Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

günaydıınn kızlarrr...dün berbat ama berbat ötesi bir gündü...resmen öldüm kusmaktan..akşam uyuyamadım..
şükür bugün daha iyiyimm.dua edin bana ne olurrr :KK5::KK5:

günaydın canımm:KK16:az kaldı kuzumm sık dişini en geç bir ay sonra rahat edeceksin ilk üç ay çok sıkıntılı ama az kaldı senin:KK34:

inş canımmmmmm inşş dün bizim aprtmanda aile kavgası vardı cok üzüldüm yaa oğlu babasını dövmüş adamda cok yaşlı oğlan psikopatın teki zaten görünce bile ben korkuyorummm o derece :KK50::KK50: Rabbim c.c. hayırlı evlat versin duyunca cok üzüldümm dilimden düşürmedim Allahım hayırlı evlatt böyle verceksen hiç verme diyee...cok acı yaaa cok acııııı böyle bir acıyı hangi baba yüreği kaldırır :KK14::KK14::KK14: Rabbimmm hiçc kimselere böyle evlat nasip etmesinnn...

inş canımm yaaaa ama karnım çıkmaya başladı yavaştan adet olacağım zaman göbek etim yumuşuyor benim öyle oldu yine...olmadı sanırım bu ayy...hayırlısıı :KK16::KK16:

AYYY CANIMM yaaa allahımmm öyle evlattan uzak tutsun kim bilir annesi babası ne zorluklarla bu günlere getirdi onu:2:

canımmmm eşine kırıldığını belli et ama uzatma...her evde illaki kavga oluyor ama önemli olan uzatmamak...bir de bir gün sakin anında al karşına konuşun başkalrının yanında değil kavga ediyorsak birlikte evimizde kavga edelim ben cok üzüldüm falan gibisinden laflar et tatlı dille tabiki anlasın...ben mesela eşime bir şeyi kızarak diyorsam inadına yapıyor buna dikkat ettim...ma sakin bi anda işte beni o gün öyle kırdın böyle kırdın vs dediğimde özür diliyor yapmıcam diyor sözünü de verdiriyorum yapmıcaksın diye gercektende yapmıyor sonrasınd çeki düzen veriyor o konuda kendisine..

inş gerek kalmadannn gelir bebişin kuzumm bana niye vermedi bilmiyorum inş gerek kaladan hamiş olrummm :KK50::KK50:

İnşallah sanada gerek kalmaz canım gelir bebişşn... hormon ilaçlarını gerek duymuyorsa bi anda yüklemiyorlar bence izleyip olmazsa weriyorlar zaten en güzeli bence doğal yollar benim hiç yum.yoktu klomen we incir kürüyle 1 ay da üç tane oldu 2 si çatladı:-D bide tutunursa inşallah

günaydıınn kızlarrr...dün berbat ama berbat ötesi bir gündü...resmen öldüm kusmaktan..akşam uyuyamadım..
şükür bugün daha iyiyimm.dua edin bana ne olurrr :KK5::KK5:

Günaydınnn canım benim hergüzelliğin bir zoru var bu da bebişimizin güzel tatlı zorlukları bitanem sabret bu zor zamanların geçmesine az kaldı:KK54::KK54::KK54:

Canım ama çok sinirleniyorum çok uyardim onu bu konuda ters geliyor bana. Şimdi de tutturmus evden çıkma diye onun için ne yapacam

direk he tmm de geç canım..
sonra çıkarsın dışarı..
sanki ne olcakki...
ben hamile olduğumu öğrenmeden önceki gün yengeme güne gittim...Aet ağrısı çekincede adet oolucam diye dolu dolu tencereleri kaldırdım ettim..Rabbim daha ilk günlerde korur bebeği...bu kadar üstüne gelmesine gerek yokki..
günaydın canımm:KK16:az kaldı kuzumm sık dişini en geç bir ay sonra rahat edeceksin ilk üç ay çok sıkıntılı ama az kaldı senin:KK34:

ayy incitanemm inş senin olmaz..
benim başta birşeyim yoktu..6.hafta sonunda bir başladı aynen şideetlenerek devam ediyorr:KK31:

Günaydınnn canım benim hergüzelliğin bir zoru var bu da bebişimizin güzel tatlı zorlukları bitanem sabret bu zor zamanların geçmesine az kaldı:KK54::KK54::KK54:

dün akşam ağladımm sinirlerim bzuldu canım..
öğürmekten yoruldum..birçşey çıkmıyorki miden boş zatenn..
inan hamileliğimi unutuyorumm hasta hissediyorum direk kendimi...

