Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Catlatma ignesi sizlerede yan etki yaptımi ben 2 gündür aceyip yorgun ve bas agrisi cekiyorum bu arada ozel hsstaneyemi yoksa devlet hastanesinemi gidiyorsunuz

ben ilk defa bugün oldum, özel hastaneye gidiyorum ama çok iyi bir hastane diyemem 3 dr değiştirdim :KK43: iğnenin yan etkilerinde söylediklerin yazıyordu belki druna sormalısın bu durumu. inşallah sıkıntılara değecek bir haber alırız :) o zaman hepsini unuturuz inşallah :)

Kızlar klomenle kaç ayda hamile kalınır ben bir ay kulladım beş altı gün gecikti bugün oldum yine başlıcam birde ben beşinci günü başlamıştım kaçıncı günde başlamam daha iyi olur acaba: ((

ben ilk defa bugün oldum, özel hastaneye gidiyorum ama çok iyi bir hastane diyemem 3 dr değiştirdim :KK43: iğnenin yan etkilerinde söylediklerin yazıyordu belki druna sormalısın bu durumu. inşallah sıkıntılara değecek bir haber alırız :) o zaman hepsini unuturuz inşallah :)

2 gündür cektigimi bir ALLAH bir ben bilirim böyle yan etkisi oluyor madem neden demiyorlar ben devlet hastanesine gidiyorum ama bundan sonra özele baslarım 4 aydır hep benim üzerimden degerlendirme yapıyorlar daha eşimden test istemediler

canım ben çatlatma iğnesi olmadım o yüzden bilemiyorum:44:

ben olduguma pişmanım diyebilirim dünkü agrılar cekti ama kasıklarıma agrı girip duruyor yeterki işe yarasın katlarım artık yapacak birsey yok RABBİME sıgındım bu hafta biraz kendime dikkat edecegim iş güç yok bu hafta

Kızlar klomenle kaç ayda hamile kalınır ben bir ay kulladım beş altı gün gecikti bugün oldum yine başlıcam birde ben beşinci günü başlamıştım kaçıncı günde başlamam daha iyi olur acaba: ((

benim 2 ay klomeni kullanmam 5 gunu basladım 5 sonra dr gittim catlatma ignesi verdi

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2125 mart 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam297 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Hamileeeeeeeeeee :KK52:
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi

merhba bende buay klomen ve yumurta çatlatma yaptırdım ve şuan beklemedieyim bugün 3.54 çıktı ve adete 9 gün var çıkarmı bu oran yukarılara :KK43:

bence yemeye devam et dra da sordum dün incir suyu içiyorum diye devam et incir çok yararlı ama kilonu koru dedi :)
Süper canım devam et. Evet kilo aldırıyormus sabah aç karna icersen de verdirir :)
merhba bende buay klomen ve yumurta çatlatma yaptırdım ve şuan beklemedieyim bugün 3.54 çıktı ve adete 9 gün var çıkarmı bu oran yukarılara :KK43:

Çok erken yapmışsın canım yukselebilir. Bence adet günündede tekrar yap

Süper canım devam et. Evet kilo aldırıyormus sabah aç karna icersen de verdirir :)

Çok erken yapmışsın canım yukselebilir. Bence adet günündede tekrar yap

adet olacak mışım gibi ağrılarım var :KK25::KK25: gelecekler mi yine bu ay yaa..off yarın bir tst yapsam mı ama adete daha coooooooook var :KK50::KK50::KK50:

bende yaptırdımmm kaçıncı günün benim iğneden sonra 11. günüm yarın bir israr yapsam mı diyorum ya :KK50::KK50:

bence kesin çıkar benim iğne yapılalı 9 gün oldu. 3.54 çıktı ama 21. günde yapılan progestereon tahlilide çok önemli gebeliğin tutunup tutunamayacağınıda o belli ediyormuş benim o 27.96 çıktı.

bence kesin çıkar benim iğne yapılalı 9 gün oldu. 3.54 çıktı ama 21. günde yapılan progestereon tahlilide çok önemli gebeliğin tutunup tutunamayacağınıda o belli ediyormuş benim o 27.96 çıktı.

canım progesteron yumurtlamaylasda alaklı güzel yumurtlamışsınn ben bu ay yaptırmadım gecen ay 55 t...ama bebiş olmadı nasip.ben kana gitmicem utanıyorum artık aile hekimimden :KK1::KK1: evde idrr yapsam çıkar mı acaba

canım progesteron yumurtlamaylasda alaklı güzel yumurtlamışsınn ben bu ay yaptırmadım gecen ay 55 t...ama bebiş olmadı nasip.ben kana gitmicem utanıyorum artık aile hekimimden :KK1::KK1: evde idrr yapsam çıkar mı acaba

ben eczaneyi zengin ettim artık. onlardan hiç alma onlar ancak adet geciktikten sonra çıkıyor ama olmadı özele yaptır hem 1 saatte çıkıyor sonuç be devlette yaptırdığımda dokuz doğuruyorum bekle allah bekle :)

ben eczaneyi zengin ettim artık. onlardan hiç alma onlar ancak adet geciktikten sonra çıkıyor ama olmadı özele yaptır hem 1 saatte çıkıyor sonuç be devlette yaptırdığımda dokuz doğuruyorum bekle allah bekle :)

çıkmaz mı diyosunnnn :KK50::KK50: adetimi bekleyim ben ya ayın 8 i zaten...adet olacak mışım gibi ağrılarım başladı strestennn :KK14::KK14: senin kac gün kaldı?

Bende bugün klomen tedavisine başladım kızlar, sabah akşam içicem, 6 gün ultrason...
Hayırlısı bakalım umutluyum çok

çıkmaz mı diyosunnnn :KK50::KK50: adetimi bekleyim ben ya ayın 8 i zaten...adet olacak mışım gibi ağrılarım başladı strestennn :KK14::KK14: senin kac gün kaldı?

benim adete 9 gün var 10 gün varken yaptırdım kan testini 3.54 çıktı rahim duvarım 13mm gebelik belirtisi olarak vajinal mantarda oldum. doktor mantar olmama bile sevindi yumurlaman harika olmuş dedi bu benim 2. klomen ve çatlatma iğnesi denemem ilki olmadı ama inş bu olacak inanıyorum.

benim adete 9 gün var 10 gün varken yaptırdım kan testini 3.54 çıktı rahim duvarım 13mm gebelik belirtisi olarak vajinal mantarda oldum. doktor mantar olmama bile sevindi yumurlaman harika olmuş dedi bu benim 2. klomen ve çatlatma iğnesi denemem ilki olmadı ama inş bu olacak inanıyorum.
benimde 2. canımm 3 yumoşum vardı bu ay inş birisi tutmuştur :KK16::KK16:

X