Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım inofoliği günde 2 ser paket sabah aksam içeceksin hergün ackarnına.yani günlük 4 paket içmiş olacaksın...test sonucu ne oldu tatlım

Hamile kalabilme ihtimaliniz yüksek bu tedavide esinizdede sorun yoksa bat iniz kaç . Aynen belirtiler genelinde oluyor. Inş vardır yaş kaç bu arada

Merhaba canım. Evet eşimde bir sorun yok. Bat 5 gün sonra. . Yaşım 32.

O kadar sabırsızım ki beni çok iyi anlarsınız. Nasil geçecek bu 5 gün bilmiyorum. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ya ne kadar uzun boyle.hastanede 2 saatde çıkar burda.ya dün test yaptım ilk önce bişey çıkmadı 5 dak sonra 2.,çizgi belli belirsiz yanlış değilse test ben günümü beklicem eşime de demedim heveslenmesin diye

cnm bnm bacaklarıma inmeye başladı bildiğin sancı ya sızlıyor çok feci anlamıorumki ya

Benim bugun cok agrim sancim var ozellikle bacaklarima vuruyo ve yuruyunce batiyo. Ptesi klomen kullanimi bitti.. Bugun adetimin 10. Gunu sizce catlamami oldu? Sol kasigim igne gibi batiyooo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bu folik asit ama pko lular için üretilmiş..
ayrıca yumurtaların gelişmesinide sağlıyor canım...
ben inofolic+serephone ile hamile kaldım tatlım...

anladım kuzum.sana doktorun mu verdi sen kendiliğinden mi aldın. yani ben de alsam bişey olrmu ki.

kızzlaarrr rahim filmiii çok zormuş çektireniniz varmıki ?

Benim arkadasim cektirdi. Hem de iki defa yasamak zorunda kaldi. Ve kesinlikle narkozsuz olmaz dedi. Bazi hastaneler secenek olarak sunuyor. Lakin kimisinde de olmuyor narkoz secenegi. .

Arkadaslar benim sancilarim haddini asti artik. Özellikle sag kasigimda cok fena ani kramp tarzi sancilar oluyor. Goguslerimi hic sormayin zaten.

canım ne güzelll rabbim sana bağışlasın yavrunu. inş sağlıklı bi şekilde kucağınada alırsın. rabbim bizede tattrsn inş en kısa zamanda. çok duygulandımmmm yaaa

yarın doktora gidicem inş canım bi sorcm. ii geliyomş madem bende kullanym. sende inş güzel sonuçlar alrsn kuzum rabbim yardmcn olsun.

bende zor diye duydum o yüzden doktorumu değiştirdim

bir arkadaşım çektirdi 2 doğum yaptım hiç bu kadar zorlanmadım dedi cesaret edemedim ben ...

evet kimisi zor diyo ancak benim bi arkadaşımda çektrdi oda çok az ağrı oldu demişti. ben de çok korkmuştum ama öyle korkulacak gibib değildi. yinede bilmiyrm canm yer yer farkedeblir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…