:KK1::KK1::KK1::KK1:kızarım bak eğer olumsuz konuşursan:KK9::KK9::KK9:
tmmm tmm sustummmmm tıppppppppppp :KK1::KK1:
AYYY CANIMM yaaa allahımmm öyle evlattan uzak tutsun kim bilir annesi babası ne zorluklarla bu günlere getirdi onu:2:
evet canım yaa Rabbim c.c.c vermesin böyle evlatt :KK50::KK50:
İnşallah sanada gerek kalmaz canım gelir bebişşn... hormon ilaçlarını gerek duymuyorsa bi anda yüklemiyorlar bence izleyip olmazsa weriyorlar zaten en güzeli bence doğal yollar benim hiç yum.yoktu klomen we incir kürüyle 1 ay da üç tane oldu 2 si çatladı:-D bide tutunursa inşallah

inş canımmmm..zaten horomonu basıyorlar vücudumuzaa ben iğneyi vurulduktan sonrs mesela bir değişik oldumm duygularım birbirne krıştı hem ağlamak istiyorum hemde kahkaha atmak aynı duyguları birlikte yaşamak istyiordumm bi değişik oldum cidden :KK50::KK50: benimde 3 yumoşum vrdı inş bir tanesi tutar yaaa :KK14::KK14:

abartmasın odaa :KK1::KK1: iyi kucağında indirsin o zmaan merdivenlerden sende öyle söyle onaaaa :KK9::KK9::KK9:
Yanımda oturursun o zaman dedim.
sonra çıkarsın dışarı..
sanki ne olcakki...
ben hamile olduğumu öğrenmeden önceki gün yengeme güne gittim...Aet ağrısı çekincede adet oolucam diye dolu dolu tencereleri kaldırdım ettim..Rabbim daha ilk günlerde korur bebeği...bu kadar üstüne gelmesine gerek yokki..

benim başta birşeyim yoktu..6.hafta sonunda bir başladı aynen şideetlenerek devam ediyorr:KK31:

Çok abartılı davranıyor psikolijimi bozdu. Sınav Stresi yetiyor zaten bana

tmmm tmm sustummmmm tıppppppppppp :KK1::KK1:

evet canım yaa Rabbim c.c.c vermesin böyle evlatt :KK50::KK50:

inş canımmmm..zaten horomonu basıyorlar vücudumuzaa ben iğneyi vurulduktan sonrs mesela bir değişik oldumm duygularım birbirne krıştı hem ağlamak istiyorum hemde kahkaha atmak aynı duyguları birlikte yaşamak istyiordumm bi değişik oldum cidden :KK50::KK50: benimde 3 yumoşum vrdı inş bir tanesi tutar yaaa :KK14::KK14:

Aynen canım bende karma karışık olmuştum.oh çok güzel inşallah tutar bilmiyorum ya benim doktor çok ümit li konuştu bir tutmazsa diğeri büyük ihtimal tutar dedi offff son 2 günüm bat a geçmiyoooo geçmiyoooo zaman

dün akşam ağladımm sinirlerim bzuldu canım..
öğürmekten yoruldum..birçşey çıkmıyorki miden boş zatenn..
inan hamileliğimi unutuyorumm hasta hissediyorum direk kendimi...

