Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hakknda hayirlisi olsn bnm sagdada soldada vardi yumurtam ama sol tarafm cok siddetlydi

canım bende biliyodum unuttum harfleri falan ama okumak çok daha iyiymiş harfleri tek tek ama bende yanlış okurum diye dinledim hiç bilmiyorum işte pek bilmediğim için o 41 gün devamlı okuma şeyini yapamadım:44:

canım bende 41 gün dinleyecegim insallah en sonda secdemi yapacagım topluca.eger olmazsa okurum bu defada.

benim de aynıydı canım.yumurta sağda ama sol sızlıyodu daha çok.hatta çatlamadan sonraki günlerde yumurta oluşma ağrısı oluyo ya klomen içerken hep devam etti.benim bugün adet günüm.daha gelmediler inş gelmezler ama başım çok ağrıyo o yüzden olurum diye düşünüyorum

Slm yokmu kmsler varmi baska hamisimz topigimzde bakalm

selammmmm nasılınzzz bebişkolarr cinderellammm inş hamişsindir kuzummmm inşşşşş

selammmmm nasılınzzz bebişkolarr cinderellammm inş hamişsindir kuzummmm inşşşşş

sanırım sen,ben ve zeyn eşlerimzin durumu çok benzer.
bu arada biz 3 gün denedik sonra günaşırıya geçtik.tabi eşim açısından biraz zor oldu.ama kestiremedik her gün olsun dedik.biraz zoraki oldu hatta gecenin 2.30unda o iş olmuyo yanibeklemedeyim işte.allahım ümit verme bişi yoksaaa amin

kuzuuuuuuuuuum inşş koyu koyu görürsün o kırmızı cizgilerii benim kasık ağrım var iğneen sonraki 52.saatimdeyimm

amin canım cümlemiz inş.
iğneden sonra tuhaf haller oluyo zaten.ağrılar batmalar yumurtlama gibi hisler.geçen ay sadece klomen kullanmıştım iğnesiz kist olmuştu.pek bişi hissetmedim.adetim 16gün gecikmeli geldi.yine aynı şey olur diye korkuyorum

kuzum iğne vurulunca kist olmuyomuş korkmaaa.valla canımm biz 2 gün calıştık iğneden önceside varı bilseydimm çalışmazdık bilemedik 2 gün anca dayandık yani yarın ara vercez salı günnden itibaren gün aşırı...zaten eşimin değerleri cok iyi değil ama hayırlısı bakalımm kuzumm..bugün kasık ağrılarımvar ama catlama akıntısı gelmed bndenn.daha gec catlama ihtimali var mı acaba :44::44::44:

biz iğneden 1 gün önce yapmıştık.doktor iğne günü bu akşam yapın dedi.ben de hemen sordum bugün olmasa dün yaptık dedim.hani değerler ii değil ya falan.tamam öyleyse önemli gün yarın 2.30 zaten dedi.hala içerde kalan vardır dedi.çatlama günü benden de akıntı gelmedi aksine kupkuruydu.neredeyse yapamadık yani o derece.hormon yüklemesinden olabilir diye düşündüm.20.gün progesteron tahlili yaptırdım 38 çıktı yani çatladığı anlamına geliyomuş.büyüklüğü ne kadardı 20 filansa bence çatlamıştır çoktaan

3 yumoşta 18 mm di canımm diğerleri 14 mm de kalmış onlardan umudum yok dedi..bizimde iğneden 1 gün önce ilişki vardı canımm.doktorum bana hiçbişey demedi aradım hatta telini 36 saat içinde olsunda dedi ne kadar cok olursa dedi.bizimde iğneden 1 gün önce iğneden 18 saat sonra ve 43 saat sonra oldu oktorum bilgilendirmediği için hiç bilgim yok yaa sence iyi mi zamanlamalar ??? catlamış mıdır yumoşlar acabaa :44::44:

bebeğim progesteronun iyi cıkmış 38 cok güzel.senin kac yumoş vardı..gecen ay benm progesteron 55 ti ama bebiş olmadı...eşimin değerlerinde sornlar var birazz hayırlısını versin Rabbim c.c ..

Bence zamanlama gayet iyi canim hadi inş tutmustur...hergun yspmayin spermler sahada cansizlasir kuzularim

tamam canım biz de aynı şekilde ilişki yaşadık.bende 2 tane vardı 20mm.iğneden önceki akşam iğneden sonraki akşam.tabi saat hesabı olunca bazen 24 saat dolmuyor farklı gün olsa da.o yüzden kafan karışmış.ama bence zamanlama ii yani.en azından birinden birine denk gelmiştir inş.üçü de aynı anda çatlayacak diye bişi yoktur heralde

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…