim bozuldu artık hiçbi sebep yokken olmaması daha sinir bozucu bu ay adetin 3 günü başlıcam bakalım bide öle denicem

canım yumurtlama sancısı çekmişsin ben iki gün çektim adım bile atamadım o derece inş faydasını görürsünrabbim hayırlı sğlıklı evlatlar nasip etsin

Bende cok sancılı oluyorum ama galiba onunla bir ilgisi yok banada hicbirsey demiyorlar bu ay yumurtaları çok begendi doktor birazda bizler uzerine çok düşüyoruz galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…