Haklısın canım ama şöyle düşün senin yerinde olmak isteyen burda okadar çok kişi var ki bugünlerin bitmesine çoook az kaldı yavrun seninle ve kalbi sana kavuşmak için atıyor

iyi demişsinn kuzummmm
Aynen canım bende karma karışık olmuştum.oh çok güzel inşallah tutar bilmiyorum ya benim doktor çok ümit li konuştu bir tutmazsa diğeri büyük ihtimal tutar dedi offff son 2 günüm bat a geçmiyoooo geçmiyoooo zaman

inş canımm doktorum bişey demiyor bana bu ayda 3 yumoş arkadan gelenlerde var cok güzel dedi ama eşimin değerlerinden dolayı çokta umutlandırmak istemiyor sanırsam seslenmiyor inş tutar dedi...hayırlısı Rabbimden :KK16::KK16::KK16: benim batta 8 i senin az kalmış test yapsana çıkar

sonra çıkarsın dışarı..
sanki ne olcakki...

inş canım yaa ama normal bir durum bebeğin iyi geliştiğini gösteriyor.:KK49:

Bence bunu eşinle konuş çünkü aslında yaptımız hareketler değil stres daha zararlı zaten kendimiz yeteri kadar takıyoruz kafaya bu noktada beylerin biraz anlayışlı olması lazım ama yartışmak çözüm değil sakinleştiğiniz anda ona hissettiklerini anlat böyle çok yıpratırsın kendini

İncitanemmmm sanada hayırlııı olsun çoookk sevindim allahım bizlerede hayırlısıyla nasip etsin inşallahhhhhh kuzucummmm doktora gittin mi

çok tşk ederim canım inş sizler de yaşarsınız bu duyguyu inşş:KK49::KK49:evet kuzum dün gittim daha çok yeni dedibir de 5 cm kist oluşmuş klomene bağlı o da sorun değil erir kendi kendine dedi bir de cuma günü beta hcg istedi değerler artıyormu diye ona göre hareket ederiz dedi canım

inş canım yaa ama normal bir durum bebeğin iyi geliştiğini gösteriyor.:KK49:

öylemi oluyormuş..mide bulantısı bebeğin iyi geliştiğinimi gösteriyormuşşş ilk defa duydummm :44::44:

Haklısın canım ama şöyle düşün senin yerinde olmak isteyen burda okadar çok kişi var ki bugünlerin bitmesine çoook az kaldı yavrun seninle ve kalbi sana kavuşmak için atıyor

canımm benim biliyorum heran şükrediyorum...ama işte çalışınca insan gerçekten zorlanıyor..izinde alamıyorum iş arkadaşım izinde..
haftaya böle olursam birkaç gün izin alp dinlcencemmm...

evet canım abartıyor..benim eşimde çok sakin sinirleniyorum..birşey olmaz kendini sıkma abartma..annemler annenler düşün...
sakınan göze çop batar deyip duruyor sinir ediyor beniii

iyi demişsinn kuzummmm

inş canımm doktorum bişey demiyor bana bu ayda 3 yumoş arkadan gelenlerde var cok güzel dedi ama eşimin değerlerinden dolayı çokta umutlandırmak istemiyor sanırsam seslenmiyor inş tutar dedi...hayırlısı Rabbimden :KK16::KK16::KK16: benim batta 8 i senin az kalmış test yapsana çıkar

Korkuyorum yaa ama korkunun faydası yok:'( yarın sabah idrada yapayım diyorum bakalım yazarım burdan umarım çift çizgiyi görürüm bu ayda kırmızıları görürsem kaldıramıycakmışım gibi geliyor:'(

öylemi oluyormuş..mide bulantısı bebeğin iyi geliştiğinimi gösteriyormuşşş ilk defa duydummm :44::44:

canımm benim biliyorum heran şükrediyorum...ama işte çalışınca insan gerçekten zorlanıyor..izinde alamıyorum iş arkadaşım izinde..
haftaya böle olursam birkaç gün izin alp dinlcencemmm...

evet canım abartıyor..benim eşimde çok sakin sinirleniyorum..birşey olmaz kendini sıkma abartma..annemler annenler düşün...
sakınan göze çop batar deyip duruyor sinir ediyor beniii

evet canım ama bu bir kural değil çünkü herkesin yapısı başka genelde öyle oluyormuş bana bir arkadaşım demişti

X