Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Tamam canım yaparsam söylerim inşallah hepimiz hamiş oluruz

rahim filmi çektirdim bir adet gördüm sadece..evet tabi ilşkiden sonra kalkmadım yastık koydum belimin altına haa birde eşin ilişkiden sonra ayaklarından silkelesin ben öyle yapmıştımçok komik oluyor ama faydası vardır diye düşünüyorum

canım valla cocuk için neler yapyoztamam bi silkelettireyim canım belki meninin rahme daha kolay gitmesini saglıyodur tesekkürler canım..

Son düzenleme:

canım akşam sipariş verdm o jeli. bn daha öncede duymştm.akşam iyce bktm ve aldm.inş faydası olur kuzum.

[MENTION][MENTION][/MENTION][/MENTION]
bebeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm sıra sende canım benimm inş senden umutluyum ben inşş rabbim nasip etsiinnkuzum resmen adet belirtileriyle hamilelik belirtisi aynı hiç fark yok

oyyyyy misss kokulu kuzucuk geliyooooooooor Rabbim c.c. sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin kuzummmmm iyi ki gazı vermişim cuma günü inş inşşş benim daha adete cok yaaaa ayın 8 indee hiçbir belirtide yok bendee hayırlısı kuzumm dua et bize taze annişş

evet canım bebiş geliyorrrkızz valla dayanamadım ben bir haftadır gribim ben ilaç almak için yaptım test çıktı bugün de kan verdim pozitif çıktı ama karnım ağrıyor adet olacakmışım gibi..inş kuzum senin ne zaman bat?

ayın 8 i yaaaa daha coooooooook var yıl var gibi geliyo coğu öyle diyor adetle aynı oluyomuş coğunun kuzummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…