Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

biz 2 aya bir yaptırıyoruz artık hep aynı.bize de ii diyolar yaaa.ben arada doktoruma hatırlatıyorum eşimi.sonuçlarına bakıyor ii diyor.üroloji de ii diyor bekleyin olur diyor.vitamin de kilo aldırır
benimki iç acıcı değil ama hamile kalırsınn diyor sanırımbuda zaman gerektirecek gibi görünüyor...ürolojide ki bizede iyi dedi hatta doktorumada dedim onlar sayısına bakar biz ie kalitesine bakarız dedi.e vitamini de kullanmayacak ta kilo yapmaz diye kandırdımmmmm içiyor

allah nasip etmeyince mükemmel sayılar kaliteler bişi ifade etmiyor ve teşhis sebebsiz infertile olarak konulduğunda aradan seneler geçmiş oluyor.rabbim nasip edince %1 morfoloji %5 hareketle oluyor ben örneğini çok gördüm kk da.inş sabrımız tükenmeden gelir bebişler

haklısınn canım amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin inşşşşşşşşşşşş

iyiyim bende kuzum sağol calışmalar son gaz devammm sen catlatma iğnesi olmuştun dimi zeynep 36 saat sonra kesin catlıyo mu ? daha sonraki saatlerdede catlyabilri miki acaba :44::44:

bide ne zaman gitcen doktoraa ?cok merak ediyom kac kesen cıkcak acabaaa
Ewt cnm olmustm catladgni boyle krem rengi gibi bir leke geliyyo catldgi anlmna glck dedi cuma gunu gtcm bakalm

Ewt cnm olmustm catladgni boyle krem rengi gibi bir leke geliyyo catldgi anlmna glck dedi cuma gunu gtcm bakalm

benim gelmedi ya daha :26::26::26: inş gelsin ikizler ücüzlerrr güel haberlerini bekliyorumm kuzucuklarının inşşş kuzumm cıktım ben şimdi yarın konuşuru yine AEOLun

kızlar beyaz akıntı gelmeye başladı bugünden beri of offf ilacın etkisiyle çok sersemim başım ağrıyoo uykum varrr

Hayirli olsun canim rabbim kucagina almayi nasip etsin saglikla sihhatla insallah cok mutlu oldun darisi bize olur ibsallah

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

kızlar beyaz akıntı gelmeye başladı bugünden beri of offf ilacın etkisiyle çok sersemim başım ağrıyoo uykum varrr
kcıncı günün iğneden sonra...benden akıntı gelmedi yaa cuma vurulmuştummm :26::26: bende bugün acayip sersemim her yerim ağrıyor sanki uykummmm vaaaaaaaaaaarrr
pazartesi 19.gün olcak kuzu:26::26::26:

kuzum inciri yemeyi ihmal etme inş güzel haberlerle gelirsinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…