Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Çok yiprandim zaten canım içime atmaktan. Konuşuyorum ama o inadına devam ediyor

Hamile olduktan sonra yapsın bunları. Ozaman dikkat etsin. Esin de sana dikkat etmeli ilk aylar çok önemli

Merhaba arkadaşlar. En son cuma günü apar topar dr a gitmiş ve gelen kanamanın adet kanaması olduğunu öğrenmiş üzülmüştüm.

Pazar günü adetimin 3. günü yani serophene kullanmam gerekiyordu ama seçimde görevli olduğum için ilk dozu almayı unuttum. Gece aklıma geldi hemen attım bi tane. Şimdi perşembe akşamı bitmesi gerekiyordu ilacın ama ben unutunca cuma sabahına kaydı. O günde kontrolüm var. Sizce bir şey olur mu arkadaşlar?

Testmi yapsam diye düşünürken yine oo lanet olası kırmızılaryine yok benim bebeğim offff yine hüsran yine mutsuzluk yine gözyaşı gell artık bebeyim çok beklettin amaa

Bende bugün klomen kullanmaya başladım. Bende Pko olduğu için doktorum garantiye alıp klomen ve inofolic e başlattı ve bugün başladım. Umarım yararını görebilirim 9 aylık evliyim ama pko olduğu için hamile kalabilmek çok zormuş bu sebeple korkuyorum umarım korkularım yersiz çıkar

Merhaba arkadaşlar
Bende bugün klomen kullanmaya başladım. Bende Pko olduğu için doktorum garantiye alıp klomen ve inofolic e başlattı ve bugün başladım. Umarım yararını görebilirim 9 aylık evliyim ama pko olduğu için hamile kalabilmek çok zormuş bu sebeple korkuyorum umarım korkularım yersiz çıkar

canım hiç korkma bende 5. gün başlamam gerekirken 6. gün başladımm 1 gün gec bitti doktorumada dedimm hiçbişey olmadı yumoşlrımda cok güzel büyümüştü..
Testmi yapsam diye düşünürken yine oo lanet olası kırmızılaryine yok benim bebeğim offff yine hüsran yine mutsuzluk yine gözyaşı gell artık bebeyim çok beklettin amaa
canımmmmmmmmmm
h.g canım bebişin ilk aydan seninle olur inş

canımmmmmmmmmm

h.g canım bebişin ilk aydan seninle olur inş[/QUOTE]

Hoşbulduk teşekkür ederim inşallah öyle olur umutla bekliyorum :)

Yaa gitti umutlarım... inşallah senin güzel haberlerini alırım bana tekrar umut olursun

canımmmmmmmmmm

h.g canım bebişin ilk aydan seninle olur inş

Hoşbulduk teşekkür ederim inşallah öyle olur umutla bekliyorum :)[/QUOTE]
hayırlısı olsun canımmm
Yaa gitti umutlarım... inşallah senin güzel haberlerini alırım bana tekrar umut olursun

canımmmm birisinin bu haberini alınca inan kendim olmuş gibi üzülüyorum bizi bizden başkası anlamaz anlamıyor da zaten ümidini yitirmee kuzuuuuummm demekkibu ay zaamnı değilmiş o zman gelecek inanıyorum ben buna Rabbimc.c. kabul rtmeyceği duayı ettirmezmiş...hayaller kuruyoruz hep dualar ediyoruz ya işte bir günnn o duamızı yaşıcazz inş Rabbim c.c. nsip edecek hepimizee inş yeni döngün bebişinin getirir tedavini ihml etme aynen devm kuzummm inş bu ay bebişin seninle olur kuzumm

Hoşbulduk teşekkür ederim inşallah öyle olur umutla bekliyorum :)
hayırlısı olsun canımmm

canımmmm birisinin bu haberini alınca inan kendim olmuş gibi üzülüyorum bizi bizden başkası anlamaz anlamıyor da zaten ümidini yitirmee kuzuuuuummm demekkibu ay zaamnı değilmiş o zman gelecek inanıyorum ben buna Rabbimc.c. kabul rtmeyceği duayı ettirmezmiş...hayaller kuruyoruz hep dualar ediyoruz ya işte bir günnn o duamızı yaşıcazz inş Rabbim c.c. nsip edecek hepimizee inş yeni döngün bebişinin getirir tedavini ihml etme aynen devm kuzummm inş bu ay bebişin seninle olur kuzumm [/QUOTE]

İnşallah canım gidicem bakalım 3.günü demekki böylesi daha hayırlıymış rabbim en güzelini bilir ama insan oğlu işte üzülmekten ağlamaktan alı koyamıyor kendini

İnşallah canım gidicem bakalım 3.günü demekki böylesi daha hayırlıymış rabbim en güzelini bilir ama insan oğlu işte üzülmekten ağlamaktan alı koyamıyor kendini[/QUOTE]

17.günüm senin kaç oldu

öyle canım insan istemesede üzülüyor benim 11. günüm.. az kaldı benimkilerde damlarlar

İnşallah canım gidicem bakalım 3.günü demekki böylesi daha hayırlıymış rabbim en güzelini bilir ama insan oğlu işte üzülmekten ağlamaktan alı koyamıyor kendini

öyle canım insan istemesede üzülüyor benim 11. günüm.. az kaldı benimkilerde damlarlar [/QUOTE]

İnşallah gelmezler canım bu ay insan kendini çok çaresiz hissediyor

Hepimiz için herşeyin hayırlısı Rabbim herşeyin zamanını bilir elbet bizler biraz sabırsızız sanırım ben bir kaç doktora gittim ve çok kötü şeyler söylemişlerdi umutlarım gitmişti bana rahimin küçük yumurtaların az ama şimdiki doktorum harika biri çok yardımcı oluyor. Rahmin küçükte değilmiş yumurtacıklarımda az değil sadece pko dertlisiyim kilo verme sorunum var doktorum sadece buna kızıyor salı günü doktoruma gideceğim umarım hayırlısı olur. Hiç birimiz umudumuzu kaybetmeyelimm stressiz günler mutlu günler

Gerçekten doktor çok çok önemli benim doktorum çok ilgili saolsun herşeyin başı sağlık allah dermansız dert wermesin gerisi hallolur inşallah

Gerçekten doktor çok çok önemli benim doktorum çok ilgili saolsun herşeyin başı sağlık allah dermansız dert wermesin gerisi hallolur inşallah

Aynen öyle doktor çok fazla önemli eğer o doktora kanıp bekleseydim heran ağlayıp kahroluyordum. O yüzden bir şeyi öğrendiğimizde bir kaç doktora danışmak çok önemli sonunda elbet biri güzel bir şey söyleyince ona güveniyorsun zaten ister istemez :)

amin ne güzel bir dua olmuş:) en önemlisi o aslında en büyük sınav evlatla olan der annem hayırlı evlatlar nasip etsin allahım hepimize :) ben 2. kez klomen kullandım 3 cüyü de kullanıp ara verecekmişiz. aslında tedavi görmemi saçma buldu sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…