Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

doktor bana cok ağrı olur dayanamazsın dedide birde kahverengi leke iğne yapınca mı geliyor normalde gelmiyor mu ki

yok cnımmm bende öyle aşırı bi ağrı olmadı bel ağrım vardı uyumuşum oda geçmiş :KK1::KK1: yalnız bugün uyuşuk gibiym uykum varr bi değişiğimmm....ayrıca bewnden leke flan gelmedi hiç :26::26:

yok cnımmm bende öyle aşırı bi ağrı olmadı bel ağrım vardı uyumuşum oda geçmiş :KK1::KK1: yalnız bugün uyuşuk gibiym uykum varr bi değişiğimmm....ayrıca bewnden leke flan gelmedi hiç :26::26:

ilaçtan uykun arkadaşımda vurulmytu senin gibi oldu inşallah bu ay güzel sonuçlar alırız hep beraber topikte hamiş sayısı artar

ilaçtan uykun arkadaşımda vurulmytu senin gibi oldu inşallah bu ay güzel sonuçlar alırız hep beraber topikte hamiş sayısı artar

inş canımmm yaa tekrardan tedaviye gitmek stemiyorumm daha başındayken bilee sıkıldımmm :KK50::KK50: hyırlısı bversin Rabbim c.c. inş bu ay bebişlerimiz bizimle olur kuzummm :KK16: iğneden sonrki kaçıncı günün?

Yarın kuzum adetim cook heyecanlandimmm ama hamileliğe dair hiç belirtim yok adet için de öyle bitek ssivilceler var

canımmmmmm inş ateşin düşmez kimisinin adete 2-3 gün kala düşmeye başlar kimisininde adet günü düşer.yarın büyük günn ama ateşinnn süperrrr :KK16: şimdi yarını beklicez ateşin düşmezse bir gün daha bekliceksin kuzummm.carşamba günü de ateşin kesin olarak düşmezse test yapıcazz inş hamişsindirr :KK16::KK16::KK16:

canımmmmmm inş ateşin düşmez kimisinin adete 2-3 gün kala düşmeye başlar kimisininde adet günü düşer.yarın büyük günn ama ateşinnn süperrrr :KK16: şimdi yarını beklicez ateşin düşmezse bir gün daha bekliceksin kuzummm.carşamba günü de ateşin kesin olarak düşmezse test yapıcazz inş hamişsindirr :KK16::KK16::KK16:

Inşallah kuzucumm ya ama hiç umudum yok :KK43:

kızlaaaaaaaaaaarr ben iyice manyadımmmmmmm artık olmayan bebeğime beşik araba koltuğu gs li battaniye falan bakıyımm gg denn :KK1::KK1::KK1: iyi değilimmmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlar bu aralar pek aranızda olamayabilirim işler yoğun

yarın duphastona başlayacağım inşallah
bugün adetin 14. günü

günaydın canımmmm :KK16: duphaston da neki :KK1::KK1: bende 15 günümdeyim hayırlısını versin Rabbim c.c...
pek bilmiyorum canım
adet düzensizliği için sanırım ama emin değilim
senin yaptığın bişeyler var mı?
aramızda 1 gün fark var desene :KK70:

kendimi saldım herhalde olmayınca bugün adetin 14. günü ve bizde sadece 1 kez dün çalışma oldu niye böyle oldu yaa :KK43:
sanırım yumurtam büyümeyince bende önemsemedim hiç

kendimi saldım herhalde olmayınca bugün adetin 14. günü ve bizde sadece 1 kez dün çalışma oldu niye böyle oldu yaa :KK43:
sanırım yumurtam büyümeyince bende önemsemedim hiç

pek bilmiyorum canım
adet düzensizliği için sanırım ama emin değilim
senin yaptığın bişeyler var mı?
aramızda 1 gün fark var desene :KK70:

bana cuma günü doktorum iğne vurdurdu canımm yumoşumm 3 e düştüü :KK43: 4 tü bir gün öncesinde 3 ü hızlı gitmiş bu geride kalmış mm olarak dedi..arkada 14 mm olanlarda var ama iğneni yappcammm onlardan umudum yok dedi..soğan kürü yapıyordum biliyorsun iğnenin olduğu gün kestim soğan suyunu..zaten akıntım da bitmiş gibi bişeydi ilk günler aşırı gelmişti..hayırısı şimdi devam ediyoruz inş bebeğimiz bu ay bizimle olur inşşş :KK16::KK16: yumurtan kac mm olmuş? erken daha büyür canımm

Kızlarrrr günaydın nasılsınız beni sorarsanız bekliyoruz ovulasyon testi aldım ama bi iki çizgiyide çok koyu yakalayamadım bilemedim napcağımı:KK43::KK43::KK43:

canımmmm dua bakalımmm inş bebişin seninledir şuan herşey yolunda kuzucummm tam istediğimiz gibi :KK16::KK16::KK16:
Inşallah canım olmazsa eşim spermiyogram yapıcak nasıl oluyo bu ya biraz araştırdım ama tam anlamadım
kızlaaaaaaaaaaarr ben iyice manyadımmmmmmm artık olmayan bebeğime beşik araba koltuğu gs li battaniye falan bakıyımm gg denn :KK1::KK1::KK1: iyi değilimmmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Hiç sorma tatlım dün biz alışverişe gittik gözüm hep bebek esyalarindaydi bakıp bakıp hayal kurdum çok üzülüyorum 6ay oldu isteyeli tedirgin olmaya başlıyorum artık :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Inşallah canım olmazsa eşim spermiyogram yapıcak nasıl oluyo bu ya biraz araştırdım ama tam anlamadım

Hiç sorma tatlım dün biz alışverişe gittik gözüm hep bebek esyalarindaydi bakıp bakıp hayal kurdum çok üzülüyorum 6ay oldu isteyeli tedirgin olmaya başlıyorum artık :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

benim 1 yıl oldu..:KK50::KK50: bebek görünce yolda hep bakıyorummm :KK14::KK14: Allahımm bizede nasip eder inş...canımmm benim eşim yaptırdı 3 gün eşinin perhiz yapması gerekiyor sonrasında testi veriyor..

bana cuma günü doktorum iğne vurdurdu canımm yumoşumm 3 e düştüü :KK43: 4 tü bir gün öncesinde 3 ü hızlı gitmiş bu geride kalmış mm olarak dedi..arkada 14 mm olanlarda var ama iğneni yappcammm onlardan umudum yok dedi..soğan kürü yapıyordum biliyorsun iğnenin olduğu gün kestim soğan suyunu..zaten akıntım da bitmiş gibi bişeydi ilk günler aşırı gelmişti..hayırısı şimdi devam ediyoruz inş bebeğimiz bu ay bizimle olur inşşş :KK16::KK16: yumurtan kac mm olmuş? erken daha büyür canımm

canım benim salak doktorum kaç mm olduğunu söylemedi çok küçükler büyürmü bilmiyorum belki büyür bilmem ne diye zırvaladı işte :KK43:

X