Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım Allah bagıslasın gözün aydın insallah darısı tüm isteyenlere bizede dua et lütfen hamişlerin duası kabul olurmus

canıımm benimm inşşşş rabbim hiçbir kulunun kucağını boş bırakmasın valla ne diyeceğimi bilmiyorum hala şaşkınım...inş rabbim nasip etsin sizlere duamdasınız kuzularımm

canıımm benimm inşşşş rabbim hiçbir kulunun kucağını boş bırakmasın valla ne diyeceğimi bilmiyorum hala şaşkınım...inş rabbim nasip etsin sizlere duamdasınız kuzularımm

insallah canım benim.canım ne problemin vardı neler yaptın anlatsana hamiş kalmak için:26:Allah saglıjklı sıhatli kucagına almayı nasip etsin insallah

Son düzenleme:
insallah canım benim.canım ne problemin vardı neler yaptın anlatsana hamiş kalmak için:26:

canım ben bir yıldır hamile kalamıyordum gittim rahim filmi çektirdim bu ay da klomen kullandım.aslında bende de eşimde de sorun yoktu sebepsiz..adetim bittikten sonra iki günde bir ilişki oldu gece ama sabah duşumu aldım..birde doktorum progestan verdi onu içtim hepsi bu canım

rahim filminden sonra kanallardaki iltahaplar acılıyomus canım ve hamile kalmak kolaylasıyomus vesilen bu oldu sanırım canım.hııı ilişkiden sonra ayaga kalkmadın demi canım.progestanı bende içiyorum suan.anladım kuzum tesekkürler canım

Kızlarr. Bu ay benim klomenle ikinci denemem. Geçen ay çok güzel oluştu kendisi çatladı velhasıl bu ay da iki yumurtam olgunlaştı doktorun hiç beklemediği anda ilki çatladı ve bizim ilişkimizin sabahıydı diğeri de daha sonra çatladı umutluyum ama kendimi de çok kaptırmak istemiyorum çok üzülüyorum sonra bat 2 nisan başım çok dönüyor ilk defa yemekler kokmaya başladı ki zaten iştahım yoktur hiç ateş basıyor devamlı aynı zamanda progestan da kullanıyorum onun yan etkisi mi hamilelik belirtisi mi bilmiyorum bugün belim de ağrımaya başladı hadi hayırlısı dua edin ne olurrr.. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

canım o ates basma bendede var acayip sekilde beni mahvetti.bende progestan içyom suan ama ates basması kullanmadan öncede vardı.progestan halsizlik bas agrısı yapabilir canım ama bas dönmesi yaparmı bilmiyorum bende hiç yok bas dönmesi hamile oldugumuda düsünmüyorum cünkü yumurtam 15mm de kaldı..insallah hamişsindir canım

Hayırlısı olsun canım belki sana süpriz yapar inşallah öyleyimdir çok sağol tatlım

insallah canım cünkü yemeklerden tiksinme mide bulantısı bas dönmesi falan yapmadı progestan bende halsizlik uyku yaptı.senin belirtiler o yönde.insallah muradına erersin canım.

Valla belirtilere hiç inanılmıyo ya bi de bişey sorcam tatlım şu karbonat testi hakkında ne düşünüyosun yapsam mı diye ikilem de kaldım :s

canım karbonat testide ne ilkkez duydum :26:adetine kac gün var canım istersen bi test al yap bence canım

Doktorumla dost gibiyiz ben test yaptığımda negatif çıkınca çok ağladığım için izin yok teste :) üç gün var adete ancak kanda çıkar onu da geçince yaptırıcam bugün forumda gezinirken gördüm deneyenlerde olmuş test yapmışlar pozitif çıkmış inanan da var inanmayan da .. Bir kaba biraz idrar koyup üstüne iki tatlı kaşığı filan karbonat koyuyomuşsun çok köpürürse pozitif anlamına geliyomuş önce çok saçma geldi de eskiler böyle anlıyomuş bilemedim ki:18: saçma ama insanın herşeyi deneyesi geliyo

aaaa cok iyiymiş canım ya dene bence belli olmaz habire test almaktan kurtulmus oluruz hemde bende adetim gelince bi deneyeyimyparsan haber et canım insallah hamişssindirbencede canım testi adetin gecince yap ozaman içinde umut olsun yinede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…