Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

hee canm bugun 10da ilişki olduğunuu bilmiodumm bence de bekle 1 gün spermler çoğalır hem daha iyi olurr. yarın öğlene doğru yap bence de zaten daha bugun olmuş ilişki ben dün sandımm

yok kız bugün oldu 18 saat sonra bencede yarın 10 gibi olsun yada 12 gibi bakcam artık duruma göree.bugün 4 saat yattım uyudum vallaaa spoşlar gitmesin diye..yarın da günüm uykuylagececek

Saol tatlim.normal adet siklusun kaçsa o zaman .28 günde bir benimki

yok kız bugün oldu 18 saat sonra bencede yarın 10 gibi olsun yada 12 gibi bakcam artık duruma göree.bugün 4 saat yattım uyudum vallaaa spoşlar gitmesin diye..yarın da günüm uykuylagececek

ah ahh spoşlar için neler yapıoruz aynen sen 1e kadar halletmiş ol canım

Saol tatlim.normal adet siklusun kaçsa o zaman .28 günde bir benimki
ohoooooo benim cok var o aman ayın 8 i poffff
ah ahh spoşlar için neler yapıoruz aynen sen 1e kadar halletmiş ol canım

aynen ya vallaaa yumoşlar süper ama spoşlarr dölleyemiyoo eşimde diyo ki bu spermler yolu bulamıyorr gerizekalı mıdır nedirler anlamıyom diyoo bencede halledelimmm sonrasına gün aşırıya döncem valla böyleolmuyoo yaaa

valla canm baş dönmesi yapıo demedi ama ben namaz kıldığımda arkaya doğru gidiom kendimi zor tutuyorum odaklıyorum özellikle ilacı aldığım 3 saat içinde çok etkili

Aynen bende cok kotuydum sersem gibi uyudum.bayada gündüz .napicam haftaya kadar idare edcz değer umarım çabalarımiza

Hahaha:)) yazık adama bitap düşmüş bence .hızlı olmaları lazım spermlerin canim keçi boynuxunu denedinizmi

canmm ben nisan 7deee adet olcam sen 8dee ayyy hadi bakalım hamiş haberlerimizi alalımm

Hahaha:)) yazık adama bitap düşmüş bence .hızlı olmaları lazım spermlerin canim keçi boynuxunu denedinizmi
öyle oldu hızlı değiller işte o sorununmuz var gecen ay cok az yaptım 4-5 günfalan sonra bıraktım yaaa aslında yapsam iyi olcak
canmm ben nisan 7deee adet olcam sen 8dee ayyy hadi bakalım hamiş haberlerimizi alalımm

ayyy inş canımmmmmmm o günler görür müyüz dersinn hep biribirimze moral verdik destek olduk inşş güzel haberlerimizi vermekte nasip olur...canımm birde hacet namazı kıl çalışmadan önce..2 rekat kıl duanı et canımmm benimm

kıldım canım bendeee 35. saatimizdeee meryem suresinide dinledim Rabbim ol desin ve olsunnn(Amiiinnnnn)

canım kullan esinde keçi boynuzunu şifa olur insallh cok etkili bende kullanmistim eşimdr

kıldım canım bendeee 35. saatimizdeee meryem suresinide dinledim Rabbim ol desin ve olsunnn(Amiiinnnnn)
iyi yapmışsın kuzummmm Rabbim c.c. ol desin inş bebişlerimizee inşşşş Allahımm hayırlısıyla nasip et bizleree
canım kullan esinde keçi boynuzunu şifa olur insallh cok etkili bende kullanmistim eşimdr

valla canım düzenli bi şekilde gercekten başlamam gerekiyoo.bu ay gecsin gelecek aya düzenli başlıcam ama olmuyorr böylee cünkü

İNSALLAH CANIM YA İNSALLAH BÜYÜRLER

canm sorular çok olunca bazılarını atlamışım 10 gün kullan dedi doktor bana ve 16. günü başladım şuan 19. günüm benmde

ANLADIM CANIM cokkkkkk TESEKKÜREDERİM KUZUM
hayırlısı olsun insallah bebişlerimz gelir

canım bişey sorcam meryem suresini dinledim dedin canım ben arapca bilmiyorum hani 41 gün okunuyorya dinlesem olmazmı okumak yerine

canım bende biliyodum unuttum harfleri falan ama okumak çok daha iyiymiş harfleri tek tek ama bende yanlış okurum diye dinledim hiç bilmiyorum işte pek bilmediğim için o 41 gün devamlı okuma şeyini yapamadım:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…