Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

yasmın merak ettım senııııı goremedım de yazdın mı yazmadın mı kan tahlıl sonucun noldu kuzucukkkk :26:

evrakcu yaaaa su saracoglunun sıte adresını bır yazabılır mısın ben bakıyorum bakıyorum hep baska sıtelerde
olan reklamları cıkıyor yada ılaclarının tanıtımı :KK16:

hadııı askpastasııı ınsallah senden de guzel haberler gelırrrrrr:KK30:

insallah canım cok sey yaptım bu ay midem kür doldu bakalım fayda edecekmi:26::26::26:

Ben dun psıkolojık olarak cok ıyı degıldımmm bılıyor bazı arkadaslar
bugun bıraz daha ıyıyım ama hafıf tatlı tatlı sol kasıgımda adet agrısı
gıbı bır agrı var... :KK17:

Bırde normalde 27 sı gıbı hastalanmam lazım bır test yaptırıyorsunuz onu adı
tam olarak nedır deger yuksek cıktımı hamıle oldugumuz anlasılıyor
acaba bende yaptırsam mı ondan yoksaaaa beklesem mıııı ??? Nı dersınız tatluskalarımmm :KK23:

yasmın merak ettım senııııı goremedım de yazdın mı yazmadın mı kan tahlıl sonucun noldu kuzucukkkk :26:

evrakcu yaaaa su saracoglunun sıte adresını bır yazabılır mısın ben bakıyorum bakıyorum hep baska sıtelerde

sonucumu aldım şimdi 2 çıktı negatif :KK43::KK43::-):KK43:

Ben dun psıkolojık olarak cok ıyı degıldımmm bılıyor bazı arkadaslar
bugun bıraz daha ıyıyım ama hafıf tatlı tatlı sol kasıgımda adet agrısı
gıbı bır agrı var... :KK17:

Bırde normalde 27 sı gıbı hastalanmam lazım bır test yaptırıyorsunuz onu adı
tam olarak nedır deger yuksek cıktımı hamıle oldugumuz anlasılıyor
acaba bende yaptırsam mı ondan yoksaaaa beklesem mıııı ??? Nı dersınız tatluskalarımmm :KK23:

BHCG mi canım kanda bakılan

canım yumurtluyo olabilirsin uzuyosa yumurtlama akıntındır bende daha öyle bişi olmadı.benim suanda hep sulu ama dediğin gibi olursa yumurtluyorum demektir canım bence bugünü ve yarını degerlendir.canım istersen sogan kürünü yap yada inciri bende karar veremedim ne yapacagımı:KK30:

hadi insallah güzel haberler veririz birbirimize insallah:))

aminnn canım inş :) hamile kalmak için soğan küründen sonra incir kürünü öneriyor saracoğlu.dün çalışma vardı bugün de olsun mu :KK50: yumurtalma akıntısına benzeetim bende uzayan kopmayan koyu bi akıntı bayağı koyuyudu ama rengi farklıydı koyu sarı yumurtluyoo olabilrim yaaa sol kasığım ağrıyo bugünn :KK50:

kuzummm Google amcayaa saracoğlunun resmi web sitesi diye yaz ilk çıkanı tıkla o vcanımmm

kızlar ben ş,imdi çatlatma iğnesi oldum ya dün. yumurtalar ne zaman çatladı pekiii bilen var mı 36 saat sonra ilişki verdiğinegöre önce mi sonra mı anlamadım ya

insallah canım cok sey yaptım bu ay midem kür doldu bakalım fayda edecekmi:26::26::26:
iNSALLAHHHH EDERRRRRR :KK8:

klomenle 2 yumurtam oluşmuştu çatlatma iğnesi oldum bugün 13. Gün tutmadı sonuç 2 çıktı

ama cnm bugün çatlatma iğnemin 13.günü olsa çıkardı diye düşünüyorm cuma günü adet günüm bakalım umutum kalmadı ama:KK50::KK50:
DUR BAKALIM YASMINIMMM ARKADASLARIN DEDIGI GIBI BELKI GEC DOLLENME OLMUSTUR.. HIC BUNU DUSUNDUN MU ???
SEN SABIRLA BEKLE DERIM BEN BELKIDE YUKSELIR DEGERINNN BELLI MI OLUR :KK53:

kuzummm Google amcayaa saracoğlunun resmi web sitesi diye yaz ilk çıkanı tıkla o vcanımmm

TAMAM EVRAKCUM SIMDI BIR DENICEM HEMEN :KK1:

kızlar ben ş,imdi çatlatma iğnesi oldum ya dün. yumurtalar ne zaman çatladı pekiii bilen var mı 36 saat sonra ilişki verdiğinegöre önce mi sonra mı anlamadım ya

36.saat çatlar.saat kaçta oldun iğne.çatladığını anlarsın zaten çok ağrı oluyo.

kızlar ben ş,imdi çatlatma iğnesi oldum ya dün. Yumurtalar ne zaman çatladı pekiii bilen var mı 36 saat sonra ilişki verdiğinegöre önce mi sonra mı anlamadım ya

valla oncesı sonrası bellı olmuyor bence ıgneden sonrakı gunden ıtıbaren gun asırı ılıskı
derım ben ... Catlatıgı zaman oncesınde de spermler orada hazır olmalı sonrasında da olsa
orada olmalılar :KK19:

X