Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bence zamanlama gayet iyi canim hadi inş tutmustur...hergun yspmayin spermler sahada cansizlasir kuzularim
bebişim 36 saati kacırmayalım diye oldu vallahi cok zor oldu yok bundan sonra gün aşırı artık hayırlısı kuzumm ama doktorum bana adete kadar dedi niye böyle diyo bu adam yaaa yumurta 24 saat yaşayıp ölüyoo
inş tutmuştur bebişlerimiz kuzum yaaaa..akıntım gelmeyince acaba daha catlamdı mı diye düşündümm catlamıştır herlade artık yaa 36 saatten cok daha gec catladığı oluyo mu acabaa:44::44:

Modem böle uyuz uyuz bulaniyor canim hasta gibiyim o yüzden keyfin yok pek...su günler gecesinde inş canim... Sen nasilsin

hayırdır canım neden hstasınn.cok dikkt et kendine bugünlerde biliyorsun ilac kullanmıyosunn kuzumm bol bol dinlennn gerekirse rapor al evde dinlen azcık kuzummm valla ben calışmalara son gaz devam ediyommm yarın ara vercez sonra tekrar hayırlısı inş gelir bebiş dua et kuzuummmm

Canim doktorun doğru solemis son güne kadar günaasidi devam ara vermek yok..biz 23. Gün birakmistik... Hasta ddeğilim.canim.modem bulaninca hasta gibi hissediyorum.kendimi çok kotu mide bulantisi süresiz çekmek..

Canim doktorun doğru solemis son güne kadar günaasidi devam ara vermek yok..biz 23. Gün birakmistik... Hasta ddeğilim.canim.modem bulaninca hasta gibi hissediyorum.kendimi çok kotu mide bulantisi süresiz çekmek..

salatalığı tuzlayıp ye canımm o bastırır biraz kuzucummmm canım ama catltma iğnesi oldum ki ben diğer küçük yumoşlar iğneden sonra büyümüyor onlarda catlıyor dimi...14 mm olan yumoşların var umudum yok dedi cünkü o nasıl oluyor ki :44::44:

canım çatlamıştır bence rahat ol.benim ne akıntısı tam tersi kupkuruydu.yani bu şekilde 4-5 gün kuruluk devam etti.sonra yine akıntım olmadı ama en azından eski halime dönmüştüm

Bilmiyorum ki canim..ama sanirim catlayma iğnesi sadece buyuyeni çatlatıyor.. Digerleri daha büyüyebilirler sanirim..

canım çatlamıştır bence rahat ol.benim ne akıntısı tam tersi kupkuruydu.yani bu şekilde 4-5 gün kuruluk devam etti.sonra yine akıntım olmadı ama en azından eski halime dönmüştüm
kuzumm inş hamişsindirr inşşşşşşşşş Allahım nasip etsinnn cok heyecanlı iğneden sonra kacıncı günün ???
Bilmiyorum ki canim..ama sanirim catlayma iğnesi sadece buyuyeni çatlatıyor.. Digerleri daha büyüyebilirler sanirim..

bende bilmiyorum acemiliğe geldi bu iğne..ikincide sorarm artık doktoruma dua et bizim için kuzumm ben adete kadar gün aşırı devam edeyimm doktorumun bi bildiği varır mutlakaaa hayırlısıı Rabbimden

Akintiys takilma biliyorsun benim.ne kadar kuru olduğunu
.hatta kuruluk yüzünden calismalarda zor oluyordu tabi birde göğüs ucu acisi ( hala dvm ediyor)

.hatta kuruluk yüzünden calismalarda zor oluyordu tabi birde göğüs ucu acisi ( hala dvm ediyor)

o göğüs ucu acısı ve progesteron beni gecen ay cok yanılttıı bu ay kanmayacam inş 3 yumoştan birisi tutar ya inş Allahımmmmm

iğneden sonra 16.günüm canım 28 günde bir adet olduğumu varsayarsak kritik gün bugün.yarın sabahtan test yapcam.silik de olsa bişi çıkmazsa daha da çıkmaz diye düşünüyorum.5 gün ve 2 gün kala yaptım çıkmadı

ayyyy canım benim de aşırı derece kuruydu.hatta bırak yapmayalım dicektim adam sinir krizi geçirecekti bu ne böyle diye
inş ben de hamileyimdir ya.ben gögüsü anlayamaıyorum zaten hep ağrır prolaktinden dolayı alışmışım farketmiyorum bile

evet canım kritik günün bugün 16 gün sonra geliyomuş cünkü adet.inş 9 ay boyunca gelmezler yarın ilk idrarınla test yap inş müjdelihaberi verirsinn kuzummmm eşinin değerlerinde sorun var mı senin?
Bat gününü bekleyeceğiz kuzuumm inş güzel haberler alacaguz

inşşşşşşşş inşşşşşşşşşşşşş inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kuzuuummmm dualarının eksik etme bitanemmmm minik mercimeğimize söyle oda dua etsin teyzesi içinnnn

%10 hız %7 morfoloji canım sayı iyi.inş gelmez şimdiye kadar hep adet olacakmışım gibi ağrım vardı bugün yok oldu.

Benim hic acomazdi canim en büyük fark oydu...inş hamissindir..güzel haberini alslim.insd..

Annuvvv ederiz tabi bebegimmm

%10 hız %7 morfoloji canım sayı iyi.inş gelmez şimdiye kadar hep adet olacakmışım gibi ağrım vardı bugün yok oldu.

aynen canım sayı bizimde iyi ama hız yüzde 20 lerde morfolojide yüzde 6 e vitamini kullanıyor eşim sadece acaba o işe yarıyormu bu morfoloji için..dikkat ediyoruz artık yediklerimizee içtiklerimizee morfolojiyi beslenme etkiliyormuş

sizin hız iyiymiş canikom.benimki ilaç almyor sadece keçiboynuzu,bal çakşır karışımı,kabak çekirdeği,cevizli sucuk,ara ara badem ve fındık yiyor.zaten 1 avuç fındık günlük e vitamini karşılıyomuş.benim eşim de klomen kullandı taaa benden çok önce ama bıraktık.çünkü hormonal durum söz konusu değildi.çok şükür sayı 11 milyondan 100 milyona çıktı ama diğer değerler değişmiyor hiç bişey değiştiremiyor

doktorum iyi değil diyorr ve kalitesi de iyi değil sadece yüzde 6 ama hamile kalabilirsin orkmaa dedi.bizimde sayı 106 milyondu ama morfoloji ve hız işte büyük sorunnn benimkisi fındık fıstıkta yemiyor kilo alıyorum diyee.bol sebze yedirmeye calışıyorum o morfolojiye iyi geliyormuş test yaptırmadık aslında bir 3 ay sonra yapısa iyi olurdu değerleri görürdük hayırlısııı

biz 2 aya bir yaptırıyoruz artık hep aynı.bize de ii diyolar yaaa.ben arada doktoruma hatırlatıyorum eşimi.sonuçlarına bakıyor ii diyor.üroloji de ii diyor bekleyin olur diyor.vitamin de kilo aldırır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…