Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

rahim filminden sonra kanallardaki iltahaplar acılıyomus canım ve hamile kalmak kolaylasıyomus vesilen bu oldu sanırım canım.hııı ilişkiden sonra ayaga kalkmadın demi canım.progestanı bende içiyorum suan.anladım kuzum tesekkürler canım:nazar::nazar::nazar::nazar:

rahim filmi çektirdim bir adet gördüm sadece..evet tabi ilşkiden sonra kalkmadım yastık koydum belimin altına haa birde eşin ilişkiden sonra ayaklarından silkelesin ben öyle yapmıştım:KK17::KK17:çok komik oluyor ama faydası vardır diye düşünüyorum:KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar:

rahim filmi çektirdim bir adet gördüm sadece..evet tabi ilşkiden sonra kalkmadım yastık koydum belimin altına haa birde eşin ilişkiden sonra ayaklarından silkelesin ben öyle yapmıştım:KK17::KK17:çok komik oluyor ama faydası vardır diye düşünüyorum:KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar:
canım valla cocuk için neler yapyoz:KK1::KK1::KK1:tamam bi silkelettireyim canım belki meninin rahme daha kolay gitmesini saglıyodur tesekkürler canım..:KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Eylulnazz cim jelin adi Preseed Jel Google dan yazdiginda cikiyor ... spermlerin yumurtlama zamaninda
daha cok iceride hapsolmasini ve daha rahat dolasmasini sagliyormus ki bu da sansi arttiriyor.. ben dun
aksamdan beri hem buradaki yabanci sitelerden hem de tr dekilerden baktim hamile kalmaya yardimci
jel diye cikiyor zaten TV de haberlerde bile cikmisss :KK52:

sende bir bak derim ben denemek istiyorum bu ay bakalimmm belki yardimci olur :KK16:

canım akşam sipariş verdm o jeli. bn daha öncede duymştm.akşam iyce bktm ve aldm.inş faydası olur kuzum.

[MENTION][MENTION][/MENTION][/MENTION]
bebeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm sıra sende canım benimm inş senden umutluyum ben inşş rabbim nasip etsiinn:KK49::KK49::KK49:kuzum resmen adet belirtileriyle hamilelik belirtisi aynı hiç fark yok :KK33:

oyyyyy misss kokulu kuzucuk geliyooooooooor:KK16::KK16::KK16: :nazar::nazar::nazar:Rabbim c.c. sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin kuzummmmm :KK16::KK16::KK16: iyi ki gazı vermişim cuma günü :KK1::KK1::KK1:inş inşşş benim daha adete cok yaaaa ayın 8 indee hiçbir belirtide yok bendee hayırlısı kuzumm dua et bize taze annişş :KK16::KK16::KK16:

[MENTION][MENTION][/MENTION][/MENTION]

oyyyyy misss kokulu kuzucuk geliyooooooooor:KK16::KK16::KK16: :nazar::nazar::nazar:Rabbim c.c. sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin kuzummmmm :KK16::KK16::KK16: iyi ki gazı vermişim cuma günü :KK1::KK1::KK1:inş inşşş benim daha adete cok yaaaa ayın 8 indee hiçbir belirtide yok bendee hayırlısı kuzumm dua et bize taze annişş :KK16::KK16::KK16:

evet canım bebiş geliyorrr:KK9::KK9:kızz valla dayanamadım ben bir haftadır gribim ben ilaç almak için yaptım test çıktı bugün de kan verdim pozitif çıktı ama karnım ağrıyor adet olacakmışım gibi..inş kuzum senin ne zaman bat?

evet canım bebiş geliyorrr:KK9::KK9:kızz valla dayanamadım ben bir haftadır gribim ben ilaç almak için yaptım test çıktı bugün de kan verdim pozitif çıktı ama karnım ağrıyor adet olacakmışım gibi..inş kuzum senin ne zaman bat?

ayın 8 i yaaaa :KK14::KK14::KK14: daha coooooooook var yıl var gibi geliyo :KK1::KK1::KK1: coğu öyle diyor adetle aynı oluyomuş coğunun kuzummm

X