Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ben çapada radyomar merkezinde çekildim . Hafif bir yapışıklık olsa bile verdikleri ilaç o yapışıklıkları açıyor ve film sonrası ilk 6 ay hamilelik çok yüksek
hımmmmm bnmde ılk klomen ayım ıkı ay deneylm olmazsa fılm dedı doktorum ınsallh gerek kalmaz fılme ınsaallh hepımız saglıkla alırz evlatcıklarımızıııııııııııııııı kucakımızaaaaa

ayy yazıyım yazıyım dıyorum baska seylere takılıordum. ohhhh massallah maasallahhh gerısı gelır ınsallahhhhhhhhh canın yandı mı kuzum ? benım klomenle ıkı ay olmazsa eger fılm dedı doktorum.

çok az acıdı canm inn bu mu diyosun korkacak bişy yok. inş gelr bu ayyy yaaaa.

Herhangi bir sorunun yoksa büyük ihtimalle klomen işe yarar dediğim gibi benim ikincide işe yaradı ama bebeğimi kucağıma almak nasip olmadı inş bidahaki sefere. Allahım hepimize o mutluluğu yaşatsın

Arkadaşlar yumurtlama günü geç olup sorunsuz hamile kalan var mi aranizda..Cumartesi ovulasyon testinde cift cizgiyi gördüm dün doktora gittim doktor dedi yumurtlaman olmus olabilir yumurtaligin sivi toplamis dedi birsey anlamadim :// Normalde bu pazar adet olmam lazimdi doktor yumurtlamadan 14 gun sonra adet olunuyor dedi 29u adet tarihin dedi :// off nolur artik benimde bebegim olsa Allah isteyen herkese versinn inşallahh

Herhangi bir sorunun yoksa büyük ihtimalle klomen işe yarar dediğim gibi benim ikincide işe yaradı ama bebeğimi kucağıma almak nasip olmadı inş bidahaki sefere. Allahım hepimize o mutluluğu yaşatsın
ah cnm kıyamam rabbım kucagına almayıda nasıp etsın ınsallah dusuk sebebı arastırıldı mı pekı ? benm yumurtalar gebelık ıcın tam buyumuyordu tembbellık pco fln yok cok sukur ılk kdozda 19 mm bı yumos oldu catladı ama gebelık varmı yarın bellı olacak ınsallah. bu arada ıgnenın 8. gunu hgc 3.72 cıkmıstı doktorum pek umut vermedı bana adetını bekle dedı...

Kalbi duran bebek için sağlıksızfır diyor doktorlar eğer gebelik devam etseydi sakat olma olasılığı çok yüksekmiş.8+2 de Durmuş kalbi ben12+5de öğrendim ikili testte

inş kuzum bana dua et nolur bende sana edcm tatlım yarn sabah güzel sonuçlar al diye
etmem mı bacııııımm ederım tabıııııı bızı bızden baska kım anlar daha ıyııııııııı ((( allahım senle benle bırlıkte ısteyen dıleyen herkeseeeee sagılıklı het-yırlı evlatlar versın ınsalahhhhhhhh. ben progesteron testı vermeye gıttıgımde kızın bırıyle tanıstım bekarkenden hıc ılacsız adet olamıyormus lklomende 2. ayıydı veeeeee gebe oldugunu ogrendı o gun :))))))) hastanenın ortasında bı sarılıyoz kızla varyaaaaa nerdeyse aglıcam ben o kadr yanı.... alahım bıede nasıp etsın ınsallahhhhhhh hayırla saglıkla amn!!!!

Kalbi duran bebek için sağlıksızfır diyor doktorlar eğer gebelik devam etseydi sakat olma olasılığı çok yüksekmiş.8+2 de Durmuş kalbi ben12+5de öğrendim ikili testte
ooo o kadar buyumustu yanı. saglıklı olmayan bebek tutuanmıyormus zaten. ama hamd olsun kı gebe kalabılosun maasallah. doktor cınsel perhız falan verdımı yoksa ılıskı verdı mı ? inşallah en erken zamanda saglıkla alırsın bebegını kucagına canım benm .

aminn kuzuzm inş rabbim isterse olr. o zaman napyrz rabbimden sürekli istcz hayrlısyla dicez. rabbmde nasip edck inş. kuzum ben çıkaym artk geç oldu. seni beklcm yarn yazz tamam mı öpüyrm seni can kuşum.

Âmin cnm Allah cümlemize nasip etsin doktor sadece 3 ay korunmamı istedi birde ikinciye kalmadan önce pıhtılaşma varmı diye kan testi istedi oda sadece önlem için ikincide aynı sorunu yaşamamak için

aminn kuzuzm inş rabbim isterse olr. o zaman napyrz rabbimden sürekli istcz hayrlısyla dicez. rabbmde nasip edck inş. kuzum ben çıkaym artk geç oldu. seni beklcm yarn yazz tamam mı öpüyrm seni can kuşum.
tmm canımcım yazarım allahın ıznıyle hadı ıyı geceler kzum optum bende

Âmin cnm Allah cümlemize nasip etsin doktor sadece 3 ay korunmamı istedi birde ikinciye kalmadan önce pıhtılaşma varmı diye kan testi istedi oda sadece önlem için ikincide aynı sorunu yaşamamak için
varmıymıs pıhtılaşma peki canım ? kac yasındasın bu arada ne kadardır bebek ıstıyorsunuz allah nasıp ederse ınsallah.

varmıymıs pıhtılaşma peki canım ? kac yasındasın bu arada ne kadardır bebek ıstıyorsunuz allah nasıp ederse ınsallah.

29 yaşında iki senelik evliyim pıhtılaşmaya henüz baktırmadım önümüzdeki haftalarda inş. Zaten kürtaj olalı henüz bir hafta oldu cnm

29 yaşında iki senelik evliyim pıhtılaşmaya henüz baktırmadım önümüzdeki haftalarda inş. Zaten kürtaj olalı henüz bir hafta oldu cnm
ahhh canım benımmmm daha cokda yenıymısss (((((((((( rabbım sana ferahlık versın ınsallahhhh arkadasımmmm daha gencsın allah nasıp eder ınsallahhhh uzulme arkadasımmmm

ahhh canım benımmmm daha cokda yenıymısss (((((((((( rabbım sana ferahlık versın ınsallahhhh arkadasımmmm daha gencsın allah nasıp eder ınsallahhhh uzulme arkadasımmmm

Âmin canım cümlemize çok açıymış hala toparlayamadım kendimi allahım kimseyi evlat acısıyla sınamasın

Âmin canım cümlemize çok açıymış hala toparlayamadım kendimi allahım kimseyi evlat acısıyla sınamasın
amin canım kederı veren rabbım dermanını da verır kuzum rabbım tekrarından sakınsın ınsallah bol bol dua et canım benım allah guc kuvvet versın ınsallh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…