Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

zozitoscum ne jeli kuzm. ismi ne. nası ii gelymş. bhsedr msn. bu ay herşeyi dencm kuzm.

Eylulnazz cim jelin adi Preseed Jel Google dan yazdiginda cikiyor ... spermlerin yumurtlama zamaninda
daha cok iceride hapsolmasini ve daha rahat dolasmasini sagliyormus ki bu da sansi arttiriyor.. ben dun
aksamdan beri hem buradaki yabanci sitelerden hem de tr dekilerden baktim hamile kalmaya yardimci
jel diye cikiyor zaten TV de haberlerde bile cikmisss

sende bir bak derim ben denemek istiyorum bu ay bakalimmm belki yardimci olur

adetime dört gün falan var az önce idrar testi yaptım silik çıktı ilk beş dk umarım bu sefer beni yanıltmaz..bir yandan heyecan var içimde hem de çookk

amanın ne ıyı bısıymıs o oyle canım bende ıstıyoreee aldın mı canım aldıysan kaca kaca aldın

adetime dört gün falan var az önce idrar testi yaptım silik çıktı ilk beş dk umarım bu sefer beni yanıltmaz..bir yandan heyecan var içimde hem de çookk

Gözünaydın arkadasim hamilesindir ama icin rahat etmiyorsa bir test daha al yap pazarteside kan tahlili yaptirirsin

ben öncesinde iki düşük yaptım ondan dolayı korku var içimde..resmini ekledim canım bi bakar mısın ?

Adetine kac gun var? Şuan dedigin gibi silikde olsa cikmis, ben adet gunu yapmistim benimde bu sekilde cikmisti ama tabi en kesini kan testi biran once yaptir. Dusuklerin kacar haftalik oldu

Ewt ilac kullanmasan iyi olur, bende bugun yaptirdim kan tahlilimi ne guzel insallah ikimizde aralik annesi olucaz.

canım gözün aydın sennde. ne güzel bi sürü hamile oldu tobikte.darısı bizlere inş. allahım kucağına almayıda nasip etsin inş.

İcim skiliyorrr kizlarr help meee

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim adetine 3 gün kala yapnistim bende daha silinti benimki...ayyyy superrr yasa kutlayalimmmm

Kizlar yaa bana bisi diin ben anlamiyorum bu yumurta islerinden. Doktor rapora 12mm mko ve 13 mm mko var yazmis. İkisi gelisirse ikiz mi olur bebis??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…